wmaraci reklam

Yetiştirmek üzere Wordpress bilen çalışma arkadaşı arıyorum

2 Mesajlar 429 Okunma
smmexpress

markoaksakal markoaksakal WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek İletişim
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 28
  • Beğeniler 3 / 6
  • Ticaret 0, (%0)
Yanımda yetiştirmek üzere;

Wordpress'e az ya da çok hakim,
Dürüst,
Çalışkan,
Okuduğunu anlama becerisi gelişmiş,
Özenli, titiz,
Meslek edinmek istiyorum diyen genç çalışma arkadaşı arıyorum.

Büyümeye çalışan butik bir dijital iletişim ajansım var. Ağırlıkla web tasarım (Wordpress çoğunlukta), dijital pazarlama danışmanlığı, ads ve sosyal medyta reklamları yönetimi, sosyal medya yönetimi işleri yapıyoruz. Yazılım geliştirme ve başka işlerimiz de var. Kendi içerik ve affiliate projelerimiz ve e-ticaret projelerimiz de var (bazısı kurulmuş bazısı zaman ayırmamızı bekliyor..

Kurumsal ve çok ciddi, işlerini titizlikle yönetmek gereken müşterilerimiz var. 20 yıldır sağlık sektörünün içindeyim ve müşterilerimi de bu sektörden buluyorum. Şuan wordpress işlerini ben yapıyorum ve bu konuda epey birikimliyim fakat bir yandan işleri yönetip diğer yandan o işe yetişmek artık mümkün olmuyor.

6 yıl önce freelance olarak işe ilk başladığımda edindiğim müşterimle hala beraber çalışıyoruz. Tüm bu süreç boyunca tek bir müşteri kaybetmedim. Bunu yazma sebebim dürüst iş yaptığımı, ekmeğimi taştan çıkardığımı açıkça ifade etmek. Üçkağıt, hile, hurda, hinlik, voliyi vurmak, bir vurgun yapıp köşeyi dönmek işinde olan kimseyle işim olmaz. 40'ıma geldim, bu şekilde başarıya ulaşan kimseyi görmedim.

Allahın verdiği rızkı tırnaklarımızla kazıyarak çalışırız diyen, meslek edinmek isteyen, iş öğrenmek, proje geliştirmek çalışıp öğrendikçe kazanmak isteyen genç arkadaş varsa kapım açık.

Tecrübeli arkadaşlara kapıyı pek aralayamıyorum çünkü çalışacağım arkadaş gerektiğinde yüzlerce ürün girecek, gerektiğinde bir çırak gibi gösterdiğim basit bir işi tekrar tekrar yaparak pişecek. Bizim yaptığımız işe göre ve bizim çalışma tarzımıza göre öğrenecek birini daha çok tercih ediyorum.

Çalışacağımız arkadaşın İstanbul Anadolu yakasında, maltepe yakınlarında oturuyor olması tercih sebebi olacak. Birlikte yan yana çalışmamız gereken zamanlar da olur, kendini disipline edebilirse evden çalışacağı zamanlar da olur. Yakın olalım

konuyla ilgilenen olursa posta kutuma kendisi, yaşı, becerileri, yaşadığı semt hakkında kısa bilgi ve iletişim bilgisi atsın, ben geri döneyim online görüşme yapıp tanışalım.

Herkese selam, iyi forumlar
gaometri

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

hmttatar46 hmttatar46 Cümleten S.a Kullanıcı
  • Üyelik 17.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Halı Yıkama
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad H** T**
  • Mesajlar 792
  • Beğeniler 212 / 220
  • Ticaret 6, (%100)
İyiymiş, keşke İstanbul Maltepe'de oturuyor olsaydım
markoaksakal

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al