freelance iş ilanları

6 Gün oldu

11 Mesajlar 1.322 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

YusufSonmez YusufSonmez Bozar mı sandın acılar ? Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Makine Mühendisliği ve İşletme Öğrencisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** S**
  • Mesajlar 73
  • Beğeniler 3 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar,

Bir projeye başladım, sitem hakkında fikirlerinizi almak istiyorum. Öncelikle biraz bilgi vereyim. Bi film sitesi kadar google'da yükselmesi zor bi yerden başladım çünkü diğer projeme başlamak için bu sitede seo konusunda kaliteli bir yol çizmeliyim kendime.

Google'ın da istediği gibi kullanıcıyı memnun etmek amacıyla günde 1 uzun makale yazmaya çalıştığım bir site. Yani hedef para değil, kullanıcıya sevdirmek kendimi. Ki google'da bunu biraz anlamış olacak ki içeriği koyar koymaz kısa bir sürede tüm taglerden içerik alıyor. 5 yazıda yaklaşık 40'ı aşkın index aldı. İnternetten para kazanmayı anlatan bir site olduğu için internetten para kazanmak kelimesinde üstlere çıkmak biraz zor olacak hatta diğer rakiplerden korunmak için bi süre sonra link reddetme sistemini dahi kullanmayı düşünüyorum kendi organik backlinklerimden sonra.

Sosyal medyada çok sağlam hesaplardan destek gelecek bir site bu. Adresi inceleyip fikir vermek isteyenlere pm ile göndereceğim reklam yapmış gibi olmayalım. Şimdilik günlük hit 30-50 arası. günlük 1-2K hite en hızlı yoldan hilesiz hurdasız dürüstçe emek vererek nasıl ulaşabilirim sorusunun cevabını vermek isteyen arkadaşlara pm atacağım. Şimdiden teşekkür ederim.

ek olarak, içerikler tamamen özgündür ve sitede kalma süresi ortalama 4 dakikadır.

Hi, you can do better.
wmaraci
reklam

Roycolt Roycolt Let's begin! Kullanıcı
  • Üyelik 27.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Freelance
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1304
  • Beğeniler 252 / 380
  • Ticaret 28, (%100)
Sosyal medyayı kesinlikle kullanmaya devam edin. Her içerik sonrası yazılarınızı çeşitli sosyal ağlarda paylaşın. "Linkedin, pinterest, fb, twitter, delicious vs." Site yaşı 1.5-2 ay olduğu zaman abartmayacak şekilde "tanıtım yazısı, link" alımı yapın. Sitenizde kopya içerik bulundurmamaya çalışın. Günde 2 adet kopya içerik gireceğinize, 1 adet özgün olsun size daha çok faydası olacaktır.

ismailaksoy ismailaksoy Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad İ** A**
  • Mesajlar 298
  • Beğeniler 83 / 33
  • Ticaret 28, (%93)
Güncel içerik eklemeye devam edin.İçerikleriniz özgün olsun.Yazı eklediğinizde sosyal imleme yapmayı unutmayın

• Üyelik 24.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** S**
  • Mesajlar 73
  • Beğeniler 3 / 2
  • Ticaret 0, (%0)

Roycolt adlı üyeden alıntı

Sosyal medyayı kesinlikle kullanmaya devam edin. Her içerik sonrası yazılarınızı çeşitli sosyal ağlarda paylaşın. "Linkedin, pinterest, fb, twitter, delicious vs." Site yaşı 1.5-2 ay olduğu zaman abartmayacak şekilde "tanıtım yazısı, link" alımı yapın. Sitenizde kopya içerik bulundurmamaya çalışın. Günde 2 adet kopya içerik gireceğinize, 1 adet özgün olsun size daha çok faydası olacaktır.

ShadowOfGod adlı üyeden alıntı

Güncel içerik eklemeye devam edin.İçerikleriniz özgün olsun.Yazı eklediğinizde sosyal imleme yapmayı unutmayın

Teşekkür ederim arkadaşlar, ayrıca adres dm ile gönderildi. :) Söylediğiniz gibi kopya içerik ya da agresif linkleme gibi şeylerden kaçıyorum. Sosyal medyada ciddi anlamda güçlü profillerim var :)

Hi, you can do better.
wmaraci
wmaraci

SefaCanDemir SefaCanDemir Front-End Developer Kullanıcı
  • Üyelik 10.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Front-End Developer
  • Konum Adana
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 1345
  • Beğeniler 234 / 472
  • Ticaret 12, (%100)
pm atarsanız

sefacandemir.com.tr

• Üyelik 24.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** S**
  • Mesajlar 73
  • Beğeniler 3 / 2
  • Ticaret 0, (%0)

pm gönderildi

Hi, you can do better.

• Üyelik 10.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Konum Adana
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 1345
  • Beğeniler 234 / 472
  • Ticaret 12, (%100)
Hocam sitenizin SEO ayarlarını kontrol edin ve tekrar düzenleyin Seo puanınız çok düşük.

sefacandemir.com.tr

DiziDetay DiziDetay Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 20.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad T** D**
  • Mesajlar 14
  • Beğeniler 2 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
pm alabilirmiyim

• Üyelik 24.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** S**
  • Mesajlar 73
  • Beğeniler 3 / 2
  • Ticaret 0, (%0)

ironsoft adlı üyeden alıntı

Hocam sitenizin SEO ayarlarını kontrol edin ve tekrar düzenleyin Seo puanınız çok düşük.

Bi kısmı temayla ilgili şeyler sanırım biraz kod düzenlemesiyle ufak bi seo çalışması halledebilir gibi evet, teşekkürler hocam

Hi, you can do better.

• Üyelik 10.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Konum Adana
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 1345
  • Beğeniler 234 / 472
  • Ticaret 12, (%100)
Bakın hocam hatalarınız bunlar. Seo Analizi sekmesinden daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Eğer seo konusun'da pek bilgili değilseniz yardımcı olabilirim. Sitemi Seo Analizi yaparsanız seo puanımın iyi ve de sitem de hiç hata olmadığını görebilirsiniz. Yardım isterseniz PM yeterli olacaktır.

sefacandemir.com.tr
wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al