lostyazilim

Euro in Dolar Out

8 Mesajlar 1.873 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

NeoEkonomi NeoEkonomi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek ekonomist
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 1111
  • Beğeniler 109 / 251
  • Ticaret 23, (%96)
Arkadaşlar önümdki paltformdan izlediğim kadar euro dolar paritesi an itibari ile 1.300 lere dayandı. bu ne demek oluyor. ya euro nun değeri düşüyor ya da dolar çok artiyor. bunu anlamak için diğer grafiği açiyorum euro adeta aşağı doğru sürüklenmiş dolar ise TL karşısında 1.9'lere dayanmış. Avrupa merkez bankasının açıklamalarından sonra bu hal aldı.. sabaha kadar çok şey değişebilir. Benim size tavsiyem euro'yu elden çıkarmanız en azından yarın öğlen saatlerine kadar elden çıkarın dolar almak mantıklı olmayabilir çünkü yükselmesi muammak. 1000€'nunz sabaha kadar elden çıkarırsanız 100 TL gibi kazancınız olur diye düşünüyorum..

İsterseniz dediklerimi test etmek için 1000 euro'nuz var mış gibi test edin sabah kontrol edin.. saygılarımla :)

bu arada konu başlığı Euro Out Dolar In olacaktı :) saygılar

wmaraci
reklam

DeLi1SeY DeLi1SeY 1881 - 193∞, özlemle... Kullanıcı
  • Üyelik 24.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 1385
  • Beğeniler 232 / 263
  • Ticaret 2, (%100)
Güzel uyarı... sabaha kötü şeyler olabilir:)
Ek: Pm attım kardesim.. sana bi sny bakabilirsen sevinirim

Belki bir gün dünyadaki tüm kadınları anlayabilirim, ama Google'ı hiç bir zaman anlayamayacağım.

Jiber Jiber Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 209
  • Beğeniler 13 / 32
  • Ticaret 0, (%0)
Uyarı ve bilgi için teşekkürler fakat chrome kullanmasanız daha güzel olacak zira mesajı çözmek için bayağı bi uğraştım.

• Üyelik 29.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek ekonomist
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 1111
  • Beğeniler 109 / 251
  • Ticaret 23, (%96)
onun yerine editlemek daha iyi geldi.. alıştığımız tarayıcıdan vaz geçmek zor oluyor zira :)

wmaraci
wmaraci

tif tif Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 485
  • Beğeniler 74 / 107
  • Ticaret 4, (%100)
@NeoEkonomi
Zaten Yunanistan krizinden sonra euro almak mantıklı değil. Elden çıkartmak en doğrusu. EU kurtarma programını İngiltere'nin reddetmesi çok önemli bir noktaydı.

Fransa desen krize adım adım gidiyor. Almanya içinde az zaman var. 2012 EU'nun yılı olmayacak.

Dolar içinde yatırım yapmak doğru değil. Yükselişe geçmiş olabilir ama tekrar düşecek. İran-ABD-İsrail çatlağı piyasayı darma duman edecek.

En mantıklısı Altına yatırım yapmak. Eğer yapacaksaksanız altına yatırım yapın derim.

• Üyelik 29.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek ekonomist
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 1111
  • Beğeniler 109 / 251
  • Ticaret 23, (%96)

tif adlı üyeden alıntı

@NeoEkonomi
Zaten Yunanistan krizinden sonra euro almak mantıklı değil. Elden çıkartmak en doğrusu. EU kurtarma programını İngiltere'nin reddetmesi çok önemli bir noktaydı.

Fransa desen krize adım adım gidiyor. Almanya içinde az zaman var. 2012 EU'nun yılı olmayacak.

Dolar içinde yatırım yapmak doğru değil. Yükselişe geçmiş olabilir ama tekrar düşecek. İran-ABD-İsrail çatlağı piyasayı darma duman edecek.

En mantıklısı Altına yatırım yapmak. Eğer yapacaksaksanız altına yatırım yapın derim.

dostum sen uzun vadede açıklamalar yapmışsın ve varsayımlara dayalı birazda.. dediklerinin doğruluk payı var ancak net değil.. ben ise gecelik tahminlerimi yaptım benimkilerde net değil tabiki ama kısa vadeli kısa kazaçlarla geçirmek daha mantıklı bence.. şuan ki duruma sabah Avrupa merkez bankası mutlaka ama mutlaka müdahale edecektir... yüzde 51 haklı olma durumum var benim .) altın için bir analizim olmadı henüz olunca da paylaşırım.

tif tif Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 485
  • Beğeniler 74 / 107
  • Ticaret 4, (%100)

NeoEkonomi adlı üyeden alıntı

dostum sen uzun vadede açıklamalar yapmışsın ve varsayımlara dayalı birazda.. dediklerinin doğruluk payı var ancak net değil.. ben ise gecelik tahminlerimi yaptım benimkilerde net değil tabiki ama kısa vadeli kısa kazaçlarla geçirmek daha mantıklı bence.. şuan ki duruma sabah Avrupa merkez bankası mutlaka ama mutlaka müdahale edecektir... yüzde 51 haklı olma durumum var benim .) altın için bir analizim olmadı henüz olunca da paylaşırım.

Tabii ki varsayım :) Fikirlerimi belirttim. Forexten çekileli uzun zaman oldu ne zamandır böylesine bir yorum okumamıştım. Aklımda İran'ın tehditleri var. Savaş kapımızda yarın sabah bombayla uyanırsak tavsiyelerim daha bi kısa vade de kazanç olur. :)

Ama tespitlerinde sana katılıyorum es geçmeyeyim.

remixindir remixindir Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 15.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Webmaster,seo
  • Konum Adana
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 29
  • Beğeniler 1 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
dolar inecek gibi gözükmüyor. :(

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al