wmaraci reklam

Yeni Yazı Sayfası Hk.

3 Mesajlar 550 Okunma
smmexpress

erdemgnc erdemgnc WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Serbest Meslek & WeBMaSTeR
  • Konum Bartın
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 11
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar wp kullananlar bilir. Yeni bir yazı eklemek istediğimizde sağ tarafta çıkan kategoriler , etiketler , öne çıkarılmış resim vb. yazılar bulunmaktadır. Şu anda benim kullanmış olduğum temada yeni yazı ekle dediğim zaman karşıma bunlar çıkıyor ancak ben oraya (-ki film sitesi kurduğum için) imdb puanı, oyuncular, yönetmen gibi özelliklerinde gözükmesini istiyorum ve bu özellikleri yazdığım ya da yazdırdığım zaman filmin sayfasında da video kodunun altında ya da üstünde gözükmesini nasıl sağlayabilirim. Bilmiyorum anlatabildim mi? bu konuda yardım istiyorum.
Kısaca anlatacak olursam admin paneldeki yeni yazı ekle yerinde bulunan kategori etiket vb. yazıların olduğu yerde imdb oyuncular yönetmen vb. yazıların kutucukları olacak ve bu kutucuklara yazılan bilgiler yayınla dediğimiz zaman filmin sayfasında gösterilecek
Şimdiden teşekkür ederim ilgi ve alaka için

wmaraci
reklam

safakbskn safakbskn Okuma&Yazma Bilir Kullanıcı
  • Üyelik 04.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad Ş** A**
  • Mesajlar 132
  • Beğeniler 2 / 51
  • Ticaret 8, (%100)
oradakileri editlemekle olmaz sizin dediğiniz iş temaya özel alan eklemeniz gerekir.

erdemgnc erdemgnc WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Serbest Meslek & WeBMaSTeR
  • Konum Bartın
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 11
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
nasıl yani yeni yazı ekle yerinde altında özel alan yazan yer var oraya mı yapacam ve nasıl olacak? örneğin imdb puanı için

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al