wmaraci reklam
lidertakipci

WP Menü Sorunu

5 Mesajlar 693 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

SizinWeb SizinWeb . Kullanıcı
  • Üyelik 04.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Yönetici
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ş** K**
  • Mesajlar 3626
  • Beğeniler 1459 / 1458
  • Ticaret 135, (%100)
Slm arkadaşlar daha önce başka bir sitede kurmuş olduğum wordpress temasını daha sonra başka bir siteyede kurmaya karar verdim ancak menüleri oluştururken en son ekleyecegim 2 menuyu ekleyince tüm menüler yok oluyor şimdi peşim peşim söyliyeyim normal menu oluştur yada menu olusturma için video linki atmayın sorun aynen yazdıgım gibi bu şekilde bir sorun yasayan varmı sorunun cozulmesı ıcın yaptıklarım sunlar
öncelıkle wp sılıp bastan kurdum sorun gene aynı sonra tema degıstım gene aynı eklentılerı sıldım bastan kurdum gene aynı temaları wp panelınden kendı sıtesınden ındırıyorum temalarlada ılgısı yok sorun nerde bulamadım wp den anlayan bırısı 2dk teamla baglanıp bakabılırse sevınırım tsk ederım sımdıden herkese

Bugün Bizim Yarın Çocuklarımızın.
wmaraci
reklam

Ozzyfb Ozzyfb ozancorumlu.com Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** Ç**
  • Mesajlar 1121
  • Beğeniler 277 / 210
  • Ticaret 2, (%100)
Merhaba dostum.

Sorun hosting kaynaklı. Hosting firmana ticket aç. Menü ekleme sorunum var, php.ini dosyası içerisinde bir ayar yapılması gerekiyormuş de. Sorunu halledeceklerdir.

php.ini dosyasına şu değerleri girmeleri gerekiyor yanlış hatırlamıyorsam.

suhosin.post.max_vars = 5000
suhosin.request.max_vars = 5000

Aylık 150k+ Tekil Özgün Eğitim Sitesi Reklam/Tanıtım Yazısı

http://goo.gl/YZb0E2

• Üyelik 04.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Yönetici
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ş** K**
  • Mesajlar 3626
  • Beğeniler 1459 / 1458
  • Ticaret 135, (%100)
sorun hostıng kaynaklı olmaz cunku ıkı kulandıgım sıtede aynı reseller hesabına baglı su an ıncelemeye devam edıyorum bır eklentının guncelenmesı mevcut duzgun calısan sıtedekı eklentı eskı surumdu yenı kurdugum yerdekı eklentı ıse yenı surum bundan kaynaklı oldugunu dusunuyorum sorun bu ıse duzeltıp konu altına yazıcam ve bılgılendırme amaclı konu acıp haber verıcek arkadaslara

Ek Olarak: kurmus oldugum eklentı woocommerce

Ozzyfb Ozzyfb ozancorumlu.com Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** Ç**
  • Mesajlar 1121
  • Beğeniler 277 / 210
  • Ticaret 2, (%100)

byemirbyorder adlı üyeden alıntı

sorun hostıng kaynaklı olmaz cunku ıkı kulandıgım sıtede aynı reseller hesabına baglı su an ıncelemeye devam edıyorum bır eklentının guncelenmesı mevcut duzgun calısan sıtedekı eklentı eskı surumdu yenı kurdugum yerdekı eklentı ıse yenı surum bundan kaynaklı oldugunu dusunuyorum sorun bu ıse duzeltıp konu altına yazıcam ve bılgılendırme amaclı konu acıp haber verıcek arkadaslara

Ek Olarak: kurmus oldugum eklentı woocommerce

Paylaşımlı hosting kullandığını düşünmüştüm. Paylaşımlı hosting kullanıyorsan php.ini dosyasına erişemezsin çünkü. Reseller kullanıyorsan eğer panelin de varsa php.ini dosyası içerisine vermiş olduğum değerleri gir.

Sana vermiş olduğum 'bilgi' değil. Paylaşımlı hosting kullanırken bu sorunu ben de yaşadım. Daha sonra VPS ye geçtim. Geçerken gene bu sorunu yaşadım. Sana söylediğim şeyi yaptım ve düzelttim.
SizinWeb

kişi bu mesajı beğendi.

Aylık 150k+ Tekil Özgün Eğitim Sitesi Reklam/Tanıtım Yazısı

http://goo.gl/YZb0E2
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 04.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Yönetici
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ş** K**
  • Mesajlar 3626
  • Beğeniler 1459 / 1458
  • Ticaret 135, (%100)
Söylediğim gibi olduğunu düşünüyorum gerekli dosyayı oluşturdum ancak sorun düzelmedi kullanmış oldugum woocommerce adlı e tıcaret satısı ıcın kullanılan eklentının yenı surumu ıle beraber geldı bu hata eskı surumlerınıde bulamadım aynı versıyon olan eklentıyı yaklasık 4 5 sıtede denedım sıtelerın bazıları aynı sunucuda bazıları ayrı sunucuda tema degıstım sorun gene aynı vss akla gelıcek ne varsa herseyı yaptım sorun degısmedı eklentının eskı surumunu bulamadım hızmetı veren sırkete resımlerle beraber maıl attım gerı donus sole oldu mesaı saatlerı ıcınde bla bla vss :D

Ek Olarak: Sorun Çözüldü Temada Kullanmış oldugum eklentinin eski sürümünü kurdum sorun düzeldi şu anlık problem yok yorum atan ve zaman ayıran arkadaşlara teşekkür ederim konu kitlenebilir

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al