wmaraci reklam

Yeni Yazı Ekleme Hatası

3 Mesajlar 868 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

bera65 bera65 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Web Tasarımcısı
  • Konum Van
  • Ad Soyad B** R**
  • Mesajlar 118
  • Beğeniler 47 / 47
  • Ticaret 2, (%100)
Kolay gelsin Yoast SEO modülü sitemde yüklü idi ama host değiştirdikten sonra bu modül yüklü iken yeni yazı ekleyemiyorum şu hatayı veriyor

Catchable fatal error: Argument 2 passed to WPSEO_Link_Watcher::save_post() must be an instance of WP_Post, null given in /home/h37564a0/public_html/wp-content/plugins/wordpress-seo/admin/links/class-link-watcher.php on line 41

Eklentiyi devre dışı bırakınca da şu hatayı veriyor ama yinede sayfada yeni yazı ekleyemiyorum ama güncelleme yapabiliyorum

Warning: Creating default object from empty value in /home/ccc/public_html/wp-admin/includes/post.php on line 642

Presta Centre
wmaraci
reklam

Mstcss Mstcss WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Karabük
  • Ad Soyad F** Ö**
  • Mesajlar 249
  • Beğeniler 17 / 47
  • Ticaret 16, (%100)
Aynı sorun şuan bende de oldu keşke cevap veren olsaydı :)

wmtoprak wmtoprak Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Danışman
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad İ** T**
  • Mesajlar 14
  • Beğeniler 0 / 5
  • Ticaret 1, (%100)
Merhaba öncelikle şunu belirtmek isterim.Host değiştirme işlemi yaparken php sürümleri farklılık gösterdiğinden olmuş olabilir.Tam incelemeden bu konu hakkında birşey demem doğru olmaz.Birçokşey buna neden olabilir.Yapmanız gerekenlerden biri php sürümünüzü güncellemek olsun.Devam ediyor ise sitenizdeki tüm eklentileri kaldırıp tekrar deneyin.Sorun devam ediyorsa yedek alıp wordpresi tekrar yükleyin.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al