wmaraci reklam

Xenforo Wordpress Entegre İşlemi

8 Mesajlar 3.121 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Danci Danci Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek TC
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** A**
  • Mesajlar 328
  • Beğeniler 5 / 61
  • Ticaret 2, (%100)
Öncelikle Merhaba Arkadaşlar;

Bugün Xenforo lisansı satın aldım ve henüz kurulumu gerçekleştirmedim. Çünkü Xenforo konusunda yeni olduğum için bazı araştırmalar yaparak kesin sonuçlarla forumu kurmak istiyorum. Ancak kurulumu yapmadan önce Xenforo konusunda bilir kişilerden yardım almak istiyorum. Sorularıma gelecek cevaplar için şimdiden teşekkür ederim.

1- Xenforo kurulumunu yaptıktan sonra SEO ayarlarını yapmam gerekir mi? Yoksa kendisi otomatik ayarları - kalıcı bağlantıları gerçekleştiriyor mu?

2- Şuan sitemin ana sayfasında WordPress portal kurulu Xenforo'yu WP entegre edebiliyor muyuz?

Aslında aklıma takılan bir çok soru var onların araştırmasını yapmadan buraya aktarmak istemedim. Fakat yukarıda paylaştığım soruların cevapları bazı sitelerde bulunmakta ama maalesef açılan konular güncelliğini yitirmiş. Bu yüzden sorularıma cevaplama yaparsanız sevinirim.

Saygılarımla...

wmaraci
reklam

mtnTK mtnTK WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 102
  • Beğeniler 11 / 17
  • Ticaret 0, (%0)
Seo ayarları var bakabilirsin bir kaç faydalı ayar var adını hatırlamıyorum su an wp ile entegre olarak çalışıyor bunun için bir çok eklenti var üyeliğe kadar entegre edebilirsiniz.

Danci Danci Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek TC
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** A**
  • Mesajlar 328
  • Beğeniler 5 / 61
  • Ticaret 2, (%100)

mtnTK adlı üyeden alıntı

Seo ayarları var bakabilirsin bir kaç faydalı ayar var adını hatırlamıyorum su an wp ile entegre olarak çalışıyor bunun için bir çok eklenti var üyeliğe kadar entegre edebilirsiniz.

Hocam üyelik entegre konusuna falan hala bakıyorum da konular hep 2011 yılında açılmış. Şimdi deneme yanılma yöntemi yerine de bu konuda tecrübe edinmiş kişilerin dediklerinden yola çıkmak istiyorum.

mtnTK mtnTK WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 102
  • Beğeniler 11 / 17
  • Ticaret 0, (%0)

Danci adlı üyeden alıntı

Hocam üyelik entegre konusuna falan hala bakıyorum da konular hep 2011 yılında açılmış. Şimdi deneme yanılma yöntemi yerine de bu konuda tecrübe edinmiş kişilerin dediklerinden yola çıkmak istiyorum.

En son hatırladığım xenforoya mod yükleyip çeşitli ayarlarla yapıldığı uzun süredir xenforo ile ilgilenmiyorum ticket atın gerekli bilgiyi verirler veya konu açın resmi siteye
FARKHOSTiNG

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Durotan Durotan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek 3D Sanatçı
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad F** T**
  • Mesajlar 1676
  • Beğeniler 204 / 340
  • Ticaret 2, (%100)
XenForo ve WordPress arasında bağlantı kurmak için kullanabileceğiniz en iyi eklenti 40 dolara satılan XenWord'dür.

Eklenti son güncellemeyi geçen çarşamba günü almış. Dolayısıyla destek konusunda da geliştiricisinden kaliteli bir yardım alabileceğinizi düşünüyorum (kullanıcı yorumları da çok iyi gözüküyor, 5 üzerinden 5 puan almış derecelendirmelerden).

SEO ayarlarına gelince, tam hatırlamıyorum ama sanırım SEO ayarları aktif olmuyor. Ancak tek tıklamayla admin panelinden kolaylıkla SEO dostu URLleri ayarlayabiliyorsunuz.
isagold hairmed

kişi bu mesajı beğendi.

Turkgucu21 Turkgucu21 CheffAvsar Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Commis de Cuisine
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 918
  • Beğeniler 158 / 207
  • Ticaret 2, (%100)
acaba xenforo bbcodu ve html kullanınca forumda nasıl duracak bu XenWord ?

isagold isagold WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek web sitesi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** B**
  • Mesajlar 381
  • Beğeniler 65 / 82
  • Ticaret 36, (%100)
Seo ayarlarini admin panelindan rahatlikla yapabilirsin simdi tam hatirlamiyorum ama ping eklentisi var onuda kurarsin yazilar hizli index alir

iscidunyasi iscidunyasi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Adana
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 14
  • Beğeniler 6 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Güncel

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al