lostyazilim

Konu silinebilir.

57 Mesajlar 11.311 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

beyanet beyanet WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 213
  • Beğeniler 24 / 45
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaslar türkce arama motoru yok mu?

wmaraci
reklam

ugur ugur Lorem ipsum... Kullanıcı
  • Üyelik 29.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad O** S**
  • Mesajlar 490
  • Beğeniler 52 / 65
  • Ticaret 0, (%0)
anasayfam Yandex

http://oguzhans.com

Seckin Seckin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek UI Designer
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 1277
  • Beğeniler 138 / 204
  • Ticaret 21, (%95)
Bu konuda yorumlarımı belirttim Google'den vazgeçmem fakat yandex'inde 1 2 alt bağlantısını kullanıyorum.
ErenKeskin

kişi bu mesajı beğendi.

Seomple Seomple Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek E-ticaret & Seo Danışmanlığı
  • Mesajlar 793
  • Beğeniler 33 / 240
  • Ticaret 26, (%100)

Orkun adlı üyeden alıntı

Irkçılık ve Milliyetçiliği birbirleriyle karıştırdığın için öncelikle tebrik ederim.

Kendi işin aksayacak diye Milliyetçiliği önemsemeyip Google'i seçtiğin için teşekkür ederim :)

#googledisariyandexiceri

Milliyetçilik ile Irkçılık arasındaki ince çizgiyi yakalayabilecek milyonda bir insan vardır ! ;) Kusura bakma ama forumda bu ince çizgiyi hissettirebilen tek bir şahıs yok :)

İkinci olarak ben Türk değilim! Ben Arabım, fakat ne benim nede başka birinin ırktan dolayı bir üstünlüğü var.Elin gavurundan ecdadına saygı mı bekliyorsun? :) Elin gavuru saygı gösterseydi zaten Çanakkale'de o kadar can vefat etmezdi ;)

İşiniz gücünüz yok boş beleş şeyler söylüyorsunuz (Neyi, niye savunduğunuzu sizde bilmiyorsunuz) :)

Son olarak kendi işimden bahsettin, çok konuda da yazmışımdır Yandex bu şekilde devam ederse uzun vadede başarıyı yakalayabilir fakat kısa vadede bir şey beklemiyorum.

wmaraci
wmaraci

Bariswp Bariswp ZM Kullanıcı
  • Üyelik 27.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ZM
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 2267
  • Beğeniler 316 / 445
  • Ticaret 15, (%100)

beyanet adlı üyeden alıntı

Arkadaslar türkce arama motoru yok mu?

var en iyisi :) www.ara.com.tr

SafakCALiSKAN SafakCALiSKAN lafliyorum.com Kullanıcı
  • Üyelik 11.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Amele V.2
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad Ş** Ç**
  • Mesajlar 4640
  • Beğeniler 1124 / 1124
  • Ticaret 7, (%100)
yandex seo yapılır başlığı adı altında, dağa küsen davşanlara hizmet verilir

Untouchable Untouchable Kendimim Kendim Kullanıcı
  • Üyelik 09.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Bilgi İşlem
  • Mesajlar 240
  • Beğeniler 18 / 84
  • Ticaret 0, (%0)
google in 18 mart logosu yayınlamaması çok kafaya takılmış gibi birde şöyle düşünelim google ı açıyorsun bakıyorsun bizansın istanbulu feth ettiği tarih yazıyor ozaman ne gözle bakardık acaba (sadece örnek) bazen abartmayı seviyoruz galiba google doğru olanı yapiyor ama biz duygusal düşünüyoruz google ı açtım bi baktım hitlerin yahudileri yaktığı döneme ait bir logo ozaman yahudiler ne düşünür ya da zamanında bulgaristan yunanistan vs bir çok avrupa ülkesi osmanlı topraklarında google bir açıyorsun yunanistanın osmanlıyı topraklardan attığına dair bir logo biraz doğru düşünmek gerekir.

