wmaraci reklam
lidertakipci

2017 İnternet'ten Para Kazanma Fikirler

14 Mesajlar 2.661 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Lokasyon123 Lokasyon123 İNTERAKTİF YAZILIM 80 TL Kullanıcı
  • Üyelik 11.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 2883
  • Beğeniler 363 / 319
  • Ticaret 2, (%100)

bluecity adlı üyeden alıntı

Lokasyon123 ben MehmetFazilK ye katılıyorum.Konuyla alakasız olduğunu düşünüyorsan bence sen bu konuyu insanlara yön göstermek adına değilde sitene hit çekmek amaçlı yazmışsın demektir.

hocam neden böyle düşünüyorsunuz ki insanlara yol göstermek adına konuyu açtım benim bu forumda daha öncelerden paylaştıklarım ile bu makalenin hiç bir ilgisi yoktur her insan gibi siteme hit çekmek için ve yükselmek içinde yazıyorum burada zaten makale paylaşanlar da böyle yapıyor. yani daha önce yazdığım bir mesajdan yola çıkarak yazdığınız bu mesaj ile makalemin bir alakasının olmadığını düşünüyürum iyi çalışmalar diliyorum

MehmetFazilK yazdıgınız mesajı sakin kafa ile okudum özür diliyorum yanlış yargıladım yazdığınız yazıyı kusura bakmayın benim ile alakalı birşey söylüyorsunuz diye yazdım bu gereksiz çıkışım için özür diliyorum tekrardan makaleme eklemek istiyorum izniniz olursa yazdığınız mesajı

https://wmaraci.com/forum/script-alisverisi/interaktif-sozluk-benzeri-php-pdo-yazilim-simdi-indirimde-533214.html
wmaraci
reklam

MehmetFazilK MehmetFazilK - Kullanıcı
  • Üyelik 23.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 905
  • Beğeniler 198 / 255
  • Ticaret 30, (%100)
Lokasyon123 hocam asıl ben özür dilerim hem gereksiz tepki açılmasına sebep oldum hemde yanlış anlaşılabileceğini sonradan farkettim. Bu arada eklemekte özgürsünüz.
Lokasyon123

kişi bu mesajı beğendi.

bekirbulut bekirbulut AdSense, Blogger Kullanıcı
  • Üyelik 03.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek İçerik Editörü
  • Konum Yozgat
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 2319
  • Beğeniler 384 / 1212
  • Ticaret 17, (%100)

Lokasyon123 adlı üyeden alıntı

Bu suan konuyla alakasiz bir yazi olmus benim soylediklerim yerine yazdiklaeim hakkinda yazsaydiniz iyi olurdu.

Gunceldir

Bu tür yazıları her zaman gereksiz bulmuşumdur. Zaten bu tür yazıları da yazanlar, genellikle; internetten para kazanamayanlar oluyor. Ayrıca, arkadaş isabetli, konuya uygun bir şekilde yorum yapmış.

Kesinlikle bu söylediklerimi üzerinize alınmayın. Sadece fikirlerimi söylemek istedim.

yigidomer yigidomer WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Insaat muh
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** S**
  • Mesajlar 3
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Size gerçek ticaret için bi tüyo vereyim.
Detay firmasına ücretsiz üye oluyorsunuz .
Üyelik referansla olunuyor. Çözüm ortağı olmak istediğinizde gerekli işlemleri yaptığınızda günde min 5 dolar kazanarak devam ediyorsunuz.
Youtube da detaymaksinet aratabilirsiniz.
Referansla üyelik için bu linki takip edebilirsin
https://sys.detaymaxinet.com/?r=CMD334

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al