wmaraci reklam

Yazılımcılar yardım

4 Mesajlar 672 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

skavas skavas WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.04.2020
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad Ş** K**
  • Mesajlar 82
  • Beğeniler 5 / 6
  • Ticaret 0, (%0)
Herkese iyi akşamlar ben 1 ay önce python dilini öğrenmeye başladım çünkü çevremdeki insanlar bu dili önerdi ve kolay olduğunu söylediler. Fakat videolar ilerledikçe ben aşırı derecede zorlanmaya başladım videodaki hocayı dinliyorum fakat neyin nereye ne için yazıldığını dahi bilmiyorum artık. Kısacası ileri konulara geldikçe ben hiçbir şey anlamamaya başladım fakat bu işe merağımda var. Bu konularda bilgisi olan birisi yardımcı olabilirse mutlu olurum ya da başka bir dil mi öğrenmeliyim python öğrenmeden önce =

https://4tekno.com/
wmaraci
reklam

wmgtasarim wmgtasarim wmg.com.tr Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılım | Web Tasarım
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 1893
  • Beğeniler 545 / 550
  • Ticaret 8, (%100)
Önce html sonra php sonra js sonra asp bunları öğrendikten sonra herşeyi çözersiniz ama büyükten başlıyorsunuz öncelikle html den başlayın

ulas ulas C# & ASP.NET Kullanıcı
  • Üyelik 25.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Full Stack Developer
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad U** K**
  • Mesajlar 1403
  • Beğeniler 404 / 404
  • Ticaret 18, (%100)
skavas İleri konulara geçmeden önce, önceki öğrendiklerinizi pekiştirmek amacıyla birden fazla uygulama geliştirin. Yoksa her şey teoride kalır ve öğrendikleriniz uçar gider. Yazılım uygulamadan öğrenilebilecek bir ilim değildir. Bu nedenle küçük küçük birçok uygulama yapın. Eğer dersleri takip etmekte zorluk çekiyorsanız, ilk olarak dersi dinleyin. Sonra derste anlatılanları uygulamak için dersi bir kez daha dinleyin.

Bir dilde orta seviyeye geldikten sonra zaten istediğiniz dile rahatlıkla geçiş yapabilirsiniz. Python öğreniyorum ama ne işime yarayacak diye düşünmeyin. Hiçbir işinize yaramasa bile programlama mantığını kavrarsınız. Bu nedenle pes etmeyin, sabırlı ve istikrarlı bir şekilde devam edin.

technovenue.com

skavas skavas WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.04.2020
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad Ş** K**
  • Mesajlar 82
  • Beğeniler 5 / 6
  • Ticaret 0, (%0)

Sevindari30 adlı üyeden alıntı

Önce html sonra php sonra js sonra asp bunları öğrendikten sonra herşeyi çözersiniz ama büyükten başlıyorsunuz öncelikle html den başlayın

Çok teşekkür ederim bende böyle düşünüyordum
wmgtasarim

kişi bu mesajı beğendi.

https://4tekno.com/
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al