wmaraci reklam

Wp. İoncupe hatası alıyorum

8 Mesajlar 730 Okunma
wmaraci reklam

emre29 emre29 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek işçi
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 219
  • Beğeniler 38 / 27
  • Ticaret 2, (%100)
Site error: the file /home/lymkocae/public_html/wp-content/themes/haber/functions.php requires the ionCube PHP Loader ioncube_loader_lin_5.3.so to be installed by the website operator. If you are the website operator please use the ionCube Loader Wizard to assist with installation.

bu hata ney arkadaşlar bilen varmı

www.gunceltarifler.com
wmaraci
reklam

TuralAbiyev TuralAbiyev root@localhost ~ / Kullanıcı
  • Üyelik 17.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Network & Linux/UNIX
  • Konum Rusya
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 4146
  • Beğeniler 0 / 1357
  • Ticaret 89, (%100)
ioncube kurulması lazım sunucuya. normal hostmu sunucumu sizde? normal host ise sunucu firmanıza bildirin kursunlar. tema şifreli. çalışması için ioncube gereklidir.

Jengawer Jengawer Tıp Öğrencisi E-Mail Onaysız
  • Üyelik 20.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Tıp Öğrencisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 256
  • Beğeniler 107 / 74
  • Ticaret 20, (%100)
Sunucuda ioncube loader kurulu değil.

• Üyelik 23.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek işçi
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 219
  • Beğeniler 38 / 27
  • Ticaret 2, (%100)

Tural Abiyev adlı üyeden alıntı

ioncube kurulması lazım sunucuya. normal hostmu sunucumu sizde? normal host ise sunucu firmanıza bildirin kursunlar. tema şifreli. çalışması için ioncube gereklidir.

lisanslı tema kullanıyorum site 2 aydır çalışıyordu ama bugün çalışmamaya başladı firmaya ticket attım yerel haber sitesi kapalı kalması benim için sorun o kadar para veriyorum yüksek hosting alıyorum yine hata ile karşılaşıyorum işleri büyüteyim kendime sunucu alacam olmuyor böyle

Ek Olarak: firma ticketten 10 dk geçmeden düzelti yeni bir deneyim kazandım sağolun arkadaşlar

www.gunceltarifler.com
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 17.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum Rusya
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 4146
  • Beğeniler 0 / 1357
  • Ticaret 89, (%100)

emre29 adlı üyeden alıntı

lisanslı tema kullanıyorum site 2 aydır çalışıyordu ama bugün çalışmamaya başladı firmaya ticket attım yerel haber sitesi kapalı kalması benim için sorun o kadar para veriyorum yüksek hosting alıyorum yine hata ile karşılaşıyorum işleri büyüteyim kendime sunucu alacam olmuyor böyle

Ek Olarak: firma ticketten 10 dk geçmeden düzelti yeni bir deneyim kazandım sağolun arkadaşlar

Hosting kaynaklıdır bu sorun tema değil. Sunucu istersen iletişime geç en iyi teklif ve yardim ederim.

• Üyelik 23.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek işçi
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 219
  • Beğeniler 38 / 27
  • Ticaret 2, (%100)

Hosting kaynaklıdır bu sorun tema değil. Sunucu istersen iletişime geç en iyi teklif ve yardim ederim.

tural abi seni çok uzun süredir tanıyorum sunucu işine girdiğini bilmiyordum sunucuların azerbaycan loksiyonlu mu dediğim gibi işlerim şuan çok yoğun web ile pek ilgilenemiyorum inşaat işine girdim yap sat biraz büyüdükten sonra çok büyük işler yapmaya çalışacam

www.gunceltarifler.com

• Üyelik 17.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum Rusya
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 4146
  • Beğeniler 0 / 1357
  • Ticaret 89, (%100)

emre29 adlı üyeden alıntı

tural abi seni çok uzun süredir tanıyorum sunucu işine girdiğini bilmiyordum sunucuların azerbaycan loksiyonlu mu dediğim gibi işlerim şuan çok yoğun web ile pek ilgilenemiyorum inşaat işine girdim yap sat biraz büyüdükten sonra çok büyük işler yapmaya çalışacam

Hayır kendim satmıyorum. Uygun firmalardan sitene uygun paketi almanda yardımcı olur kurulumu ve ayarlarını yapabilirim.

• Üyelik 23.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek işçi
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 219
  • Beğeniler 38 / 27
  • Ticaret 2, (%100)

Hayır kendim satmıyorum. Uygun firmalardan sitene uygun paketi almanda yardımcı olur kurulumu ve ayarlarını yapabilirim.

benim yükselmemin başlıca nedenleri not almaktır sunucu işlerinde sizi not alıyorum iyi çalışmalar.

www.gunceltarifler.com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al