wmaraci reklam

Backlink satışı HK

7 Mesajlar 870 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

AhmeCakmak AhmeCakmak WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 106
  • Beğeniler 21 / 16
  • Ticaret 3, (%100)
Arkadaşlar selam, konuya fazlasıyla uzak olduğumun farkındayım fakat. Uzun bir süre sonra webmaster hayatıma geri döndüm. Bir sorum var. Backlink satışı tam olarak nedir? Örneğin ben bir sitenin yorumlarına kendi sitemin url sini yazınca, bu google tarafından backlink olarak algılanmıyor mu? Olay tam olarak nedir, backlink neden bu denli önemli ve satışını yapan kişiler, bu satışı kendine ait siteler üzerinden mi yapıyor, ve ve son olarak (çok soru sordum özür dilerim :) ) BackLink olmadan bir blog iyi seviyeye gelebilir mi?

wmaraci
reklam

YakupYLDZ YakupYLDZ Minnet eylemem. Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek -
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** Y**
  • Mesajlar 932
  • Beğeniler 637 / 287
  • Ticaret 6, (%100)
Hocam merhabalar öncelikle iyi forumlar dilerim, özür dilemenize hiç gerek yok forumların genel amacı yardımlaşmaktır.

1) Backlink satışı nedir?

Backlink satışı adı altında satılan paketler link satışlarıdır.
Kategorinize ait bir siteden tanıtım yazısı yazdırabilir veya siteden herhangi bir bölümden örneğin footer (Alt kısım) bölümünden sitenize link çıkışı yapılabilinir. Herhangi bir siteden sizin sitenize verilen linke backlink denilir. Bu size link veren sitenin kalitesine göre sitenize yararlı olur.

Eğer bir p**rno sitesinden link çıkışı yapılırsa sitenize bu zararlı olur.
Ama siteniz örneğin eğitim ile ilgili bir site, başka eğitim ile ilgili bir internet sitesinden sitenize link çıkışı yapılırsa bu sizin için çok daha yararlı olur.

2) Yorum Backlinki

Linkler yapı olarak sınıflandırılır. Do follow, No follow vb. diye. Yorum olarak aldığınız linkler pek de yararlı değildir. Çünkü no follow etiketi ile link çıkışı olur. Fakat bu yorum yaptığınız sitenin kategorisine göre değişir. Google no follow linklerin oranlarını son güncelleme ile yükseltti diye biliyorum. Fakat tabiki de para verip tanıtım yazısı satın aldığınız bir site yerine 100 yorum eşittir diyebilirim.

3) Backlink neden bu kadar önemli?

Önemli fakat tek kriter bu değil. Siz düzenli olarak içeriğinizi girip sitenize baktıktan sonra zaten bir domain otoritesi kazanırsınız aynı zamanda sosyal medya sitelerinde veya imleme sitelerinde paylaşım yaparak da backlink ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

4) Backlink olmadan da site iyi seviyeye gelebilir mi?

Elbette gelebilir fakat sitenizin iç link yapısını inşasını iyi yapmalısınız. Daha sonra özgün ve yüksek kelimeli içerik girmelisiniz. Daha sonra sosyal medya sitelerinde sitenizi paylaşarak page otoritenizi yükseltmelisiniz. Fakat rekabeti yüksek bir kelimede yazıyorsanız backlink çalışması yapmanızı öneririm. Çünkü backlink sayesinde 1 yılda geleceğiniz noktaya 6 ay gibi yarı yarıya bir sürede gelebilirsiniz. SEO konusu tamamen analiz işi olduğu için verdiğim sayılar önemsizdir.
LifeTicaret AhmeCakmak

kişi bu mesajı beğendi.

GELİRLİ SİTELERİNİZİ SATIN ALIYORUM. PM ATABİLİRSİNİZ.