yandexin google a kafa tutması için 5 yıl belkide daha fazla bir zaman alacaktır neticede insanları alışkanlıklarından vazgeçirmek okadarda kolay olmamalı.

darkdemon darkdemon WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Üniversite Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ö** K**
  • Mesajlar 324
  • Beğeniler 14 / 58
  • Ticaret 1, (%100)
En iyisi yerli arama motorunu kurup yerli reklam şirketini açıp Süreceksin piyasaya webmaster forumlarından da destek alırsan olursun turkiye devi sonra diğer turk kökenli ülkelerde yayinlayacaksin

vBulletinMasterTR vBulletinMasterTR Emre Bartın - Google TR Telefon Onaysız
  • Üyelik 10.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek SEO | Bilişim | Elektronik | Özgün Makale - Tanıtım Yazısı Yazarlığı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 132
  • Beğeniler 23 / 33
  • Ticaret 0, (%0)
Çok sistematik bir konu olmuş. :) Bende Google'dan bıkmış durumdayım açıkçası. Yeni Panda Algoritma Güncellemesiyle daha bir çekilmez duruma gelmiş durumda.
Yandex artık TV 'lerede reklam vermeye başladı. Google'ı zorlayacağını düşünüyorum. Daha gelişmiş bir yapısı var. Tasarımıda oldukça güzel.

Google konusunda bir şeyler söylemek gerekirse Google yeni tasarımıyla ve uyguladığı gizlilik politikasıyla Kurumsallığı daha çok ön planda tutan bir şirket olmaya başladı. Bizim çektiğimiz çilelerin nedenide Google'ın Dünya'nın en büyük, en iyi arama motoru olmasından kaynaklanıyor. Amerika'nın 1. sitesi sonuçta.

Şimdi ne oluyor?
Google'ı bırakalım desek bırakabilecek miyiz? Piyasa Google'la dönmüyor mu? İnternet Pazarı Google'la dönmüyor mu? bunlarıda düşünmek gerekli.

Adsense zaten Google'ın başlı başına bir yanlışı. Sıfır tolerans gösteren bir sistem. Google gibi Amerika'nın 1. numaralı şirketine yakışacak şeylerde değil. Bu konuda Google cimri diyebiliriz. Adsense'den banlanmayan yoktur eminim. Herkes mutlaka 1 kere banlanmıştır. Banlanmadıysanız ilerde banlanırsınız. :) Google'ın bu kadar sert davranmasınında sebebi 1. numara olması.

Anasayfamızı YANDEX yapalım. İyi, güzel.
Hiç mi Google'a ihtiyacımız olmayacak? Yıllardır Google kullanıyoruz. Yadırgamaz mıyız?
Birisi Google'a şu kelimeyi yazda bir bakalım dediğinde illa Google'a girmenizi isteyince ne yapacaksınız?
Kısacası;
Google Amerika'nın bileği bükülmez bir şirketidir. Dünya'dada 1. numaradır. %99 kişininde mutlaka anasayfası Google'dır. Biz Google'ı kullanmazsak ne kazanacağız? veya ne kaybedeceğiz? bu kadar büyük bir şirkete biz destek vermesek ne olur destek versek ne olur? Parayıda alan onlar, siteleride ekleyen onlar. Dünya'nın bileğini bükemediği şirketin bileğini biz mi bükeceğiz? :) Gerçeklerden kaçılmaz arkadaşlar.

Kendimizi tatmin etmeye devam edelim. :)
isodmin

kişi bu mesajı beğendi.

ultrahako ultrahako Don't be evil Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 29.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 633
  • Beğeniler 0 / 77
  • Ticaret 0, (%0)
Valla kaliteli bir ekip tarafından Türk arama motoru kurulmadığı hep eziliriz zaten Rusların yandex'i var çinlilerin baidu'su varda var hepsi kendi milletini 1. sıraya koyuyor.

wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al