wmaraci reklam

instagram begeni ve yorum paneli alıncak

4 Mesajlar 431 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

umutzilelii umutzilelii WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.06.2022
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Yakın Koruma
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad U** Z**
  • Mesajlar 32
  • Beğeniler 5 / 9
  • Ticaret 0, (%0)

merhaba 

bana kendi userımızı ekleyecegımız ve sadece kendımızın kullancagımız bir panel lazım otomatık yorum ve otomatık begenı atabılcegım bır panel yaptırmak ıstiyorum 

Ticaret puanı olmayan ve tanınmayan kişiler lütfen yazmasın 

wmaraci
reklam

nihat61 nihat61 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.09.2022
  • Yaş/Cinsiyet 20 / E
  • Meslek ÖGRENCİ
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad N** A**
  • Mesajlar 5
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 0, (%0)

umutzilelii adlı üyeden alıntı

merhaba 

bana kendi userımızı ekleyecegımız ve sadece kendımızın kullancagımız bir panel lazım otomatık yorum ve otomatık begenı atabılcegım bır panel yaptırmak ıstiyorum 

Ticaret puanı olmayan ve tanınmayan kişiler lütfen yazmasın 

hocam merhaba ben kendim smm panel açmak istiyordum fakat maliyeti yüksek olduğundan dolayı hiç girişmedim eğer kendiniz yapmak isterseniz size smm'e dağir her şeyi anlatabilirim a dan z ye fakat maliyeti 700 üstü olacaktır tema host domain vs 

ben kurmuyorum sadece anlatıyorum anlatımdan para almıyorum maksat yardım beğeni işi olursa da ona yardım ederim maksat sohbet 

Mesaj 1 defa düzenlendi. Son düzenleyen: nihat61 (15.09.2022 15:17)

umutzilelii

kişi bu mesajı beğendi.

umutzilelii umutzilelii WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.06.2022
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Yakın Koruma
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad U** Z**
  • Mesajlar 32
  • Beğeniler 5 / 9
  • Ticaret 0, (%0)

nihat61 adlı üyeden alıntı

hocam merhaba ben kendim smm panel açmak istiyordum fakat maliyeti yüksek olduğundan dolayı hiç girişmedim eğer kendiniz yapmak isterseniz size smm'e dağir her şeyi anlatabilirim a dan z ye fakat maliyeti 700 üstü olacaktır tema host domain vs 

ben kurmuyorum sadece anlatıyorum anlatımdan para almıyorum maksat yardım beğeni işi olursa da ona yardım ederim maksat sohbet 

ana saglayıcı için bilgileri falan söylesen yeter aslında hocam çok iyi olur ben ana saglayıcıdan kactan falan cekerım bunlar önemlı hesap kıtap yapmak için

nihat61 nihat61 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.09.2022
  • Yaş/Cinsiyet 20 / E
  • Meslek ÖGRENCİ
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad N** A**
  • Mesajlar 5
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 0, (%0)

umutzilelii adlı üyeden alıntı

ana saglayıcı için bilgileri falan söylesen yeter aslında hocam çok iyi olur ben ana saglayıcıdan kactan falan cekerım bunlar önemlı hesap kıtap yapmak için

öncelikle sitenin ana süreci tabi ki de teması olacak bunun için piyasada en iyisi  net @glycon dur. Temaları 300"den başlıor. Yazılımlarda (smm) Glycon V2 daha iyi fakat V1 ide fiyat açısından tercih edersin ardından v2 uygun olan veya v1 e uygun host alman lazım host v1 de 30 v2 de 80 den başlıor. domaini en iyi yönetim ve düzen olarak sıkıntı çıkarmaz google domain tercih et ondada domain 75tl den başlıor siteye tabi webmail şart destek iletişim için vb. ..... host ,domain, tema, domain (webmail +) = 440 tl etti düz fiyat bu siteye ödeme alt yapısı şart paytr shopier ekledin sms bildirim vs de desek ona da bi ekstra masraflar .. siteye logo banner vs reklam afişi sart paylaşım yapıp kitle çekmen lazım. bionlukda fiyatlar değişior. onun dışında geriye sadece canlı destek eklemen ve whatsapp destek şart kendi nonu girmesen mesala wp no kiralaman laızm fake buna da 40tl diyelim .. geriye sadece api kaldı api her datacıya göre farklı onun fiyatı ben diyemem ama begeni için bana pm at ben sana yardımcı olayım

umutzilelii

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al