wmaraci reklam

Yandex Money Yardım

3 Mesajlar 1.307 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

kzlsn kzlsn Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek serbest
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 127
  • Beğeniler 24 / 31
  • Ticaret 1, (%100)
Merhabalar, bugün bi miktar yandex' e para aktardım (1309 Ruble(120 TL)), harcamak istediğim zaman benden rus pasaportu istedi rus vatandaşı olmadığım için pasaportumda yok bu parayı PayPal, WebMoney, PerfectMoney yada Payza hesabıma nasıl aktarabilirim yada kartıma tekrardan nasıl iade alabilirim ?

wmaraci
reklam

awoken awoken WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 19 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad B** G**
  • Mesajlar 1002
  • Beğeniler 250 / 478
  • Ticaret 41, (%100)
Merhaba. Öncelikle burada yazacağım yöntemin yasallığı hakkında bir bilgim yok. Bu yöntemi uygulayarak hesabınızdaki parayı kullanarak işlem yapabilirsiniz ancak kısa bir süre sonra Yandex Money hesabınız askıya alınacaktır. Hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmiyorum.

Karşınıza fotoğraftaki ekran çıkacaktır.

1,2,3 yerlerine Rus alfabesi ile yazılmış Rus adları gireceksiniz. Анастасия Валерия gibi mesela.

4 yazan kısma doğum tarihi gireceksiniz. 01.06.1994 girebilirsiniz örneğin.

5 yazan kısma pasaport idsi girmeniz gerekli. Bu makalede bu numaranın nasıl oluştuğu anlatılmış. Orada yazanlara göre uygun bir sayı girin, örnek:
45 01 573481

6 yazan yerde bize yayım tarihi soruyor. Burada gireceğimiz tarih ile 5'te girdiğimiz numaraların uyumlu olması gerekli. Yukarıda Burada bold olarak yazdığım yer bize pasaportun veriliş yılını söylüyor. Örneğin ben orada 01 yazdığım için 2001 girmem gerekli.
10.01.2001 tarihini giriyorum.

Alttaki görseldeki gibi durdurup Gönder butonuna tıklıyorum ve artık ödemeyi yapabilirim.

Dikkat! Direkt olarak benim verdiğim örneği yazmayın. Mesela siz 45 03 573484 numarasını deneyebilirsiniz.
ardatknlp kzlsn

kişi bu mesajı beğendi.

min min WM Aracı Telefon Onaysız
  • Üyelik 30.11.2019
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Software
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 218
  • Beğeniler 10 / 58
  • Ticaret 6, (%100)
Yandex güzel bir servis fakat hep Rusya taraflı çalışıyor global çalışmıyor sanırım o yüzden Google kadar kullanışlı olmuyor birde ufak meblağlar ile bir sıkıntı yaşamadım büyük meblağ ile pasaport kaydı vs. istiyor.

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al