wmaraci reklam

Seo Konusunda herkese guvenmeyiniz.

13 Mesajlar 2.809 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

korkmazmurat73 korkmazmurat73 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.10.2018
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 116
  • Beğeniler 16 / 9
  • Ticaret 3, (%33)

ademyazici adlı üyeden alıntı

Elimde ödedigim dekont, bana tahattut edilen is hepsinin evraki mevcut. Surec icerisinde herseyi burada paylasacagim.

Kişisel bilgilerimi burada paylaşırsan davada delil olarak kullanırım güzel olur paylaş beklemekteyim, ayrıca iş başı iş sonu şeklinde anlaştığımızı iyi hatırlıyorsun? kalan ücretide ödemediğinide biliyorsun onlarıda paylaş çünkü sen paylaşsanda paylaşmasanda mahkemede hepsini ben sunacağım, sitene yapılan çalışmalar + raporlar hepsi bende duruyor, sen işi yaptırdın parayı ödememek için konu açıyorsun geç bunları geç.

wmaraci
reklam

saygun saygun WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.01.2021
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Lojistik opr.
  • Konum Artvin
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 42
  • Beğeniler 9 / 12
  • Ticaret 0, (%0)

ademyazici adlı üyeden alıntı

Elimde ödedigim dekont, bana tahattut edilen is hepsinin evraki mevcut. Surec icerisinde herseyi burada paylasacagim.

Açık ve net paylaş kardeşim şimdi iddaa ediyorsun paylaşırsan kanıtlamış olursun.

Kocaeli Oto Kurtarıcı https://kocaelikurtarici.com.tr Vozol E ticaret Sitemiz https://vozoll.com

ademyazici ademyazici WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek itfaiyeci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 24
  • Beğeniler 4 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
Öncelikle ben evli 2 cocuk babasi insanim. Allah bana ve cocuklarima haram parayi nasip etmesin. Baskasinin hakkina girmeyide nasip etmesin. Bir insan bu kadar rahat yalan nasil konusabilir. 2 adet web sitesi var, yazismalarimda mevcut. 1 tanesinin 3 anahtar kelimede googlede yeri dahi yok. 2. Web sitemin googlede yeri zaten vardi daha yukari tasiyabilelim diye ugrastik. Ondada hicbir degisiklik olmadi. Gunlerce whatshab yazismalarind amevcut bugun rapor atacagim yarin rapor atacagim diyerek bana hic bir rapor gondermedi. Ayni zamanda eft yaptiktan 15 gun sonra ne gibi bir islem yapacaksiniz diye sordugumda linkleme cevabi verdi. Bunun disinda ne yapildi bilmiyorum dahi.. butun ekran goruntuleri bende. Sizler bu isten daha iyi anliyorsunuz burada ekran goruntusu atamiyorum ozelden atabilirim.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al