wmaraci reklam

Yandex Türkiye'ye ne kadar Değer Veriyor ?

33 Mesajlar 6.359 Okunma
smmexpress

FilmlerBizden FilmlerBizden Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek SERBEST MESLEK
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 523
  • Beğeniler 263 / 82
  • Ticaret 2, (%100)
E bizim yerli malı kavramımız öyle oldu artık :D
%0,0001 i yerli olsa o yerli malıdır :)
çok kötümsersin :)

wmaraci
reklam

Kakarotto Kakarotto WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Software Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 2434
  • Beğeniler 686 / 1150
  • Ticaret 1, (%100)
Hiç değer vermiyor. Niye versin ki ?
Herkes kendi menfaatini düşünür.
Sadece örnek veriyorum: Bir bara gittiğinde bir kızla birlikte olmak istersen, yanına yaklaştığında ona değer veriyormuş gibi yaparsın. Aynısını Yandex de yapıyor Google'da yapıyor, diğer firmalar da yapıyor. Türk firmaları bile zannettiğin kadar değer vermez ki ? Onların değer verdiği şey, senin onlara para kazandırabilme ümidi.

Açıkçası "şu firma şu günü hatırladı, yehhu kesin bize değer veriyor" diye düşünmek sadece saflıktan ibaret. Ticarette sana bana değer yok. Amaçları reklam. Reklamın, göz boyamanın iyisi kötüsü olmaz. Sürekli olarak da özel günleri hatırlarsa bu sefer de reklam olmaz. Arada sırada kötü bir şekilde gündeme gelmeli. Oraya logo koymamalı ki, insanlar buna itiraz edip yandex'in bu davranışını forumlarda paylaşarak sağda solda paylaşarak biraz daha yandex'i tanıtsın.

Valla planları da tıkır tıkır işliyor.
supheli

kişi bu mesajı beğendi.

adberl adberl WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek php yazılımcı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 111
  • Beğeniler 3 / 14
  • Ticaret 0, (%0)

Kakarotto adlı üyeden alıntı

Hiç değer vermiyor. Niye versin ki ?
Herkes kendi menfaatini düşünür.
Sadece örnek veriyorum: Bir bara gittiğinde bir kızla birlikte olmak istersen, yanına yaklaştığında ona değer veriyormuş gibi yaparsın. Aynısını Yandex de yapıyor Google'da yapıyor, diğer firmalar da yapıyor. Türk firmaları bile zannettiğin kadar değer vermez ki ? Onların değer verdiği şey, senin onlara para kazandırabilme ümidi.

Açıkçası "şu firma şu günü hatırladı, yehhu kesin bize değer veriyor" diye düşünmek sadece saflıktan ibaret. Ticarette sana bana değer yok. Amaçları reklam. Reklamın, göz boyamanın iyisi kötüsü olmaz. Sürekli olarak da özel günleri hatırlarsa bu sefer de reklam olmaz. Arada sırada kötü bir şekilde gündeme gelmeli. Oraya logo koymamalı ki, insanlar buna itiraz edip yandex'in bu davranışını forumlarda paylaşarak sağda solda paylaşarak biraz daha yandex'i tanıtsın.

Valla planları da tıkır tıkır işliyor.

Bencede.

3-5 Logo değiştirdi diye hemen milli arama motoru oldu.

wmaraci
Konuyu toplam 4 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 4 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al