wmaraci reklam

Ethereum Sayesinde Bir Ayda 230 Milyon Dolar Gelir

11 Mesajlar 2.685 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

altaybilgin altaybilgin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Ekonomist
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 621
  • Beğeniler 105 / 148
  • Ticaret 0, (%0)
Bitcoinin en güçlü alternatiflerinden olan ethereum da milyonerler doğuruyor. İşte bir ayda 230 milyon dolar kazanan simsarın haberi:

Dijital para birimlerinin yükselişinden hepimiz haberdarız. Hatta son birkaç ayda yeni milyonerler doğurduğunu da biliyoruz. İşte onlardan birisi de ethereum simsarı ile ilgili. Bu kişi ismini cismini açıklamasa da Instagram üzerinden yaptığı açıklama ile bir ayda % 413 kar ettiğini söyledi.

Ethereum, Rusya devlet desteğini arkasına almış dijital para birimlerinden sadece birisi.

İstikrarlı bir büyüme ile bitcoine alternatif olan ethereum, dijital pazarda sesini yükseltmeye devam ediyor.

11 Haziran tarihinde Instagram’dan bir açıklama yapan isimsiz kullanıcı ethereum sayesinde yaklaşık 1 ayda 283 milyon dolar kazandı.

“0X00A651D43B6E209F5ADA45A35F92EFC0DE3A5184” sanal cüzdan kimliğini kullanan simsar, 55 milyon dolar değerindeki kripto para varlığını 5 katına çıkartmayı başardı.

% 413 oranında kar eden kişi, gizli milyoner olarak zenginler listesine girmeye hazırlanıyor.

Ethereum fiyatı, 2017’nin başında yaklaşık 8 dolar iken şimdi 250 dolar civarında.

12 Haziran tarihinde ise 395 dolardan işlem gören ethereum, tarihinin en büyük seviyesini kaydetmişti.

Eğer 12 Haziran tarihinde bu simsar ethereumu nakit paraya çevirdiyse yaşadı. Ama çevirmediyse % 50’den fazla zarar etmiş durumda.

Haziran ayında yaklaşık 400 dolara kadar yükselen ethereum, görünen o ki daha birçok milyoneri karşımıza çıkaracak.

Rusya gibi bir desteği, arkasına alması da büyük bir avantaj olarak görülebilir. Buna karşın dünyanın dijital para birimleri konusunda 2’ye bölündüğü söyleyebiliriz. Bir taraf hızlı değer artışlarının normal olmadığını ve balonun yakında patlayacağını düşünüyor. Diğer taraf ise nasıl olur da yatırım yaparım derdine düşmüş durumda.

Bakalım sıfırdan milyonerler doğuran dijital para birimleri, herhangi bir engele takılmadan yükselişini sürdürebilecek mi?

Kaynak:
https://paratic.com/

Hayat sıradan bir bakış açısıdır.
wmaraci
reklam

GokhanPoyraz GokhanPoyraz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad G** P**
  • Mesajlar 149
  • Beğeniler 31 / 30
  • Ticaret 2, (%100)
Bunun da madeni yapılıyor mu ?

<? $Sensin ?>

ba3ran ba3ran WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum İngiltere
  • Ad Soyad A** C**
  • Mesajlar 445
  • Beğeniler 39 / 67
  • Ticaret 7, (%100)
Bulunsun mesajım

Futurenet1 Futurenet1 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 35 / K
  • Meslek Muhendis
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 67
  • Beğeniler 21 / 19
  • Ticaret 0, (%0)
Vay be

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 16.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Ekonomist
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 621
  • Beğeniler 105 / 148
  • Ticaret 0, (%0)

skinoskisama adlı üyeden alıntı

Bunun da madeni yapılıyor mu ?

Aynen. Ek olarak bunda sistem bitcoinden biraz daha farklı kooperatifcilik gibi.

çok ilginç değil mi. bence dünya dijital paraya inandı. yurtdışında çok ciddi yığılmalar var, bu olay patladı, bakalım önümüzdeki günlerde neler olacak heyecanla bekliyorum.

alemburda alemburda Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek IT - Enformasyon Teknolojileri
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 1404
  • Beğeniler 151 / 352
  • Ticaret 1, (%100)
Bu sanal para birimlerinin 2 ye ayrılacağı konuşuluyor şuan yatırım yapmayın diyorlar ??

• Üyelik 16.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Ekonomist
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 621
  • Beğeniler 105 / 148
  • Ticaret 0, (%0)

alemburda adlı üyeden alıntı

Bu sanal para birimlerinin 2 ye ayrılacağı konuşuluyor şuan yatırım yapmayın diyorlar ??

ben ikiye bölüneceğini düşünmüyorum. nasıl ülkeler için para birimleri var, dünyada ileride farklı para birimleri oluşacağını düşünüyorum. bitcoin bunun öncüsü olduğu için nasıl usd dünyada kabul görüyorsa, uzun yıllar sonrada bitcoin de aynı değeri görecektir. ve nasıl usd varken eur değerliyse; etherium, litecoin'de zamanla değerlenecektir.

tabi yeni dünya düzenini kimse bilemez, ben sadece konulara yakın olduğum ve ilgi alanım içerisinde olduğu için kişisel görüşlerimi söylüyorum.
2023

kişi bu mesajı beğendi.

fullstackdev fullstackdev WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek full stack developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Ç**
  • Mesajlar 334
  • Beğeniler 35 / 93
  • Ticaret 0, (%0)
Şu ethereum ile ilgili Paratic bi yazi yazsa da olayin ne oldugunu anlasak Paratic in anlatimi cok guzel, basarilar

Poi Poi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 184
  • Beğeniler 65 / 41
  • Ticaret 2, (%100)

alemburda adlı üyeden alıntı

1 Ağustos'ta BTC'nin ikiye ayrılacağını duydum ben de. O zamana kadar yatırım yapmayacağım.

Not: Yatırım tavsiyesi değildir.

• Üyelik 16.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Ekonomist
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 621
  • Beğeniler 105 / 148
  • Ticaret 0, (%0)

fullstackdev adlı üyeden alıntı

Şu ethereum ile ilgili Paratic bi yazi yazsa da olayin ne oldugunu anlasak Paratic in anlatimi cok guzel, basarilar

Merhaba Paratic.com'da arama yaptım Ethereum ile ilgili içerikleri var zaten;
https://paratic.com/ethereum-nedir-nasil-uretilir/

Ayrıca tüm crypto currency haberlerini buradan takip edebilirsiniz:
https://paratic.com/haberler/sanal-para-haberleri/

ülkemizde dijital para birimleri ile ilgili ciddi bir kaynak sıkıntısı var. bu alanda içerik üreten kişi sayısı sınırlı. wmaracı'nda da ciddi bir ilgi var aslında kripto paralara.

Poi adlı üyeden alıntı

1 Ağustos'ta BTC'nin ikiye ayrılacağını duydum ben de. O zamana kadar yatırım yapmayacağım.

Not: Yatırım tavsiyesi değildir.

BTC ikiye ayrılacağı söylemleri var. Herkes ona yoğunlaşmış durumda bu ara en çok ethereum moda ancak onunlada ilgili hack haberleri fiyatların artmasını engelliyor. daha bugün bir hacklenme olayı daha haberi geldi eter birimi ile ilgili: https://paratic.com/3-dakikada-7-milyon-dolarlik-ether-hacklendi/

Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al