wmaraci reklam

1.000 TL ile ne yapmalıyım?

29 Mesajlar 5.523 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Browland Browland WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Melaturji ve Malzeme Mühendisi
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad Ö** Ş**
  • Mesajlar 1154
  • Beğeniler 747 / 748
  • Ticaret 3, (%100)

xsafa adlı üyeden alıntı

Kafalar pırıl pırıl çok fazla medcezir izlediniz herhalde :D

Yok efendim o diziyi bilmiyorum. Ancak 2. Madde bir eğitim konusudur. Yabancı iseniz bir "ilaç mümessili" ile tanışın, daha detsylısını anlatır size. 😂

wmaraci
reklam

turion turion WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek tekniker
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad O** D**
  • Mesajlar 477
  • Beğeniler 138 / 137
  • Ticaret 3, (%100)
Altın asla kaybettirmez. Bütün paralar değer kaybeder ama altın değer kaybetmez

youtube abone sitesi: https://vk.cc/9hnOk8
Kuş al Yumurta sat Ruble ÇEK: https://vk.cc/aC8QOD

Dbm012 Dbm012 http://dbmwebdesign.de Kullanıcı
  • Üyelik 31.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Datacenter / IT Operations Mgr
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad M** P**
  • Mesajlar 66
  • Beğeniler 23 / 16
  • Ticaret 2, (%100)
Bütce düsük oldugu icin cok fazla bi alternatif yok gibi ama eger o parayi yok olarak görebilirsen Ripple veya ilk 5 te bulunan bir kripto para al birkac yil kenarda kalsin derim ama kisa vadede arttirmak istiyorsan kücük capli Ticaret yapabilirsin yani kelepir fiyata denecek ürünler alip satmayi deneyebilirsin. Altin iyi hos güzel ama uzun vadeli yatirim icin uygundur yani bi 5-10 yil kadar elinde tutarsan yaptigin yatirima degebilir.
kenanesenturk

kişi bu mesajı beğendi.

Mikado Mikado Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.04.2019
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 96
  • Beğeniler 3 / 29
  • Ticaret 0, (%0)
altın alın hocam

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Provider Provider Ana Sağlayıcı Kullanıcı
  • Üyelik 08.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Web tasarım
  • Konum Adana
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 132
  • Beğeniler 24 / 27
  • Ticaret 3, (%100)
Tatil yap yaz geldi malum :)

ctnbckci ctnbckci Oku! Kullanıcı
  • Üyelik 03.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Bilimci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ç** B**
  • Mesajlar 940
  • Beğeniler 429 / 442
  • Ticaret 2, (%100)
1000 TL yi ne için tutmak istiyorsun? Altın alırsan paranın değerini korursun. Dolar alırsan paranı bir gece de 2 ye de katlayabilirsin %25 ini kaybedebilirsin. Ama kaybedeni çok görmedim :)

Sana nacizane fikrim, sadece 1000 TL tutacam diyorsan kenarda bir şeye yatırmana gerek yok. Yarın bozdurman gerektiğinde harcadığın zaman ve otobüs taksi parası aynı kapıya denk getirir.

1000 TL yi altın olarak kenara at yanına her ay 1 tane çeyrek at mesela. En güzel yatırımın bu olur.

İmza!!! Get Closer!

egitims egitims WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 148
  • Beğeniler 20 / 24
  • Ticaret 2, (%100)
Yatırım fonu al

Muhammed Muhammed Nev-i Şahsına Münhasır Kullanıcı
  • Üyelik 22.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Acil Tıp Teknikeri
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 1713
  • Beğeniler 630 / 629
  • Ticaret 38, (%97)

ctnbckci adlı üyeden alıntı

1000 TL yi ne için tutmak istiyorsun? Altın alırsan paranın değerini korursun. Dolar alırsan paranı bir gece de 2 ye de katlayabilirsin %25 ini kaybedebilirsin. Ama kaybedeni çok görmedim :)

Sana nacizane fikrim, sadece 1000 TL tutacam diyorsan kenarda bir şeye yatırmana gerek yok. Yarın bozdurman gerektiğinde harcadığın zaman ve otobüs taksi parası aynı kapıya denk getirir.

1000 TL yi altın olarak kenara at yanına her ay 1 tane çeyrek at mesela. En güzel yatırımın bu olur.

Hocam galiba ben vazgeçtim. Dediğiniz gibi harcanan zamana yazık. Bunun yerine kendim bir enstrüman kursuna yazılacağım yazıldım bile denebilir (Keman). Bisiklet sevdalısıyım ama güzel bir bisikletim yok, araştırıyorum yakın zamanda bisiklet alıp gezeceğim. Birde yakın çevredeki illerden oluşan bir liste yapacağım rastgele seçtiğim bir şehire gidip gezeceğim. Bir kaç şey belirledim kafamda. Yatırımı altına, dolara değilde kendime yapmaya karar verdim. (Tabi arada çeyrek alıp atıyoruz :D)
ctnbckci

kişi bu mesajı beğendi.

ctnbckci ctnbckci Oku! Kullanıcı
  • Üyelik 03.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Bilimci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ç** B**
  • Mesajlar 940
  • Beğeniler 429 / 442
  • Ticaret 2, (%100)

Muhammed adlı üyeden alıntı

Hocam galiba ben vazgeçtim. Dediğiniz gibi harcanan zamana yazık. Bunun yerine kendim bir enstrüman kursuna yazılacağım yazıldım bile denebilir (Keman). Bisiklet sevdalısıyım ama güzel bir bisikletim yok, araştırıyorum yakın zamanda bisiklet alıp gezeceğim. Birde yakın çevredeki illerden oluşan bir liste yapacağım rastgele seçtiğim bir şehire gidip gezeceğim. Bir kaç şey belirledim kafamda. Yatırımı altına, dolara değilde kendime yapmaya karar verdim. (Tabi arada çeyrek alıp atıyoruz :D)

işim gereği Türkiye de 8 il hariç il il ilçe ilçe gezdim :) hala da geziyorum. Gideceğin yerleri seçtiğinde yazarsın konuşuruz :) güzel bir sohbet olur. Bende yeni bisiklet aldım. Sana tavsiyem ucuz bisikleti diskli kesinlikle alma hata edersin. normal pabuç fren bisiklet al ucuz fiyata sorun yaşamassın. Öbür türlü diskin sürtmesiydi bilmem neydi canın çok sıkılır :)

Keman işi güzel olmuş :) dinleriz umarım yakın zamanda.
Muhammed

kişi bu mesajı beğendi.

İmza!!! Get Closer!
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al