freelance iş ilanları

Yandex'te sitelerin sıralanması

36 Mesajlar 5.719 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

YandexDestek YandexDestek Yandex Destek Ekibi Yandex
  • Üyelik 01.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / K
  • Meslek Destek Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 75
  • Beğeniler 0 / 39
  • Ticaret 1, (%100)

MaMiFilm adlı üyeden alıntı

Size nasıl ulaşabilirim peki, site linkimi ver örneklemeleri buradan paylaşmak istemiyorum.

Tabii ki, zaten genellikle site ile ilgili özel sorularınız desteğe mail atarak konuşmak daha anlamlı ve verimli olur. search@destek.yandex.com.tr adresten bana ulaşabilirsiniz.

wmaraci
reklam

carpediem carpediem Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek muhasebe
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad İ** T**
  • Mesajlar 867
  • Beğeniler 166 / 127
  • Ticaret 15, (%93)

Yandex Destek adlı üyeden alıntı

Tabii ki, zaten genellikle site ile ilgili özel sorularınız desteğe mail atarak konuşmak daha anlamlı ve verimli olur. search@destek.yandex.com.tr adresten bana ulaşabilirsiniz.

geçen günlerde sitenizi verin inceleyelim dediniz, gidiş o gidiş. resmen küçük esnaf zihniyeti. yapamayacağınız sözler vermeyin.

MaMiFilm MaMiFilm WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yazar
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 558
  • Beğeniler 55 / 139
  • Ticaret 0, (%0)

Yandex Destek adlı üyeden alıntı

Teşekkür ederim, mail olarak problemimi size ilettim. Umarım en kısa sürede geri dönersiniz.

Profesyonel makale hizmeti için iletişime geçebilirsiniz.

• Üyelik 01.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / K
  • Meslek Destek Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 75
  • Beğeniler 0 / 39
  • Ticaret 1, (%100)

carpediem adlı üyeden alıntı

geçen günlerde sitenizi verin inceleyelim dediniz, gidiş o gidiş. resmen küçük esnaf zihniyeti. yapamayacağınız sözler vermeyin.

Benimle ticket numarasını paylaşabilir misiniz lütfen?

wmaraci
wmaraci

Thyphoon Thyphoon Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek -
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad K** K**
  • Mesajlar 781
  • Beğeniler 165 / 186
  • Ticaret 2, (%100)
Yandex kardeş siteme günlük olarak özgün konu giriyorum. Kelimemden şikayetim yok sıralamadan memnunum ancak indexler konusunda sıkıntım var. Şimdi ben bugün bir yazı girdim siz kaç günde indexliyorsunuz veya hızlı index için ne yapmamız gerekli? Her saat başı 1 özgün yazı ekliyorum. Nasıl hızlı index yapacağız?

• Üyelik 01.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / K
  • Meslek Destek Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 75
  • Beğeniler 0 / 39
  • Ticaret 1, (%100)

Thyphoon adlı üyeden alıntı

Yandex kardeş siteme günlük olarak özgün konu giriyorum. Kelimemden şikayetim yok sıralamadan memnunum ancak indexler konusunda sıkıntım var. Şimdi ben bugün bir yazı girdim siz kaç günde indexliyorsunuz veya hızlı index için ne yapmamız gerekli? Her saat başı 1 özgün yazı ekliyorum. Nasıl hızlı index yapacağız?

Sitelerin bazı yeni sayfaları hızlı robotumuzla indekslenip hemen aramaya düşebilmektedir. Hızlı robot, algoritma çalışmaları ve site içeriğinin birçok göstergeye göre kontrol ederek, hangi sayfaları aramaya dahil edeceğini kendisi karar vermektedir. Genellikle bu robot, haber ve güncel içerikli materyalleri öncelikli tutmaktadır.
Ne yazık ki biz, hızlı robotun neyi aramaya dahil edeceğine garanti edemeyiz ve robotun verdiği karara müdahalemiz de söz konusu değildir. Yandex ana robotun yeni sayfaların indekslemesi ise, sayfaları bulduğu andan itibaren genellikle 2 haftadır. Robotumuzun sayfalarınızı daha hızlı indekslemesi için ona yardım edebilirsiniz;

http://yardim.yandex.com.tr/webmaster/robot-workings/helping-robot.xml .

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al