wmaraci reklam
lidertakipci

Kütüphane Otomasyonu [PROJE]

5 Mesajlar 1.914 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

sumeraltekin sumeraltekin Kafasına Göre..!! Kullanıcı
  • Üyelik 11.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Teknisyen-Bilişim
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 30
  • Beğeniler 1 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar. Bu yıl okulda Proje olarak aldığım ödev hakkında biraz araştırmalar yaptım ve buraya da bu konuyu açmak istedim.

Başlıkta da belirttiğim gibi proje konum Kütüphane Otomasyonu.. Bu ödevi en iyi şekilde hazırlamak ve ileride de iyi işlere imza atmak adına nerelerden nasıl şekilde başlayabilirim. Nerelerden yardım alabilirim.Kod bilgim çok az bu zamana kadar işin donanım kısmıyla ilgilendiğim için yazılım konusunda fazla bi bilgim yok. Proje c# dilinde yazılacak. Kendimi geliştirmek adına bu projeyi satın almak yerine kendim hazırlamak istiyorum. Tavsiyeleriniz nelerdir.

www.sumeraltekin.net
Kişisel ve güncel Blog..
wmaraci
reklam

jasper jasper WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek öğrenci
  • Mesajlar 262
  • Beğeniler 17 / 46
  • Ticaret 0, (%0)
öncelikle internetten kütüphane otomasyonları indir ve incele. neler yapmışlar nasıl birşey yapmak istiyorsun analiz et. sonrası sıva kolları klavyene sağlık....

favoridus.com

JpnTr26 JpnTr26 EskişehirSpor! Kullanıcı
  • Üyelik 07.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Karabük
  • Ad Soyad Y** D**
  • Mesajlar 653
  • Beğeniler 319 / 175
  • Ticaret 3, (%100)
Algoritma çıkarman gerekiyor yapman için ilk başta, sonra hangi özellikleri ekleyeceğine karar vermelisin.

c# kitabı alıp öğrenebilirsin hem elinin altında kaynak olur. Üstteki arkadaşın dediği gibi bi otomasyon yazılımını inceleyip fikir edinmen daha iyilerini yapman için gerekli olacaktır

Zuperman Zuperman WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğretmen Adayı
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad M** Ü**
  • Mesajlar 531
  • Beğeniler 55 / 97
  • Ticaret 5, (%100)
csharpda fonksiyonları döngüleri öğrenmen şart böyle bir program için ondan sonra veri tabanı bağlantısı giriyor işin içine pek fazla birşey bilmediğini söylediğin için 2-3 ay da anca böyle bir program çıkarabilirsin gibi geliyor

Hayat seni yıkabilir ama önemli olan yıkıldığın zaman daha sağlam ayağa kalka bilmektir.
wmaraci
wmaraci

sumeraltekin sumeraltekin Kafasına Göre..!! Kullanıcı
  • Üyelik 11.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Teknisyen-Bilişim
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 30
  • Beğeniler 1 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
Öncelikle yorumlarınız için teşekkürler. 2-3 ay kadar vaktim yok projeyle ilgili. Sonrasına gelirsek fazla detaylı olmasına da gerek yok. Fakat çoğu otomasyonu indirip araştırıcam ve neler yapmak istediğimi sırasıyla takip edicem. Kısa zamanda da c# kitabı edinmek gerekicek galiba...

www.sumeraltekin.net
Kişisel ve güncel Blog..
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al