wmaraci reklam
lidertakipci

17 sayfalı sitenin ayrı ayrı sayfa tagları

13 Mesajlar 1.021 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

cihaneken cihaneken Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Elektrik Teknisyeni
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 3510
  • Beğeniler 488 / 1190
  • Ticaret 1, (%100)

hocam ftp den sayfaları açıp yukarıdakilere benzeyen yerler var bakın name= keywords ve name=description yazan yerler. Keywords anahtar kelime diğeride açıklama buraları değiştirceksin istediğin şekilde, dosyaları tek tek aç ve üst kısımda bu kodları istediğin şekil değiştir.

wmaraci
reklam

macgezgini macgezgini www.macgezgini.com Kullanıcı
  • Üyelik 04.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 48 / E
  • Meslek prensipler
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 281
  • Beğeniler 0 / 42
  • Ticaret 0, (%0)
Bunları zaten ben yaptım ama yapamadığım her sayfada nasıl farklı yapmam gerekiyor ki aynı olmasın ? :) şimdi blog olsaydı adam her sayfaya bir konu koymuş konu ne ise anahtar kelimeleri içeriği konuya göre yapıyor ama bu genel sayfalar yani hakkımızda ekran görüntüleri yani ve sabit orda çözemedim zaten nasıl bir yol izlemeliyim.

Sadece açıklamaya ekran görüntüleri yazsam faydası olacağını sanmıyorum yanılıyor muyum ? Sizden başka kimsede yanıt vermiyor umarım işinizden etmedim meşgul edip çok teşekkür ederim sağolun :))))

tarafımızca forumun kullanımına son verilmiştir. kullanıcı adımızla ilgili yasal hakkımız saklıdır.

cihaneken cihaneken Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Elektrik Teknisyeni
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 3510
  • Beğeniler 488 / 1190
  • Ticaret 1, (%100)
Çok pardon hocam ben yanlış anlamışım öyleyse, yapabilecek çok birşey yok, hem hakkımızda, iletişim gibi sayfaları fazla önemsemeyin, birer çümle yazsanızda olur, diğer sayfalarada biraz içerikle ilgili birşeyler yazmayı dene baktın içerik yok veya yetesiz aklındaki anahtar kelimeleri yaz, sonra içerik bölümünede benzer kelimeleri yaz aralarada boş beleş birkaç kelime koy al sana içerik :D
Hocam işin spirisi bir yana içerik olmayınca açıklama ve etiketlerinde bir anlam ve önemi olmuyor ama şimdilik dediğim gibi bir dümen çevirebilirsiniz bir süre google oyalar. :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al