wmaraci reklam

programınızın reklamını nasıl yapıyorsunuz? nasıl yapmalıyım?

3 Mesajlar 506 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

debris debris WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.01.2019
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek kamu personeli
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 16
  • Beğeniler 2 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
gsm sektörü için (küçük telefon tamircileri)bir windows uygulaması geliştirdim epeyde iddialı hatta sektördeki belkide en başarılı program oldu alanlar %100 memnunlar.Ancak reklam tanıtım olayını bir türlü başaramadım.Facebook a reklam verdim ama hedef kitle de sektör tam olarak seçilemediği için binlerce potansiyel müşteriye ulaşmak konusunda sıkıntı çekiyorum.Programımın ayrıntılı tanıtımını 9 youtube videosu ile yaptım ve bir de 35 sn lik kısa hızlandırılmış intro videosu hazırladım işte bu videoyu potansiyel müşterilerimin gözlerinin önüne getirmem yeterli tavsiyelerinizi bekliyorum

wmaraci
reklam

joeble joeble WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Elazığ
  • Ad Soyad M** Z**
  • Mesajlar 16
  • Beğeniler 0 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
Sektör biraz dar bir sektör olduğu için sosyal medya yoluyla vs. pazarlama yapmanız zor görünüyor size tavsiyem google u kullanmanız...
Google dan tek tek telefon tamircilerini aratıp telefon numaralarına ulaşmanız ardından sms ve/veya arama yöntemiyle programı tanıtmanız daha iyi olur düşüncesindeyim.
Ayrıca demo sürüm ayarlamanız demoyu tamircilere kullanım için gönderebilmeniz süreçte etkili olur...
debris

kişi bu mesajı beğendi.

SiyahTurk SiyahTurk WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.01.2019
  • Yaş/Cinsiyet 21 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Diyarbakır
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 357
  • Beğeniler 6 / 68
  • Ticaret 28, (%100)
Adwords ile binlerce tllik reklamları bedava verebilirsiniz.
Konuma bir goz atın lutfen
https://m.wmaraci.com/forum/genel-alisveris/adet-fiyat-5tl-google-adwords-satilik-100tl-reklam-kodlari-549612.html?ustetasi=1Kodu aldıktan sonra nasıl detaylı kullanacaginiz hakkinda bilgi verecegim

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al