wmaraci reklam

Yandex Lamborghini Ödülü

36 Mesajlar 5.544 Okunma
smmexpress

RoyaLTurK RoyaLTurK Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 22.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Meşhur Adıyaman Çiğköftecisi
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 61
  • Beğeniler 52 / 23
  • Ticaret 13, (%100)

MertBalci adlı üyeden alıntı

Arabanın bedeli 1 Milyon TL Yani alacak kişinin muhtemelen 180 bin TL ödemesi gerekiyor :)

Böyle kampanyalara katılmak ayrı dert, kazanması ayrı bir dert :D
mujdatsayar Yunusemre Muhsin ASLAN

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Muhsin ASLAN Muhsin ASLAN Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Developer
  • Konum Konya
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 1120
  • Beğeniler 1086 / 244
  • Ticaret 1, (%100)

kelebek adlı üyeden alıntı

2 güne kalmaz çalınır o araba :D

Hocam adamlar arabayı internet üzerinden kontrol ediyorlar pek çalınacağını sanmıyorum açıkcası :D

SafakCALiSKAN SafakCALiSKAN lafliyorum.com Kullanıcı
  • Üyelik 11.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Amele V.2
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad Ş** Ç**
  • Mesajlar 4640
  • Beğeniler 1124 / 1124
  • Ticaret 7, (%100)
fakire çıkmaz ki zaten bu hediyeler, inşaat işçisi lamborcini kazandı yazmaz...
kimliğini açıklamışmı kazanan kişi

YMG YMG I ♥ Drupal Kullanıcı
  • Üyelik 27.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 167
  • Beğeniler 7 / 29
  • Ticaret 0, (%0)
katılacaktım kampanyaya ama sözleşmeyi bi okudum dedim lanet olsun lambosuna
adamlar bir lambo verip kim bilir kaç lambo değerinde veri topladılar

wmaraci
wmaraci

KartPazar KartPazar Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Ön Ödemeli Kart Satışı
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad B** U**
  • Mesajlar 1135
  • Beğeniler 160 / 373
  • Ticaret 16, (%100)
Yanlış biliyorsunuz. Yaklaşık 2 yıl önce nestle çekilişinden plazma tv kazandım. Ödülümü almaya gittiğimde orada araba kazanan kişiyle de konuştuk. Zaten kameralı filan baya tören havasında bir etkinlikti. Sadece 75 TL gibi bir noter ücreti ödedik. %18 vergi filan yok yani. Bende öyle sanıyordum ama öyle değilmiş. 2 yıl içinde yasalar değiştiyse bilemem tabi ama 2 yıl önce yasa bu şekildeydi. Bilgisayar kazanan da, plazma kazanan da araba kazanan da aynı ücreti, 75 TL'yi ödedi. Orada noter vardı. Kimliklerimi kontrol etti ve kazanan kişi olduğumuzu onaylayan bir belge hazırladı. 75 TL noterin bu onaylama işlemi için ödenmişti.

furkandemirci furkandemirci SEO Kullanıcı
  • Üyelik 17.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek SEO
  • Konum Erzurum
  • Ad Soyad F** D**
  • Mesajlar 929
  • Beğeniler 378 / 157
  • Ticaret 17, (%100)

B Ulusoy adlı üyeden alıntı

Yanlış biliyorsunuz. Yaklaşık 2 yıl önce nestle çekilişinden plazma tv kazandım. Ödülümü almaya gittiğimde orada araba kazanan kişiyle de konuştuk. Zaten kameralı filan baya tören havasında bir etkinlikti. Sadece 75 TL gibi bir noter ücreti ödedik. %18 vergi filan yok yani. Bende öyle sanıyordum ama öyle değilmiş. 2 yıl içinde yasalar değiştiyse bilemem tabi ama 2 yıl önce yasa bu şekildeydi. Bilgisayar kazanan da, plazma kazanan da araba kazanan da aynı ücreti, 75 TL'yi ödedi. Orada noter vardı. Kimliklerimi kontrol etti ve kazanan kişi olduğumuzu onaylayan bir belge hazırladı. 75 TL noterin bu onaylama işlemi için ödenmişti.

Noter ücreti ayrı, onu ödemek zorunlu zaten büyük çekilişlerde. Ancak vergi konusuna gelince, vergi mecburen ödenmeli. Yoksa, talihli kendi üzerine alamaz arabayı. Her gün çekiliş ve yarışma gibi kampanyaları sık sık takip ettiğimden dolayı biliyorum. :)

##

• Üyelik 03.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad B** U**
  • Mesajlar 1135
  • Beğeniler 160 / 373
  • Ticaret 16, (%100)

furkandemirci adlı üyeden alıntı

Noter ücreti ayrı, onu ödemek zorunlu zaten büyük çekilişlerde. Ancak vergi konusuna gelince, vergi mecburen ödenmeli. Yoksa, talihli kendi üzerine alamaz arabayı. Her gün çekiliş ve yarışma gibi kampanyaları sık sık takip ettiğimden dolayı biliyorum. :)

Sen takip ediyorsun, ben oradaydım. "Hayır sadece noter ücreti ödeyeceksiniz" dendi. Yasal düzenlemeyi bilerek konuşmuyorum, sadece bir tecrübeme dayanarak konuşuyorum.

furkandemirci furkandemirci SEO Kullanıcı
  • Üyelik 17.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek SEO
  • Konum Erzurum
  • Ad Soyad F** D**
  • Mesajlar 929
  • Beğeniler 378 / 157
  • Ticaret 17, (%100)

Sen takip ediyorsun, ben oradaydım. "Hayır sadece noter ücreti ödeyeceksiniz" dendi. Yasal düzenlemeyi bilerek konuşmuyorum, sadece bir tecrübeme dayanarak konuşuyorum.

Sizinde dediğiniz gibi, 2 yıl içerisinde yasalar değişmiş olabilir.

##

deeprock2 deeprock2 runApp Kullanıcı
  • Üyelik 07.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Mobil ve Web Geliştirme
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad F** M**
  • Mesajlar 1096
  • Beğeniler 271 / 270
  • Ticaret 12, (%100)

Kazandığınızı nasıl öğrendiniz? Eğer cepten arıyorlarsa, telefonun sesini açacağım bugün :D

• Üyelik 03.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad B** U**
  • Mesajlar 1135
  • Beğeniler 160 / 373
  • Ticaret 16, (%100)

deeprock2 adlı üyeden alıntı

Kazandığınızı nasıl öğrendiniz? Eğer cepten arıyorlarsa, telefonun sesini açacağım bugün :D

Telefonla tabii ki :D

Ek Olarak: Telefonla tabii ki :D Başta inanmadım, hatta çekilişe katıldığımı bile unutmuştum. Verdikleri kuponu filan da atmıştım. Dedim biri beni işletiyor. Sonra anladık ki olay gerçekmiş. Gidip 106 ekran plazmamızı aldık :D Son 5 yıldır televizyon izlemeyen biri olduğum için ablama hediye ettim. O zaman için süper televizyondu. 2500 lira fiyatı vardı.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al