wmaraci reklam

Blogger üzerinde site fikri sizce tutar mı ?

7 Mesajlar 705 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

baran1905 baran1905 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Üniversite Öğrencisi
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 522
  • Beğeniler 49 / 58
  • Ticaret 0, (%0)
Şuan imzadaki sitem aktif ama sürekli güncel olması gerektiğinden zamanımın büyük bir kısmını internet başında geçiyorum buda bazı sorunlara neden oluyor bende bazılar gibi ben bir webmaster demiyorum ama blogger ile baya haşır neşirim iyi kötü bir temaya sahip olmak istediğimde mutlaka bulurum ve blogger temaları az buçuk düzeltebiliyorum ki siteme bunu aktif olarak yapıyorum ayrıca blogger eklenti ve blog tüyolar gibi farklı konularda elimden geleni yapıyorum şimdi sizlerin görüşünü almak istiyorum acaba blogger üzerinden bir site fikri tutar mı ve kendime örnek aldığı bloghocam gibi bir marka olabilir mi ?

Aslında Blogger üzerinde site fikri sizce tutar mı ? postu açmakla hazırlamaya devam ettiğim makale yazımla biraz ters düşecem ama ne bileyim farklı fikirlere bazen ihtiyaç oluyor :)

wmaraci
reklam

neariyon neariyon WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek serbest
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 394
  • Beğeniler 74 / 47
  • Ticaret 0, (%0)
dik yokuşları ve uzun yolları seviyorsan neden olmasın :)

KDOGAN KDOGAN Burada 13 Yıl Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** D**
  • Mesajlar 1901
  • Beğeniler 837 / 757
  • Ticaret 131, (%99)
Tutar : )

• Üyelik 16.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 522
  • Beğeniler 49 / 58
  • Ticaret 0, (%0)

Görüş bildirdiğiniz için teşekkürler

neariyon adlı üyeden alıntı

dik yokuşları ve uzun yolları seviyorsan neden olmasın :)

Görüşleriniz için teşekkürler google reklamları verilmezse blogger ile açacam dik yokuşları ve uzun yollarım severim öğrencilik döneminde uzun yollar gittiğim için aşikarım :) yani pek acelem yok hemen her şey olsun diyenlerden değilim

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

herbeswolf herbeswolf Wordpress Tema <3 Kullanıcı
  • Üyelik 05.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğretmen-Webmaster
  • Konum Giresun
  • Ad Soyad F** Ö**
  • Mesajlar 120
  • Beğeniler 41 / 15
  • Ticaret 1, (%100)
Şunu söylemekte fayda var; emek verdiğiniz her site tutar. Özgün makale, güncel içerik vs. olduğu sürece tutacaktırda. Ki şunu da belirtmekte fayda var. Blogger Google'ın ürünü. Normal sitelerden daha rahat index alır. Daha yukarılarda da çıkar. Tecrübe ile sabittir. :)

Bloggokhantekin Bloggokhantekin Bloggokhantekin.com Kullanıcı
  • Üyelik 12.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek MUHASEBE
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad G** T**
  • Mesajlar 1039
  • Beğeniler 169 / 168
  • Ticaret 4, (%100)
Kardeş şöyle düşün mesela bloghocam demişsin ya veya başka marka bir blog veya site senin onlardan neyin eksik sadece belki bilgi konusunda eksikliklerin vardır o da zamanla aşılabilecek sorundur yani uzun lafın kısası şu; Eğer gerçekten istiyorsan herşeyi başarabilirsin , Bill Gates'i örnek alalım o bizden çok mu fazla bilgili , çokta fazla bilgiye sahip olabilir sende olabilirsin ama Bill Gates bir konuda farklı düşünür sen farklı düşünürsün yani önemli olan bir konuya herkesin baktığı yerden değilde , farklı bir bakış açısı ile bakabilmek , bunun içinde bilgi istek ve azim olmalı , gerçekten istiyorsan herşeyi başarırsın yolun açık olsun bu konuda RABBİM KALBİNE GÖRE VERSİN İNŞALLAH

• Üyelik 16.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 522
  • Beğeniler 49 / 58
  • Ticaret 0, (%0)

fnkproduksiyon adlı üyeden alıntı

Kardeş şöyle düşün mesela bloghocam demişsin ya veya başka marka bir blog veya site senin onlardan neyin eksik sadece belki bilgi konusunda eksikliklerin vardır o da zamanla aşılabilecek sorundur yani uzun lafın kısası şu; Eğer gerçekten istiyorsan herşeyi başarabilirsin , Bill Gates'i örnek alalım o bizden çok mu fazla bilgili , çokta fazla bilgiye sahip olabilir sende olabilirsin ama Bill Gates bir konuda farklı düşünür sen farklı düşünürsün yani önemli olan bir konuya herkesin baktığı yerden değilde , farklı bir bakış açısı ile bakabilmek , bunun içinde bilgi istek ve azim olmalı , gerçekten istiyorsan herşeyi başarırsın yolun açık olsun bu konuda RABBİM KALBİNE GÖRE VERSİN İNŞALLAH

herbeswolf adlı üyeden alıntı

Şunu söylemekte fayda var; emek verdiğiniz her site tutar. Özgün makale, güncel içerik vs. olduğu sürece tutacaktırda. Ki şunu da belirtmekte fayda var. Blogger Google'ın ürünü. Normal sitelerden daha rahat index alır. Daha yukarılarda da çıkar. Tecrübe ile sabittir. :)

Görüşleriniz için teşekkürler şuan sitemi satmakla uğraşıyorum siteyi satar satmaz açıyorum blogger üzerine bir site

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al