wmaraci reklam

Nakiti altına çevirmek mantıklı mı?

7 Mesajlar 1.113 Okunma
wmaraci reklam

AlmaciBurak AlmaciBurak WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.03.2018
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Video Animasyon & Grafik Tasar
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 75
  • Beğeniler 2 / 28
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar, biliyorsunuz ki virüs, FED'in faiz indirimi, mevcut savaşlar, doğa olayları piyasaları alt-üst etmeye devam ediyor. Hepimiz mevcut nakitlerimizi korumak için uğraşırken benim gibi zarar edenlerde oluyor. Ofis vb. durumlar düşündüğüm için birkaç yerden gelirimi yarım altın olarak kenara koymaktayım. Uzun vadede düşündüğümüzde altına yatırım yapmak ne kadar doğru olur? Savaşta altın, hastalıkta nakit derler, sizin düşünceleriniz nedir bilmek isterim?

http://www.youtube.com/geneloji - Bu kanal canlı çok heyecanlı...
SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

masumkurt masumkurt WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Teknisyen
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 143
  • Beğeniler 12 / 28
  • Ticaret 0, (%0)
Altin vb emtialar suan dipsiz kuyu nakit beklemek en iyisi.Mayisa kadar benim beklentim pek yok.15 gundur tl deyim.Altin yatirimi yapacaksan gram en mantiklisi.

• Üyelik 18.03.2018
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 75
  • Beğeniler 2 / 28
  • Ticaret 0, (%0)
Altin vb emtialar suan dipsiz kuyu nakit beklemek en iyisi.Mayisa kadar benim beklentim pek yok.15 gundur tl deyim.Altin yatirimi yapacaksan gram en mantiklisi.

Bugün ki düşüş gerçekten kaybettirdi bana, emin olamadım altın konusunda çevirsemde zarardayım. 300 bandında direniyor gibi, beklemek daha mantıklı geliyor. Her dibin bir zirvesi, her zirveninde bir dibi olur sonuçta.

altaybilgin altaybilgin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Ekonomist
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 621
  • Beğeniler 105 / 148
  • Ticaret 0, (%0)
bence altın bu seviyelerden alınır, herkes altını cashe dolara cevirirken, dip gören tüm hisseler, altın, gümüş, petrol vs alınır diye düşünüyorum.

yatırım tavsiyesi değil, kişisel görüştür.

Hayat sıradan bir bakış açısıdır.
wmaraci

Markamen Markamen WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.02.2020
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek E ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** G**
  • Mesajlar 49
  • Beğeniler 29 / 16
  • Ticaret 1, (%100)
Gram altın 305 TL iken 40 gram aldım. 325 e dayandığı da satıp Euro'ya cevirdim. Euro 6.70 falandı, Euro şuan 7.15 falan gördü. Altın daha da düşecek, şuan ne olacağı belli değil piyasanın en azından 2 hafta daha beklemenizi tavsiye ederim. Lakin uzun vadeli düşünüp bozdurmayacaginizi düşünüyorsanız altın alabilirsiniz. Virüs 1-2 aya etkisini azaltirsa Allah'ın izniyle altın 375 leri görür.
AlmaciBurak

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 18.03.2018
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 75
  • Beğeniler 2 / 28
  • Ticaret 0, (%0)
bence altın bu seviyelerden alınır, herkes altını cashe dolara cevirirken, dip gören tüm hisseler, altın, gümüş, petrol vs alınır diye düşünüyorum.

yatırım tavsiyesi değil, kişisel görüştür.

Şu dönemlerde nakit gerçekten ihtiyaç haline geliyor ama bu kuru para olduğu için altına çeviriyorum, döviz tarafına yalan yok pek güvenemiyorum.

Gram altın 305 TL iken 40 gram aldım. 325 e dayandığı da satıp Euro'ya cevirdim. Euro 6.70 falandı, Euro şuan 7.15 falan gördü. Altın daha da düşecek, şuan ne olacağı belli değil piyasanın en azından 2 hafta daha beklemenizi tavsiye ederim. Lakin uzun vadeli düşünüp bozdurmayacaginizi düşünüyorsanız altın alabilirsiniz. Virüs 1-2 aya etkisini azaltirsa Allah'ın izniyle altın 375 leri görür.

Önerin için teşekkür ediyorum dostum, dikkate alacağım.
Markamen

kişi bu mesajı beğendi.

nettebugun1 nettebugun1 WM Aracı Telefon Onaysız
  • Üyelik 19.04.2019
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek -
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** O**
  • Mesajlar 558
  • Beğeniler 194 / 237
  • Ticaret 45, (%100)
Uzun süre kullanmama durumunuzdan eminseniz altına yatırım yapılabilir. Yalnız kısa/orta vadeli yatırım için mevcut durumda hiçbir şey %100 garanti sağlayamıyor.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al