AhmeCakmak AhmeCakmak WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 106
  • Beğeniler 21 / 16
  • Ticaret 3, (%100)

YakupYLDZ adlı üyeden alıntı

Hocam merhabalar öncelikle iyi forumlar dilerim, özür dilemenize hiç gerek yok forumların genel amacı yardımlaşmaktır.

1) Backlink satışı nedir?

Backlink satışı adı altında satılan paketler link satışlarıdır.
Kategorinize ait bir siteden tanıtım yazısı yazdırabilir veya siteden herhangi bir bölümden örneğin footer (Alt kısım) bölümünden sitenize link çıkışı yapılabilinir. Herhangi bir siteden sizin sitenize verilen linke backlink denilir. Bu size link veren sitenin kalitesine göre sitenize yararlı olur.

Eğer bir p**rno sitesinden link çıkışı yapılırsa sitenize bu zararlı olur.
Ama siteniz örneğin eğitim ile ilgili bir site, başka eğitim ile ilgili bir internet sitesinden sitenize link çıkışı yapılırsa bu sizin için çok daha yararlı olur.

2) Yorum Backlinki

Linkler yapı olarak sınıflandırılır. Do follow, No follow vb. diye. Yorum olarak aldığınız linkler pek de yararlı değildir. Çünkü no follow etiketi ile link çıkışı olur. Fakat bu yorum yaptığınız sitenin kategorisine göre değişir. Google no follow linklerin oranlarını son güncelleme ile yükseltti diye biliyorum. Fakat tabiki de para verip tanıtım yazısı satın aldığınız bir site yerine 100 yorum eşittir diyebilirim.

3) Backlink neden bu kadar önemli?

Önemli fakat tek kriter bu değil. Siz düzenli olarak içeriğinizi girip sitenize baktıktan sonra zaten bir domain otoritesi kazanırsınız aynı zamanda sosyal medya sitelerinde veya imleme sitelerinde paylaşım yaparak da backlink ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

4) Backlink olmadan da site iyi seviyeye gelebilir mi?

Elbette gelebilir fakat sitenizin iç link yapısını inşasını iyi yapmalısınız. Daha sonra özgün ve yüksek kelimeli içerik girmelisiniz. Daha sonra sosyal medya sitelerinde sitenizi paylaşarak page otoritenizi yükseltmelisiniz. Fakat rekabeti yüksek bir kelimede yazıyorsanız backlink çalışması yapmanızı öneririm. Çünkü backlink sayesinde 1 yılda geleceğiniz noktaya 6 ay gibi yarı yarıya bir sürede gelebilirsiniz. SEO konusu tamamen analiz işi olduğu için verdiğim sayılar önemsizdir.

Vaktinizi ayırıp detaylı şekilde açıkladığınız için çok teşekkür ederim hocam sağ olun. Gayet iyi şekilde anladım :) Elinize sağlık
YakupYLDZ

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 16.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek -
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** Y**
  • Mesajlar 932
  • Beğeniler 637 / 287
  • Ticaret 6, (%100)
Estağfirullah hocam görevimiz, eğer herhangi konuda destek/yardım vb. ihtiyacınız olsa PM üzerinden kapımı çalabilirsiniz.
AhmeCakmak

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

VoiMedya VoiMedya WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 40 / K
  • Meslek Sosyal Medya
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 6
  • Beğeniler 2 / 3
  • Ticaret 3, (%100)
2 adet 750 kelimelik makale linkli olarak 300'den fazla WordPress bloğunda paylaşılsa yararları ve zararları ne olur

• Üyelik 16.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek -
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** Y**
  • Mesajlar 932
  • Beğeniler 637 / 287
  • Ticaret 6, (%100)
VoiMedya tam olarak sorunuzu anlamadım hocam.

receponder receponder WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Dijital Pazarlama Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad R** Ö**
  • Mesajlar 53
  • Beğeniler 5 / 25
  • Ticaret 0, (%0)
Backlink paketleri uzun vadede zarar getirir içeriğe odaklanın ya da spesifik bir analizle güzel bir link building stratejisi belirleyin

www.receponder.com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al