wmaraci reklam

İkili opsiyon ile para kazanmak

18 Mesajlar 3.930 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Neoyun Neoyun Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek İnternet girişimcisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 523
  • Beğeniler 126 / 350
  • Ticaret 30, (%100)

İkili opsiyon nedir?

İkili opsiyon, borsa konusunda çok fazla kavramsal terimler veya yöntemlerle uğraşmak istemeyenlerin tercih ettiği, bir dövizin, hisse senedinin veya emtianın değerinin yükseleceğini veya düşeceğini tahmin ederek yatırımlarınız ile para kazanabileceğiniz sistemlere denir.

Nasıl başlarım?

Öncelikle buraya tıklayarak ikili opsiyon web sitesine kayıt olunuz. Demo hesabı açarak gerçek para yatırmadan bir süre işlemler yapabilirsiniz. Size denemeler yapabilmeniz için $1000 gibi bir miktar verecektir. Demo hesabınız ile en bilindik yatırım araçlarını kullanarak işlemler yapmayı öğrenip, ardından gerçek para yatırarak paranızı katlamaya başlayabilirsiniz.

Nasıl kazanırım?

Bir veya iki dakika sonrasında bir dövizin, hisse senedinin veya emtianın, o anki halinden yüksek mi yoksa düşük mü olacağını tahmin ederek yatırımınızdan ortalama %70 kâr edebilirsiniz. Örneğin 2 dakika sonrası için EUR/USD paritesinin o anki fiyatından yüksekte olacağına $100 yatırdığınızı varsayalım. 2 dakika sonraki değer, tahmin ettiğiniz gibi işlemi yaptığınız değerden daha yükseğe ulaştıysa, yatırımınız size $170 olarak geri dönecektir. Tek bir tıklama ile $100 yatırımımızı sadece 2 dakika bekleyerek $170'a çıkardık.

Nasıl doğru tahmin ederim?

Tabi ki ikili opsiyonun en önemli kısmı budur. İşlem yapacağınız döviz, hisse senetleri veya emtiaların, yükseleceğini veya düşeceğini yüzeysel olarak borsa indikatörleri üzerinden takip edebilirsiniz. Buraya tıklayarak döviz, hisse senetleri ve emtiaların zaman bazlı olarak değer kaybedeceğini veya değer kazanacağını hesaplayan sistemlerin hepsini bir arada takip edebilirsiniz. Yatırım yapmaya karar verdiğiniz döviz, hisse senedi veya emtianın yanında "Sat" veya "Güçlü sat" yazıyorsa değer kaybedecek demektir. Tam tersine "Al" veya "Güçlü al" yazıyorsa değer kazanacak demektir. Yukarıdan zamanı seçerek, tahmin yapacağınız zaman aralığındaki değerlere ulaşabilirsiniz. Sizin tahminlerle uğraşmanıza gerek kalmadan, işi indikatörlere bırakarak bu şekilde paranıza para katabilirsiniz.

Nasıl paramı çekerim?

Doğru tahminlerle paranızı katladınız ve şimdi doğal olarak paranızı çekmek istiyorsunuz. Sisteme nasıl ödeme yaptıysanız, paranızı da aynı ödeme sistemiyle geri alıyorsunuz. Yani kredi kartınız ile ödediyseniz, paranızı kredi kartınıza geri yolluyorlar. Para çekim işlemleri 3 veya 4 iş günü sürmektedir. Minimum para çekim miktarı $10'dır.

Nasıl yardım alırım?

Bu yazıyı hazırlarken eklemeyi düşündüğüm şeylerden biride buydu. İkili opsiyon hakkında, ücretsiz olarak burakbayir1@gmail.com kişisel e-posta adresimden bana ulaşarak bilgi alabilir veya yeni metodlar öğrenebilirsiniz. Bu yazıyı okuyan herkese yardımcı olmak isterim ve hayatımın büyük bir bölümünü bilgisayar başında geçirdiğimden dolayı, en geç 24 saat içinde cevap alacağınızı garanti ediyorum. Herkese bol kazançlar!

Kaynak: http://burak.cc/ikili-opsiyon-nedir/

wmaraci
reklam

CenkOnsoy CenkOnsoy Skype: cenkonsoy Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Uzman Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 4042
  • Beğeniler 77 / 1356
  • Ticaret 37, (%100)
Zar mantıği, kumar usulü.. Bu aralar çok türevi var bu işlerin forumda bile, neden acaba.?
steel

kişi bu mesajı beğendi.

Bilim Forum | Bilimgunlugu.com

• Üyelik 12.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 523
  • Beğeniler 126 / 350
  • Ticaret 30, (%100)
CenkOnsoy kumar gibi duruyor doğrudur ama bunun sebebi ************** opsiyon siteleridir. Önerdiğim siteden iyi gelir topluyorum bir sıkıntısı yok :)

muratsdemic muratsdemic WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 184
  • Beğeniler 10 / 23
  • Ticaret 31, (%100)
Çok güzel bir konu olmuş üniversite öğrencisi olarak 100 dolarlık bir giriş yapmayı planlıyordum böyle bir şeye demo hesapla bir iki haftalık bir denemeye yapayım para çekmede sorun yoksa 100 dolarla giriş yapılabilir fakat sormak istediğim bir konu var master kart ile yatırım ve çekim işlemi mevcut paypal kart var bende master kart yerine geçiyor onunla işlem yapabiliyormuyuz?
Neoyun

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 12.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 523
  • Beğeniler 126 / 350
  • Ticaret 30, (%100)
muratsdemic büyük ihtimal yapabilirsiniz. Ben enpara banka kartımla yükleme yapabiliyorum.

muratsdemic muratsdemic WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 184
  • Beğeniler 10 / 23
  • Ticaret 31, (%100)
teşekkür ederim mail adresinizi aldım ilerleyen zamanlarda bilgi amaçlı bir kaç sorum olabilir :)
Neoyun

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 18.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Uzman Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 4042
  • Beğeniler 77 / 1356
  • Ticaret 37, (%100)
Kaybetme ile ilgili bir olumsuz bilgiye rastlayamadım, bu konuda da ilave bilgi alabilir miyim?

• Üyelik 12.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 523
  • Beğeniler 126 / 350
  • Ticaret 30, (%100)
CenkOnsoy bir işlem açtığınızda, belirli bir yüzdeyi iade alabiliyorsunuz. Şöyle ki $1 değerinde işlem başlattınız, işlemi başlatırken %40 a kadar iade seçeneği var onu açtığınızda, eğer tahmininiz hatalı olursa paranızın %40'ını yani $0,40 değerini geri alıyorsunuz.

• Üyelik 18.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Uzman Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 4042
  • Beğeniler 77 / 1356
  • Ticaret 37, (%100)
Iade durumundaki %40'lık kayıp haricinde başka bir kayıp söz konusu değil mi?

• Üyelik 12.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 523
  • Beğeniler 126 / 350
  • Ticaret 30, (%100)
CenkOnsoy kayıp %40 değil %60 oluyor. Başka bir kayıp söz konusu değil.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al