Mudrex uygulamasını indirip KYC adımlarını tamamladıktan sonra 10$ yatırımınıza 10$ yatırım bonusu veriyor.
Bonus ile uygulama içerisinde coin sepetlerine yatırım yapabiliyorsunuz ve elde ettiğiniz kârı doğrudan çekebiliyorsunuz.
Ayrıca sizin referans kodunuzu kullanıp aynı adımları uygulayan her referansınız için Dünya Kupasına özel 200$'a yatırım bonusu veriyorlar. (Maksimum 10 kişi ile sınırlandırmışlar)
140898-637df535aaedb.jpg

Referans kodum; O6UR88N4
(Uygulamayı Apple Store'de ve Google Play'de direkt Mudrex olarak aratıp bulabilirsiniz.)

Kayıt olurken referans kodumu girebilirsiniz.
10$ yatırım yaptıktan sonra yatırım bonusu hemen geliyor ve çekebilirsiniz direkt yatırdığınız 10$’ı olarak.
Kendi yatırdığınız meblağ ile ilgili herhangi bir işlem yapmanıza gerek yok.
Yatırım bonusunun geldiğine ilişkin fotoğrafı aşağıya bırakıyorum;

140898-637df55bb7378.jpg

200$'a kadar veriyor, benim bir referansım için 96$ verdi. Diğerlerinde 40$ ile 85$ arasında verdi.

Totalde 10 referans kastığınızda 2010$'a yatırım bonusu vermiş oluyor.
Piyasa bu kadar düşükken bence yapılabilecek en iyi yöntemlerden biri diye düşünüyorum.
Tabiki platformu inceleyip kendi araştırmanızı yapın.
Çekimleri 2-5 dakika içerisinde gönderiyor.
Yatırım içinde kredi kartı falanda var ama ben USDT( bir hesabıma TRC-20 bir hesabıma BEP-20) olarak yaptım.
Uygulama içerisinde yatırım bonusu alabilmek için 10$ yatırıp çektiğim kanıtta aşağıda yer almaktadır;

140898-637df58f9c887.jpg

(Mudrex'te transfer işlemi)

140898-637df5ad26a14.jpg

(Binance'ye gelmesi)

Çekim ile ilgili bir detay vereceğim;
İlk 14 gün için bonus suistimal edilmesin diye 2$ ek fee uyguluyor ve BEP-20'de 2,29$ çıkarıyor.
Fakat 14 gün sonunda 2$'lık ek fee kalkıyor, 0,29$'a stabil fee'ye düşüyor.
Ben yaptığım hesaplarda 14 gün sonra çekim yaptım hep.
Lakin ben beklemek istemiyorum diyorsanız da 12,90$ atıp hemen anında çekebilirsiniz.
Yatırım bonusu alabilmek içinde yatırdığın parayla işlem yapmanıza falan gerek yok.
Depozit sağlamış olmanız yetiyor.

Araştırın, inceleyin ve öyle karar verin.
Tavsiye niteliğinde paylaşmadım, kendim yaptığım için açıkçası mantıklı buldum.
Boğaya kadar yatırım bonuslarını toplayarak Mudrex'te yatırım yapar geri çekerim.
2018'den beridir piyasa içerisinde merkezi ABD'de de olan global bir borsa..
Ücretsiz bir fon hakkı veriyorken de toplamak istedim.

Güncel bakiyemi de aşağıya bırakıyorum (İçinde sadece referans gelirim yok, kendi yatırımlarımda var.)

140898-637df5e32a2b8.jpg

Referans kodum; O6UR88N4
(Uygulamayı Apple Store'de ve Google Play'de direkt Mudrex olarak aratıp bulabilirsiniz.)
Referans kodum ile de kayıt olursanız sevinirim.
Çünkü girişte her türlü 'hediye kod girin' yazısı çıkacak.
O yüzden referans kodumu kullanabilirsiniz.

Saygılarımı sunuyorum, kazançlı ve güzel günlere dostlar...