wmaraci reklam

Xenforo ve Birkaç Fikir Önerisi

5 Mesajlar 1.306 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

ieaslan ieaslan iedot.blogspot.com Kullanıcı
  • Üyelik 30.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Karikatürist
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 48
  • Beğeniler 1 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
Yeni kuracağım forum için Xenforo sistemi kullanmak istiyorum. Sistem hakkında görüşlerinizi bildirirseniz sevinirim.

Forumun hangi türde olacağı ile ilgili de yardım istiyorum. Ne tür bir forum olacağı ile ilgili fikir verirseniz sevinirim.

wmaraci
reklam

AhmetOztasci AhmetOztasci WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek asfwf
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 906
  • Beğeniler 199 / 232
  • Ticaret 11, (%100)
Her taraf genel forum dolu, tek bir alana yönelirseniz bence tutulabilinir.

boş çuval dik durmaz

internethukuku internethukuku Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek bilişim hukuku
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 102
  • Beğeniler 23 / 11
  • Ticaret 3, (%100)
İlgi alanınıza göre bilgili olduğunuzu düşündüğünüz tek bir konu üzerine olacak şekilde forum kurabilirsiniz.XenForo ise bence gayet güzel bir seçim.

nightundertaker nightundertaker SEO Uzmanı Kullanıcı
  • Üyelik 26.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek SEO Uzmanı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** H**
  • Mesajlar 71
  • Beğeniler 31 / 26
  • Ticaret 0, (%0)
kardeş, eylülde açtığım black hat seo forum sitesi var. tek başıma zor oluyor yönetmek, xenforo scriptidir, kendim bazen sabaha kadar seo yapıyorum, programlar falan paylaşıyorum, geçen ay falan yeni domaine taşıdım. ultimatumteam.com, istersen ortak olabiliriz. en kısa sürede türkiyenin ilk 10 forum sitesine girmeyi planlıyorum ama php yazılımcı lazım bana. eğer hayır ben php'de daha yeniyim dersen, o zaman yazılımcı kiralayacağız, sen de bana içeriği yönetmemde yardımcı olursun, şimdi 3 tane forum var bu konu ile ilgili türkiyede, blackhatturkiye.com, bhsturk.com, ve ultimatumteam.com

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

ieaslan ieaslan iedot.blogspot.com Kullanıcı
  • Üyelik 30.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Karikatürist
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 48
  • Beğeniler 1 / 5
  • Ticaret 0, (%0)

nightundertaker adlı üyeden alıntı

kardeş, eylülde açtığım black hat seo forum sitesi var. tek başıma zor oluyor yönetmek, xenforo scriptidir, kendim bazen sabaha kadar seo yapıyorum, programlar falan paylaşıyorum, geçen ay falan yeni domaine taşıdım. ultimatumteam.com, istersen ortak olabiliriz. en kısa sürede türkiyenin ilk 10 forum sitesine girmeyi planlıyorum ama php yazılımcı lazım bana. eğer hayır ben php'de daha yeniyim dersen, o zaman yazılımcı kiralayacağız, sen de bana içeriği yönetmemde yardımcı olursun, şimdi 3 tane forum var bu konu ile ilgili türkiyede, blackhatturkiye.com, bhsturk.com, ve ultimatumteam.com

pm attım.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al