wmaraci reklam

TrandigView'da bir indikatörden alarm almak istiyorum

2 Mesajlar 506 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

RBERKA RBERKA WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek webmaster değilim
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 14
  • Beğeniler 7 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Merhabalar TrendingView'da bir indikatörden renk değişimleri kısmında alarm almak istiyorum aslında indikatörün kodlarının içinde alarm alma seçenekleri var fakat çalışmıyor.

Örnek olarak:

Mor ile işaretlediğim yerlede yani renk değişimlerinde TrendingView'ın alarm özelliği ile alarm almak istiyorum

İndikatör Kıvanç Özbilgiç'in Trend Magic indikatörü

Algoritmanın Tamamı
// This source code is subject to the terms of the Mozilla Public License 2.0 at https://mozilla.org/MPL/2.0/
// © KivancOzbilgic

//@version=4
study("Trend Magic", shorttitle="TM", overlay=true, format=format.price, precision=2, resolution="")
period=input(9,"CCI period")
coeff=input(1,"ATR Multiplier")
AP=input(5,"ATR Period")
ATR=sma(tr,AP)
src=input(close)
upT=low-ATR*coeff
downT=high+ATR*coeff
MagicTrend=0.0
MagicTrend := cci(src,period)>=0 ? (upTnz(MagicTrend[1]) ? nz(MagicTrend[1]) : downT)
color1= cci(src,period)>=0 ? #0022FC : #FC0400
plot(MagicTrend, color=color1, linewidth=3)
alertcondition(cross(close, MagicTrend), title="Cross Alert", message="Price - MagicTrend Crossing!")
alertcondition(crossover(low, MagicTrend), title="CrossOver Alarm", message="BUY SIGNAL!")
alertcondition(crossunder(high, MagicTrend), title="CrossUnder Alarm", message="SELL SIGNAL!")

Aslında son 3 satırda CrossOver ve CrossUnder olarak alarm kurmama izin vermiş fakat çalışmıyor

Not: Kodlarda verilen "Cross Alert" alarm'ını kurunca renk değişimlerinde çalışıyor fakat ben kullandığım bot'a al veya sat emri verebilmem için iki farklı alarm çeşidine ihtiyacım var değişimlerde tek bir alarm veriyor.

İlgi alakanız için şimdiden teşekkür ederim.

wmaraci
reklam

AzveNet AzveNet WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 367
  • Beğeniler 69 / 147
  • Ticaret 0, (%0)
sanıyorum ki bu seçenek ücretliydi. en düşük paketi almanız gerekiyordu en azından.

İmkansız olduğunu düşünürsen hiç birşey başaramazsın.
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al