wmaraci reklam

Asil-A Software Yarı Fiyatına Yazılım Hizmetleri

10 Mesajlar 1.379 Okunma
wmaraci reklam

DoctorHealer DoctorHealer Kimlik Onayı Bekliyor Kimlik Onayı
  • Üyelik 12.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 65
  • Beğeniler 8 / 14
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba ,

ÜCRETLENDİRME

-Yapılan programın özelliğine ve işlevselliğine göre belirlenir.
-Yeni aktif olduğumuz için fiyatlar piyasadaki programlara göre yarı fiyattır.

2016 yılında Antalya da kurulduğundan beri Türkiye’ nin her yerine, ‘işletmelerin rekabet güçlerini arttırabilmek için, ileri teknolojilere dayalı bilgi sistem çözümleri’ geliştirmektedir.

Asil-A Software başta İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa olmak üzere Türkiye'nin heryerinde işletmelere yönelik çözümler sunarak yaklaşık 20 yıllık kanıtlanmış tecrübesi ve %100 yerli sermayesi ile birçok sektörde Savunma Sanayi, Enerji Dağıtımı, Makine Sanayi, Sağlık Sektörü, Tekstil, Lojistik Hizmet Sektörü, Mobilya, Elektronik ve İleri Teknoloji Sektörü, Kimya&Boya ve bunların dışındaki diğer tüm sektörlere yönelik hizmetler sunmaktadır.

‘Sürdürülebilir Gelişim İçin Bilgi Temelli Yönetim’ anlayışına inanan Asil-A Software; çağdaş ilke ve değerleri ile ürettiği ürün ve hizmetlerini sunduğu tüm iş ortaklarını, rekabetçi global dünyada geleceğe taşımaktadır.

Asil-A Software`ın şirket değerlerini oluşturan; ''müşteri odaklı çalışma ilkesi, insan kaynaklarına verdiği önemi, etik değerlerin iş birliklerinde ön koşul olması ve sahip olduğu uluslararası bakış açısı'' ile yapmış olduğu çalışmalar, uzun dönemli başarılı projeler olarak hayata geçmiştir.

Neden Asil-A Software Yazılım?

- Bilişim sektöründe5 yıllık deneyim,

- Uzman mühendis kadrosu,

- Uzman satış ve pazarlama kadrosu,

- Uluslararası standartlarda ürün ve hizmet geliştirme yaklaşımı,

- Proje yönetim metodolojisiyle farklılaşan uygulama yaklaşımı,

- Üretim deneyimi yüksek kadro ve başarılı projeler,

- Farklı sektörlerde çalışma deneyimi ile oluşmuş güçlü referans portföyü,

- Yüksek müşteri memnuniyeti prensibi ile ilerleme.

Vizyon & Misyon

MİSYON

- Yenilikçi ve ileri teknoloji ürünler üretmek,

- Ürünlerimiz ile marka olmak,

- Ulusal yazılım şirketleri arasında başarıları ile üst sıralarda yer almak,

- Uluslararası alanda faaliyet göstermek.

VİZYON

- Ülkenin ekonomik ve teknolojik düzeyinin yükseltilmesine ve böylece ülkenin uluslararası

rekabet gücünün artırılmasına katkıda bulunmak,

- İşletmelerin rekabet güçlerini arttırabilmeleri için, ileri teknoloji bilgi sistemlerine dayalı yenilikçi

çözümler geliştirmek,

- Yalnızca pazar beklentilerinden fırsat yaratmak yerine sürekli değişimi ana felsefe kabul edip,

pazar için sürekli gelişim ve yeni açılımlar yaratmak,

- Ulusal yazılım şirketleri arasında üst sıralarda yer almak,

- Ürün ve hizmetlerimizi uluslararası pazara sunabilmek,

- Paket yazılım üreten ve markalaştıran bir kurumsal yazılım firması olmak,

- Sürekli iyileştirme ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak,

- Uluslararası kalite standartlarında hizmet ve yazılım üretmek,

- Bilimsel alt yapısı güçlü yazılımlar geliştirmek.

