wmaraci reklam

Bana abilik ablalak yapıcak kişi var mıdır?

3 Mesajlar 786 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

OguzSDK OguzSDK Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 24.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad O** O**
  • Mesajlar 203
  • Beğeniler 52 / 33
  • Ticaret 0, (%0)
Bu site konularında başarılı olamadım. Çok para kaybım var. Bu arada Ben balık değil balık tutmak istiyorum. Yani sizden site gibi bir isteğim yok :) Hani mesela logo yapmak olsun tasarım makale editörlük tecrübelerini verecek var mıdır? 0 param var olarak düşünün nasıl kazanacağım

wmaraci
reklam

bTORUN bTORUN WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek satis
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 42
  • Beğeniler 3 / 12
  • Ticaret 2, (%100)
Makale editörluk konusunda benim şahsi düşüncem;
1- Yazı yazmadan önce bolca örneğin dolap tanıtım yazısı, oyun tanıtım yazısı, yemek tanıtım yazısı, mekan tanıtım yazısı gibi birbiri ile alakasız alanlarda yazı okuyun.
2-Yazacağınız kişiyi asla hafife almayın ilk başta fazla araştırın 10 tl ye en iyi yazıyı yazın. sonra birikiminiz size hiç araştırma yapmadan yazı yazma alışkanlığını verecektir.
3-Bir bardağı veya terliği 300 kelime ile anlatabilir seniz artık bence tamamdır. (her şey gözüken değil onun çağrışımları, öncesi, sonrası ...dir)
4-Yazarken FRENE BASMAYI BIRAKIN. İlk başta saçma yazılar çıksa da ortaya siz yazdıkca işler düzelecektir.Başkalarına okutup fikir alın zaman zaman

Yaman Yaman Yazıyor... Kullanıcı
  • Üyelik 31.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad Ş** Y**
  • Mesajlar 741
  • Beğeniler 127 / 240
  • Ticaret 16, (%100)
Hiçbir iş basit değildir hocam. Bir işi yapabilmek için önce onu kavramanız gerekir. 2011 yılından bu yana makale yazıyorum. Kaliteli hizmet verebilmek için çok okumanız gerekiyor. İnsan okudukça kelime haznesi gelişiyor, genişliyor.

Tasarım için Photoshop dersleri izleyebilirsiniz. Yazılım öğrenebilirsiniz. Bu iki konu için Youtube'de istediğinizden fazla kaynak var. Tek felsefem; "Emek yoksa ekmekte yoktur." :)
moris

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al