wmaraci reklam

.Blogspot ile Başlayayım veya Özel Domain

10 Mesajlar 1.208 Okunma
smmexpress

WebSaydam WebSaydam Proje gelecek heralde... Kullanıcı
  • Üyelik 25.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Gemi Kaptanı Olacak :)
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 188
  • Beğeniler 6 / 40
  • Ticaret 4, (%100)
Merhaba arkadaşlar ben bir site üzerinde 4 aydır bi süredir çalışıyorum herşeyimiz tamamlandı. Kalan bir domain oldu aklımızda domain var fakat alt yapısını blogger kurduk. Acaba sitemiz biraz hit görene kadar .blogspot.com.tr uzantımı kullansak veya başlar başlamaz kendi domainimizi alıp başlayalımmı ? Bana kalırsa .blogspot kullanmak mantıklı geliyor. Sitenin toplanması için en az 6 ay bir süreç var. Birde şimdi domaini almadım diyelim Daha sonra özel domain aldım. blogspot kullandım indexlerde sitem blogspot olarak çıkarmı bi sorun olurmu yani google tarafından Yeni domaine geçersek.

wmaraci
reklam

Bloggokhantekin Bloggokhantekin Bloggokhantekin.com Kullanıcı
  • Üyelik 12.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek MUHASEBE
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad G** T**
  • Mesajlar 1039
  • Beğeniler 169 / 168
  • Ticaret 4, (%100)
Hocam bence hemen bir domain alıp sitenizi domaine bağlayın neden derseniz blogpot.com olarak indexlenmemesi için

cssdokum cssdokum Site Optimize Çalışması.. Kullanıcı
  • Üyelik 16.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 181
  • Beğeniler 10 / 45
  • Ticaret 1, (%100)
blogspot kullanıyorsan. git bir domain ve hosting paketi al, wp kur veya kurdur.
baştan işe güzel başla.
blogspot ile siten hit almaya başaldığınu düşünelim, siteyi wp taşımak ve sıfırdan yeni bir site yapmak çok zor olacaktır.
google index konusudada, her site kendi indexine sahiptir, blogspot siten googlede üst sıralara çıkar, diğeri hiç indexlenmez. yani ya blogspotla başla devam et, yada diğeri ile,

• Üyelik 12.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek MUHASEBE
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad G** T**
  • Mesajlar 1039
  • Beğeniler 169 / 168
  • Ticaret 4, (%100)
Hocam sitenize baktım , imzadaki sitenize resimler görünmüyor ayrıca tabi size kalmış ama neden daha farklı bir tema seçmediniz

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 25.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 188
  • Beğeniler 6 / 40
  • Ticaret 4, (%100)

cssdokum adlı üyeden alıntı

blogspot kullanıyorsan. git bir domain ve hosting paketi al, wp kur veya kurdur.
baştan işe güzel başla.
blogspot ile siten hit almaya başaldığınu düşünelim, siteyi wp taşımak ve sıfırdan yeni bir site yapmak çok zor olacaktır.
google index konusudada, her site kendi indexine sahiptir, blogspot siten googlede üst sıralara çıkar, diğeri hiç indexlenmez. yani ya blogspotla başla devam et, yada diğeri ile,

Wp biraz bela bir iş oluyor. Eklentisiydi temasıydı felan bir ton dert. Ayrıca her ay hosting derdi var. Hem insanlar sade ve kolay olan siteleri tercih ediyor. Wp kullandım 1 sene başıma gelmeyen olay kalmadı yedeklerde sorun yaşandı temada sorun yaşandı.

fnkproduksiyon adlı üyeden alıntı

Hocam sitenize baktım , imzadaki sitenize resimler görünmüyor ayrıca tabi size kalmış ama neden daha farklı bir tema seçmediniz

Hocam imzamdaki site sadece deneme amaçlı olarak açıldı projemizle alakası yok. ayrıca tema önerileriniz varsa yazarsanız iyi olur.

OzgurG OzgurG Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Meslek
  • Konum Adana
  • Ad Soyad Ö** G**
  • Mesajlar 172
  • Beğeniler 10 / 36
  • Ticaret 3, (%100)
Blogger sitelerinin Google gözünde hatrı sayılır değeri var. Ama başlarken domain alırsanız daha uygun olur. Domain değişti diye değeri düşmez :)

• Üyelik 25.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 188
  • Beğeniler 6 / 40
  • Ticaret 4, (%100)

OzgurG adlı üyeden alıntı

Blogger sitelerinin Google gözünde hatrı sayılır değeri var. Ama başlarken domain alırsanız daha uygun olur. Domain değişti diye değeri düşmez :)

Başlarken yeni domain alayım o zaman. .Blogspot olarak index almasını istemiyorum.

• Üyelik 12.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek MUHASEBE
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad G** T**
  • Mesajlar 1039
  • Beğeniler 169 / 168
  • Ticaret 4, (%100)

WebSaydam adlı üyeden alıntı

Wp biraz bela bir iş oluyor. Eklentisiydi temasıydı felan bir ton dert. Ayrıca her ay hosting derdi var. Hem insanlar sade ve kolay olan siteleri tercih ediyor. Wp kullandım 1 sene başıma gelmeyen olay kalmadı yedeklerde sorun yaşandı temada sorun yaşandı.

Hocam imzamdaki site sadece deneme amaçlı olarak açıldı projemizle alakası yok. ayrıca tema önerileriniz varsa yazarsanız iyi olur.

http://www.gokhaninguncesi.com/2013/12/sevida-responsive-blogger-temas.html

KArdeş linkteki site bana ait reklam yaptığımı düşünme lütfen ama buradaki tema gibi bir tema daha güzel olur diye düşünüyorum tabiki yine siz bilirsiniz

• Üyelik 25.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 188
  • Beğeniler 6 / 40
  • Ticaret 4, (%100)

fnkproduksiyon adlı üyeden alıntı

http://www.gokhaninguncesi.com/2013/12/sevida-responsive-blogger-temas.html

KArdeş linkteki site bana ait reklam yaptığımı düşünme lütfen ama buradaki tema gibi bir tema daha güzel olur diye düşünüyorum tabiki yine siz bilirsiniz

Evet bu tema daha arkadaşımın projesinde kullanıldı. Gayet iyi olacağını düşünüyorum biraz edit görmesi şart. Teşekkürler...
Bloggokhantekin

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 12.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek MUHASEBE
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad G** T**
  • Mesajlar 1039
  • Beğeniler 169 / 168
  • Ticaret 4, (%100)

WebSaydam adlı üyeden alıntı

Evet bu tema daha arkadaşımın projesinde kullanıldı. Gayet iyi olacağını düşünüyorum biraz edit görmesi şart. Teşekkürler...

Rica ederim , evet dediğiniz gibi editlendiği zaman çok daha kullanışlı ve çok daha güzel görünecektir

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al