Hizmet Verdiği Alanlar;

-Web Tasarım
-SEO
-E-Ticaret
-Masaüstü Yazılım
-Hosting
-Sunucu(VDS/VPS)
-Domain

E-Ticaret

Anahtar teslim
Profesyonel e-ticaret çözümü

Alan adı, hosting, e-mail, güvenlik, yedekleme, ödeme altyapıları ve diğer birçok hizmet size IdeaSoft tarafından bir bütün olarak sunulur.

Kullanıcı dostu
Kolay kullanım özellikleri

Akıllı E-ticaret Paketleri ile sitenizin yönetim süreçleri hem hızlı, hem de çok kolay. Online satış sitenizi yönetirken zamandan kazanın!

Teknik Destek ve
Ücretsiz e-ticaret eğitimleri

Her hafta düzenlenen ücretsiz e-ticaret eğitimlerimize katılabilir ve ihtiyaç duyduğunuz her an destek ekibimizden yardım alabilirsiniz.

Tam Arama
Motoru Optimizasyonu (SEO)

Bir e-ticaret sitesi için arama motoru optimizasyonunun önemini unutmayın. Reklam dışında da başarılı sonuçlar alabileceğinizi unutmayın!

Markanızı yansıtan
E-ticaret tasarım seçenekleri

Sizin için hazırladığımız hazır e-ticaret tasarımlarından birini seçerek sanal mağazanızı dilediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz.

İhtiyacınız olan
Tüm pazarlama araçları

Online satışlarınızı artırmak için hediye çekleri ve promosyonlar tanımlayabilir, müşterilerinize farklı kampanya fırsatları sunabilirsiniz.

MasaÜstü Yazılım

Masaüstü yazılımlar, son kullanıcının makinesi üzerinde çalıştırılan, gereken tüm sistem kaynaklarını son kullanıcı makinesindeki işletim sisteminden alan yazılımlardır. Masaüstü yazılımlara, tüm işletmeler ihtiyaç duyabilir. Küçük ve orta ölçekli firmaların kullanacağı temel hesap-stok uygulamaları için yazılabildikleri gibi büyük çaplı firmalarda aynı zaman diliminde milyonlarca kullanıcının bağlı olduğu sistemler için de yazılabilirler.

Masaüstü yazılımlar milyonlarca veriyi yönetir. Kullanıcıya, uygulama geliştiriciye ve yöneticiye tam hâkimiyet sağlayan uygulamalardır. İş gücünü en aza indirir, verilerinizi güvenli şekilde depolarlar. Analiz ve raporlama kolaylığı sağlarlar. Web tabanlı yazılımlara göre daha hızlı ve seridirler. Kapalı devre olarak çalışırlar. Verilerinizi kendi bilgisayarınızda saklamanızı sağladıkları gibi dilediğinizde bu bilgileri diğer personellerle de paylaşmanızı sağlarlar. Masaüstü yazılımlar, bilgi teknolojileri yöneticilerinin vazgeçilmezlerindendir. Çünkü iş akışını daha iyi yönetir, zamanı daha iyi kullandırır ve hataları en az seviyeye indirirler.

Hazır paket yazılımlar çoğu zaman işinizi görmez. Çünkü tam anlamıyla istediğiniz uygulamalar değildirler. Size özel kurumsal işyeri takibi, stok takibi, iş kontrolü ve buna benzer çözümleri ancak masaüstü yazılımlar yardımıyla elde edebilirsiniz.Biz müşterilerimizle yaptığımız görüşmeler sonucunda maksimum verim alınabilecek masaüstü yazılımlar için proje planı çıkarırız. Bu proje planı istediğiniz programın çözümünün hangi teknolojileri kullanarak ne kadar bir süre içerisinde tamamlanabileceği gibi detaylı bilgilerden oluşur. Masaüstü yazılımların başlangıç esnasından bitimine kadar geçen sürede müşterimiz ile ortak çalışırız. Çünkü asıl kullanıcı müşterimizdir, ürünün her aşamasından müşterimizin haberdar olması sayesinde istediğimiz sonuca varırız. Basit veya zor yönetim ihtiyaçlarınızı karşılayacak her türlü yazılımı birlikte geliştirerek karlılığınızın ve rekabet gücünüzün artmasını sağlarız.

