Nedir Bu Coinler Başlamak İçin Hangisi İdeal ve Hangi Site ?

87 Mesajlar 14.430 Okunma
smmexpress

Euphrates Euphrates Bir tutam HUZUR ! Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Error / %&
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad F** Ö**
  • Mesajlar 2978
  • Beğeniler 0 / 628
  • Ticaret 119, (%100)
DATA bir arkadaş anlatmıştı ama offline tutmak gerekiyormus guvenlik icin a

* Hiçbir şeye ihtiyacımız yok, yalnız bir şeye ihtiyacımız vardır; çalışkan olmak!
wmaraci
reklam

DATA DATA ( Tugra ) Kullanıcı
  • Üyelik 26.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Lojistik
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 430
  • Beğeniler 149 / 112
  • Ticaret 15, (%87)
şimdi biraz araştırdım btcturk te 1 bitcoinin fiyatı 10.000tl olmuş illa 1 tane almak gerekmiyor sanırım 100tllik isteyince 0,009 diye gidiyor

• Üyelik 26.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Lojistik
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 430
  • Beğeniler 149 / 112
  • Ticaret 15, (%87)
herhangi bir siteden aldığımız bitcoini illa aldığımız sitedemi bozdurmak gerekiyor. yani a sitesinden aldığımı b sitesinde bozduramazmıyım yada bozdurmanın bir yolu varmı. aldığım site cortu çekerse ne olacak :)

Kafamda deli sorular :)

Euphrates Euphrates Bir tutam HUZUR ! Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Error / %&
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad F** Ö**
  • Mesajlar 2978
  • Beğeniler 0 / 628
  • Ticaret 119, (%100)
Kazi yada havuz onerebilecek var mi ? Eonot un roisi nasil bilen ?

* Hiçbir şeye ihtiyacımız yok, yalnız bir şeye ihtiyacımız vardır; çalışkan olmak!
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 26.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Lojistik
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 430
  • Beğeniler 149 / 112
  • Ticaret 15, (%87)
Herkes çok yabancı sanırım benim gibi :)

DesignTr DesignTr HODL ! Kullanıcı
  • Üyelik 19.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Yatırımcı, Grafik Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 1217
  • Beğeniler 99 / 373
  • Ticaret 6, (%100)
DATA istediğiniz siteye aktarım yapabilirsiniz Euphrates bulaşma kazı sitelerine asıl onlara güven olmaz.

Alt coinler için önce btctürk koinim gibi sitelerden btc almanız gerek yabancı siteler de olabilir.
poloneix tarzı sitelere atıp alt coine çevirip işlem yapabilirsiniz. İsteyenlere kendi yatırımlarım doğrultusunda tavsiyeler ve öneriler verebilirim. Sorumluluk kabul etmiyorum.
AtaTekin DATA

kişi bu mesajı beğendi.

Yazdıklarım kendi düşüncelerimdir, yatırım tavsiyesi değildir.

Eanteple Eanteple WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 17
  • Beğeniler 5 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Peki bu sanal paraları gerçek paraya dökme işlemi nasıl olacak kolay mıdır ?

Eanteple Eanteple WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 17
  • Beğeniler 5 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

DesignTr adlı üyeden alıntı

DATA istediğiniz siteye aktarım yapabilirsiniz Euphrates bulaşma kazı sitelerine asıl onlara güven olmaz.

Alt coinler için önce btctürk koinim gibi sitelerden btc almanız gerek yabancı siteler de olabilir.
poloneix tarzı sitelere atıp alt coine çevirip işlem yapabilirsiniz. İsteyenlere kendi yatırımlarım doğrultusunda tavsiyeler ve öneriler verebilirim. Sorumluluk kabul etmiyorum.

Bende de para var sence bu işe yönelmeli miyim ? Gerçek paraya dönüştürmesi zor oluyor diyorlar doğru mudur?

newyorker newyorker Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek turizm
  • Konum ABD
  • Ad Soyad G** E**
  • Mesajlar 402
  • Beğeniler 15 / 107
  • Ticaret 11, (%73)
hard disklerde :)

newyorker newyorker Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek turizm
  • Konum ABD
  • Ad Soyad G** E**
  • Mesajlar 402
  • Beğeniler 15 / 107
  • Ticaret 11, (%73)
bende zaten arastirma icerisindeyim bazen 2 tane telefonla birlikte ya domain ariyorum ya piyasayi ariyorum veya sizin cogunuzun yaptigi gibi siteleri forumlari takip ediyorum genelde yurt disi sitelerini borsacilari analizleri takip ediyorum inanin gunde en fazla uyudugum saat 5 6 saattir fazlasini uyudugumu uzun suredir hatirlamiyorum yani bende sizin gibiyim arastirip biseyler yapmaya calisiyorum zaten gelir gideri bazen karsilamadigi donemler oluyor cunku bazen o kadar domaindi oydu buydu suydu cikiyorki bazen cebimde 100 dolar bile kalmadigi donemler oluyor 3 4 tane genc ogrenci kardesim sagolsun benim icin domain ariyor arastiriyor tabi bedava degil ama sonuc itibariyle gelirim mevcut ve ben suan sadee aliyorum topluyorum satmiyorum satmak icin bisey almiyorum en azindan simdilik cunku extra ihtiyacim yok mobil oyunlar ariyorum yazilimcilari takip ediyorum vesaire vesaire yani kesin su tutacak arkadas diyebilecegimiz bisey yokki varsa oyle bisey gelsin varimi yogumu yatirayim ama yok oyle bisey bu aralar bende coinlere sarmis durumdayim gecen sene ben bitcoin aldigim zaman almis oldugum coin miktarini keske daha fazla alsaymisim diyorum ama bakin suan keske diyorum belki 10 sene sonra yine keskeler olmasin diye herkes gibi bende surekli arastirmalar icerisindeyim dagecoin arastircam litecoin hakkinda arastirmalar icindeyim suan litecoin etherummuydu neydi bu ucunede bakiyorum ama bitcoin hakkindaki iddialar tahminler bazen cok ucuk gibi gelsede ornegin bitcoin 43 cent veya 50 cent civarlarindayken deselerdiki bitcoin 3 bin dolar olacak :) neler denilebilecegini hepimiz biliyoruz dogruca argo kelimelerle dalga gecenler olurduk veya oldular simdi kim nerden bilecek bitcoin 3 sene sonra 50 bin dolara firlamayacagi e napicaz o zamanda dicez ah keske alsaydik yani bu keskeler hayatimizda genelde oluyor o yuzden risk alip degerlendirebildigimiz kadar degerlendirmemiz gerek ornegin sigorta.com 3 bin dolardi ben bitcoin aldigimda :) telefoncu .com almaktan vazgecmistim medicine.com almamistim ve gidip bitcoin almistim bakin halen keske diyorum :)

wmaraci
Konuyu toplam 5 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 5 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al