Gramer kurallarına uygun İngilizce içerik arıyorsanız, 90'lı yılların başında kazandığım Anadolu Lisesi'nde öğrendiğim 30 yıllık İngilizcem ile sizlere kaliteli bir hizmet sunmak için buradayım. Benden alacağınız üst düzey hizmetin özellikleri şu şekildedir:

  • Yabancı dilde içerik üretebilmenin ilk şartı o dili bilmekse, ikincisi de düzgün bir Türkçe'ye sahip olmaktır. Kendi dilime hakim olduğumu bu konuda yazdıklarımdan anlayabilir ve aynı hassasiyeti İngilizce yazarken de göstereceğime emin olabilirsiniz.
  • Standart, uzman, vb. gibi farklı içerik kategorilerim yok. Tek tip makale yazarım ve bu da elit içerik olur. 100 kelimelik makale isteseniz de aynı özenle, 1.000 kelime isteseniz de. Hazırladığım içerik, kesinlikle özgün veya daha önce yazılmamış türden bir içerik olur.
  • Sipariş edeceğiniz içeriği hazırlarken Semrush ve Ubersuggest gibi anahtar kelime araçlarından faydalanır ve en güncel anahtar kelimeleri alt başlıklara (H2) dengeli bir şekilde dağıtıp bir şablon oluştururum. Yazıda kullanacağım anahtar kelime eş anlamlıları (synonym), Google'da yükselmenize (SEO) katkıda bulunacaktır.
  • Türkçe yazıp İngilizce'ye çevirmem, doğrudan İngilizce yazarım. Türkçe yazıları kopyalayıp Google Translate ile çevirmem ya da spinner kullanmam. Yazdığım yazı sadece size özel olur.
  • Her içeriğinizde konuyla uyumlu en az 1 görsel kullanırım.
  • İngilizce diline özgü noktalama işaretlerine ve ölçü birimlerine özen gösteririm. Örneğin kilometre yerine mil, kilogram yerine pound kullanımı veya 1.000 yerine 1,000 yazımı gibi küçük detaylarla içeriğinizi daha yerel kılarım.
  • En önemlisi, 1.000 kelime için anlaştıysak ve siparişinizdeki konuyu 800 kelimede anlatabildiysem, arta kalan ücreti iade ederim veya bir sonraki siparişinize devrederiz. Eğer içerik 1100 kelimede bittiyse, bunun için ek ücret de talep etmem.

Tanıtım Fiyatı
100 Kelimesi 20 TL

Örnek için lütfen PM'den yazınız.