wmaraci reklam

Programla öğrenebileceğim yabancı eğitim site önerisi istiyorum

13 Mesajlar 1.413 Okunma
wmaraci reklam

behelit behelit Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Yazılım geliştirme
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 52
  • Beğeniler 3 / 20
  • Ticaret 0, (%0)
Bunu sizi aşağılamak için vs. söylemiyorum ancak Wordpress'ten çok iyi anlamanız size yazılımda önemli bir artı sağlamaz. Bahsettiğiniz tema kurulumu vs. olayların yazılımla alakası yok. Wordpress bilmenin yazılımda önemli bir artı sağladığını düşünen varsa kendini gözden geçirmenin vakti gelmiştir veya hayal dünyasında yaşamaya devam edebilir. Sorunuza gelecek olursak Udemy gibi yerleri pek önermesemde alternatif olarak Codecademy ve Khan Academy'e bakabilirsiniz. Bunun yanında JavaScript için önerebileceğim YouTube kanalı da var ilginizi çekebilir, adı The Coding Train.

https://youtu.be/X7jf70dNrUo

wmaraci
reklam

akblk akblk WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** A**
  • Mesajlar 219
  • Beğeniler 24 / 12
  • Ticaret 0, (%0)
Udacity ve coursera

joyned joyned WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2019
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Ön muhasebeci
  • Konum Adıyaman
  • Ad Soyad R** O**
  • Mesajlar 797
  • Beğeniler 225 / 224
  • Ticaret 0, (%0)

behelit adlı üyeden alıntı

Bunu sizi aşağılamak için vs. söylemiyorum ancak Wordpress'ten çok iyi anlamanız size yazılımda önemli bir artı sağlamaz. Bahsettiğiniz tema kurulumu vs. olayların yazılımla alakası yok. Wordpress bilmenin yazılımda önemli bir artı sağladığını düşünen varsa kendini gözden geçirmenin vakti gelmiştir veya hayal dünyasında yaşamaya devam edebilir. Sorunuza gelecek olursak Udemy gibi yerleri pek önermesemde alternatif olarak Codecademy ve Khan Academy'e bakabilirsiniz. Bunun yanında JavaScript için önerebileceğim YouTube kanalı da var ilginizi çekebilir, adı The Coding Train.

https://youtu.be/X7jf70dNrUo

Wordpress bilmek her türlü insanı yazılıma iter yani: wp özel fonksiyonları var uğraşmadan bir tema yapmana yardımcı oluyor ki wordpresste bunları bilmek kod bilmene ve nasıl işleyeceğini bilmene sebep oluyor kendine has yönetici paneli sayesinde fonksiyonları kullanman yeter wp backery (visual composer) gibi ve bu eklenti ile site yaparsan panel bile düşünmene gerek yok daha bir sürü şey var wordpress bilmek kod olayını başka bir yere taşıyor tıpkı sql ve mysql tabanlarini bilip işi kolaylaştırmak gibi...

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al