wmaraci reklam

gelirli kazançlar tavsiye destek

3 Mesajlar 934 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

emreozdrn emreozdrn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.03.2019
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek teknisyen
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 138
  • Beğeniler 3 / 5
  • Ticaret 2, (%100)
forumda bir sürü konu var şu kadarım var nasıl değerlendirebilirim ne yapabilirim diye ama çoğunda mantıklı cevaplar yok bende böyle bir arayış içerisindeyim parayı bir yere yatırarak değilde değerlendirerek kazanmak istiyorum mesela hisse alım satım veya kripto para veya gelir getirecek şeyler ama bi anda 5000 10000 basarak değilde ayda belli miktarlarda yatırım yaparak mesela 100 mü yatırdım 150 olarak veya 125 olarak da alsam yeter azda olsa çokta olsa bir kazanç var ortada şuanda aklıma gelen yurt dışından ürünler getirekek satışını yapmak türkiyede yüksek fiyatlardan satılan ürünlerin bu yüzden bu konularda araştırmış girişimde bulunmuş veya halada bu piyasanın içinde olan kişilerden tavsiyelerini ve yol göstermelerini bekliyorum bekliyorum okuyanlara teşekkürler şuanda bir minig işiylede uğraşıyorum kazanç getirip getirmediğine bakıcam artık

wmaraci
reklam

turion turion WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek tekniker
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad O** D**
  • Mesajlar 477
  • Beğeniler 138 / 137
  • Ticaret 3, (%100)
Nasıl zengin olunur? isimli bi kitap yazıp satabilirsin :))

youtube abone sitesi: https://vk.cc/9hnOk8
Kuş al Yumurta sat Ruble ÇEK: https://vk.cc/aC8QOD

SMMPANEL SMMPANEL MKA Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2019
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kastamonu
  • Ad Soyad H** G**
  • Mesajlar 852
  • Beğeniler 315 / 130
  • Ticaret 17, (%100)
150-200₺ ile Sağlık - Finans - Niche site alabilirsiniz

1 AY İçin editör tutarsınız forumda kurumsal bir arkadaş var GÜNLÜK 300 Kelimelik 1 Makale Girişi yapıyor 225₺ bir kaç ay devam ettirebilirsiniz adsense alarak düzenli gelir sağlayabilirsiniz (Site bir yere geldiğinde kendiniz makale girişine devam etmelisiniz kitap PDF özgün) yakın zamanda bende yapmak istiyorum böyle bir şey :)

Mobil uygulama - oyun alabilirsiniz

Size fikir veriyorum ama işin komik tarafı kendimde hiç yapmadım bunları araştırdım vs ama Kendi sektörümde bir programla uğraşıyoruz bir de iddaa tahmin sitesi kuracağız bir arkadaşla o yüzden de yönelmedim
mlacivert

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al