Alanında eğitim almış profesyonel ekibimizle iş gücünüzü arttıracak en iyi çözümü buluruz. İhtiyaç duyduğunuz masaüstü yazılımları sisteminiz üzerinde sorunsuz olarak çalışacak şekilde geliştiririz. En uygun yöntem ve araçları belirleyip, tecrübemizle birleştirerek, beklentilerinize en üst düzeyde cevap veren çözümler üretiriz. İş yükünüzü hafifletmek istemez misiniz? 3Nokta'yı arayın, işlerinizi kolaylaştırın!

wmaraci
reklam

bestekarx bestekarx Mobil Yazılım Geliştirici Kullanıcı
  • Üyelik 03.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Developer
  • Konum Çorum
  • Ad Soyad A** E**
  • Mesajlar 34
  • Beğeniler 3 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
sitenizi kontrol edin :)

Webdanismanlikc Webdanismanlikc www.webaski.com Kullanıcı
  • Üyelik 08.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Web Yazılım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 688
  • Beğeniler 177 / 237
  • Ticaret 89, (%98)
Yapma !

• Üyelik 12.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 65
  • Beğeniler 8 / 14
  • Ticaret 0, (%0)

Tekrar bakın :)

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 08.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Web Yazılım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 688
  • Beğeniler 177 / 237
  • Ticaret 89, (%98)
Daha beter bu sefer hocam ��

• Üyelik 12.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 65
  • Beğeniler 8 / 14
  • Ticaret 0, (%0)

ceqyat adlı üyeden alıntı

Daha beter bu sefer hocam ��

Site acılmıyormu hocam

• Üyelik 08.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Web Yazılım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 688
  • Beğeniler 177 / 237
  • Ticaret 89, (%98)
Acilmiyor malesef hocam

• Üyelik 12.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 65
  • Beğeniler 8 / 14
  • Ticaret 0, (%0)

Acilmiyor malesef hocam

http://ss.encryption-decryption.com/ Tasarım bı benzerı burda mevcut attım burayada bı bakarmısınız¨hocam.

• Üyelik 08.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Web Yazılım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 688
  • Beğeniler 177 / 237
  • Ticaret 89, (%98)
Kontrol ettim oncelik ile hayirli olsun. Konunuzu baltalamaktan degil, gerekli mesaji pm atarsaniz editlerim tekrardan da kafama takilan sorular oldu.

Demissiniz ki " 20 yıllık kanıtlanmış tecrübesi " sene once bilgisayardan vs bahsetmiyeyim sadece yasiniz 25 ve 20 senelik tecrubeye sahipsiniz, ilginc geldi bana.
DoctorHealer

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 12.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 65
  • Beğeniler 8 / 14
  • Ticaret 0, (%0)

Kontrol ettim oncelik ile hayirli olsun. Konunuzu baltalamaktan degil, gerekli mesaji pm atarsaniz editlerim tekrardan da kafama takilan sorular oldu.

Demissiniz ki " 20 yıllık kanıtlanmış tecrübesi " sene once bilgisayardan vs bahsetmiyeyim sadece yasiniz 25 ve 20 senelik tecrubeye sahipsiniz, ilginc geldi bana.

Hocam orada yanlıslık olmus estf k.b soylemınız ıyı oldu edıtlıyım hemen orayı.Metnı baskasına hazırlatmıstım oyuzden hocam.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al