Yandex Sizi Sizi İndexlemiyormu? Çözümü Buldum

5 Mesajlar 1.391 Okunma
lostyazilim
smmexpress

turko turko WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek 3d max grafik & tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 65
  • Beğeniler 3 / 31
  • Ticaret 8, (%100)
Yaklaşık olarak 2,5 aydır yandex beni indexlemiyordu ve yandex e mail atmaya karar verdim ve mailimi attım

cevap bu geldi: Websitenizi webmaster.yandex.com.tr adresini ziyaret ederek kolayca Yandex indeksine ekleyebilirsiniz.

Bunu yaptım kayıt ettim zaten daha önceden kayıt etmiştim 2 hafta bekleyin dediler bekledim olmadı bir daha yazı yazdım 2 hafta geçti dedim hala indexlenmiyorum cevap geldi

Cevap:Tahsin Bey Merhaba!
Web siteniz araştırılmak üzere ilgili ekibimize iletildi ve araştırmalar sonucu tarafımdan bilgilendirme yapılacaktır.

Bekledim ve cevap geldi: Tahsin Bey Merhaba!

Ekibimizden gelen bilgiye göre web sitenizde yer alan sorunun giderildiği bilgisini paylaşmak isterim. Web sitenizin indekslenmesi 2 haftalık bir süre içerisinde normal seyrinde devam edecektir.

Web sitenizin indekslenmesi ile ilgili detaylı bilgiyi webmaster.yandex.com.tr adresi üzerinden takip edebilirsiniz.

diye cevap geldi artık sitem indexleniyor.

son olarak şunu göndermişler :Tahsin Bey Merhaba!

Bazen web sitelerinin indekslenmemelerinin nedeni bu web sitelerinin içeriklerinin boşluğu veya tutarsızlığı ile ilgili olabiliyor. Bu durumların önüne geçmek için değerli web yöneticilerimiz bize geri bildirim yaparlarsa detaylı bir araştırma gerçekleştirip sorunun çözülmesine yardımcı olabiliyoruz. Bu yüzden geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Sizleri aramızda görmek bizim için mutluluk!

İyi çalışmalar dileriz.

Yani sonuç şu azmin sonu zaferdir 2,5 aylık bir savaştan sonra yandex'e kendimi indexletiyorum sizinde böyle bir sorununuz varsa mail adresi:: yazın buraya arkadaşlar ya indexleyecekler yada göç edecekler :)

wmaraci
reklam

Gatmer Gatmer Gatmer Teknoloci Kullanıcı
  • Üyelik 28.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Teknolojist
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 101
  • Beğeniler 22 / 9
  • Ticaret 0, (%0)
mantıklı bir yöntem bence.Çünkü yandex ile mail iletişimi google'a nazaran çok iyi.

Atakan Atakan Emekli. Kullanıcı
  • Üyelik 20.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek -
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 6139
  • Beğeniler 2442 / 2410
  • Ticaret 12, (%100)
Zaten Yandex ile ilgili bir sorun olduğunda mail atmak yerine beklemeniz hata :) destek@yandex.com.tr adresine mail atın, hemen ilgileniyorlar dediğiniz gibi.

Sorunun çözülmesine sevindim.

NovaCep NovaCep WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.02.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Sistem Yöneticiliği
  • Konum ABD
  • Ad Soyad S** Ş**
  • Mesajlar 2980
  • Beğeniler 258 / 257
  • Ticaret 16, (%100)
Sitesi indexlenmeyenler için güzel bir bilgi olmuş teşekkürler.

Youtube: NovaMobi Teknoloji
wmaraci
wmaraci

huseyintemizyurek huseyintemizyurek WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 /
  • Meslek Yazılım geliştirici
  • Mesajlar 506
  • Beğeniler 29 / 25
  • Ticaret 1, (%100)
Yandex ' in anasayfa tasarımı daha sade olaydı iyiydi(daha sade) .. Google dan alışagelmiş bir istek bu.. :)
yandex sanırım geri bildirimli(yorumlu sayfaları) sayfaları daha iyi indexliyor..

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al