lostyazilim

C Dili İle Yazılmış Fonksiyonlu Hesap Makinesi

6 Mesajlar 2.864 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

tefoku tefoku WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** S**
  • Mesajlar 3
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Programda 4 adet fonksiyon kullanılmış olup. system("CLS") koduna da yer verilmiştir. Sanırım buda programın görünüşünü amatörlükten bir adım olsada kurtarmıştır.

Programı indir

C örnekleri , Makaleler ve Dahası...

www.seciciyazar.blogspot.com
wmaraci
reklam

davutkara davutkara Öğrenci Kullanıcı
  • Üyelik 15.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 329
  • Beğeniler 20 / 68
  • Ticaret 1, (%100)
:D sanırım yeni başlıyorsun çalışmalara devam et ancak kullanan olmaz bunun sende farkındasın. :)

davutkara.com | DAVUT KARA BLOG | Wordpress Uzmanı

• Üyelik 09.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** S**
  • Mesajlar 3
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
daha profları öğrencilerin işine pek yaramıyor. Bunlar daha çok öğrenciye yönelik şeyler yoksa hesap makinesini kim ne yapsın :)

Devil Dream Devil Dream WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci.
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad H** D**
  • Mesajlar 24
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Teşekkürler.

wmaraci
wmaraci

ElseIf ElseIf Yazılım Geliştiricisi Kullanıcı
  • Üyelik 04.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Bilgisayar Programcısı
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 58
  • Beğeniler 1 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
Tamam dünyanın en güçlü ve yapısal dili fakat c++, c 'nin bir üst seviyesidir. Microsoft öyle imkan sunuyor ki C++ veyada C# 'ın dillerinin tüm nimetlerinden faydalanabiliyorsun. Benim önerim c++ ve c# gibi dillere geçmende fayda var.

• Üyelik 09.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** S**
  • Mesajlar 3
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Sayın ElseIf çok teşekkür ederim o konuda size katılıyorum Üniversite 1.sınıftayken bir hocamız vardı kendisi benim karşılaştığım en değerli Bilgisayar Mühendislerinden birisiydi hakikaten de programlama konusunda da hakkını vererek ders anlatan bir kaç isimden birisiydi. Hep şunu derdi: "Alanında tek konuda ne kadar uzmanlaşırsak uzamanlaşalım gün geliyor gündemden düştüğünde hiçbir işe yaramıyor. Örneğin Symbian öğrendik bitti ve bilgimiz sadece bize kaldı şuan kullanmıyoruz. Andoid gün gelecek bitecek ve ne kadar uzman olursak olalım yine rafa kaldıracağız. Siz siz olun asla yerinizde saymayın sürekli kendinizi geliştirin çünkü tembel Bilgisayar mühendisi Bilgisayar mühendisi değildir. Biliyorsunuz Bilgisayar mühendisliğe giriş derslerinizde gördünüz Bilgisayar Mühendisi olmanın bir şartı da sürekli çalışmak ve sürekli kendini geliştirebilen bir birey olmaktır. "

Söylediğim gibi benim buraya yazacağım çalışmalar sadece öğrenciye yönelik olacaktır. Arka planda ise elbette kendimi geliştirmeye yönelik çalışmalarım olacaktır. Öğrenciye yönelik çünkü biz bu dersi alırken yeterli sayıda örnek inceleyemedik. Örneklerin hepsi sizin dediğiniz gibi üst seviye örneklerdi ve bizim sınavlarda bir işimize yaramıyordu umarım bu basit örnekler birkaç arkadaşımıza yardımcı olur. Cevaplarınız için sizlere ayrı ayrı teşekkür ediyorum.
steel

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al