freelance iş ilanları

Bu durumda ne yapabilirim?

5 Mesajlar 578 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Randkin Randkin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad A** P**
  • Mesajlar 532
  • Beğeniler 57 / 82
  • Ticaret 15, (%100)
Bir uygulamam var, aynı sektörde hizmet veren bir uygulama tasarım benzememesine rağmen sırf b*k atmak için bizim uygulamamızın tasarımını çalmışsınız vs. mesaj atıp ulaştılar bende tasarım benzemiyor ama yine de içiniz rahat olsun ileride değiştiririm dedim.

sonra bir iki gün içinde ekiplerine veya üyelerine benim uygulamama " xx uygulamasının aynısı ççalmışlar, ayrıca uygulama çok kötü, yanlış şeyler paylaşıyorlar vs. " tarzı yorum yaptırdılar ve 1 yıldız verdirttiler. kaldırmalarını rica ettim kaldırmadılar.

hem haksız yere uygulamamı karalıyorlar hem de uygulamamın yorumlarında kendi uygulamalarının reklamını yapıyorlar. bu durumu google'a nasıl şikayet edebilirim, şikayet etsem bir şey yaparlar mı?

benim uygulamam bu sektörde yeni, yaklaşık 2 hafta oldu ve 4-5 bin indirme var, bahsettiğim uygulama 1 yıldır bu sektörde 2 farklı uygulamaları ortalama 400-500 bin indirmeye ulaşmış durumda.

Yol gösterirseniz çok sevinirim.

wmaraci
reklam

zekaigulin zekaigulin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Bu yolun yolcusu
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad Z** K**
  • Mesajlar 362
  • Beğeniler 63 / 65
  • Ticaret 0, (%0)
Sende arkadaşlara aynı şekilde yaklaş uygulamnn altına durumu anlatan bir yazı yaz , emin ol uygulamana gelenler sana hak vericek ve onlardan olmayanlar indirip doğru olanı senn uygulamana yazıcaklardır

• Üyelik 15.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad A** P**
  • Mesajlar 532
  • Beğeniler 57 / 82
  • Ticaret 15, (%100)
öneri için teşekkürler fakat aynı seviyeye inmek istemiyorum. daha profesyonelliğe yönelik bir şekilde çözebilecek başka bir yolu olmalı

Dorebar Dorebar ⇐⇐ Horror Story Kullanıcı
  • Üyelik 14.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Yatırımcı
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad T** L**
  • Mesajlar 1895
  • Beğeniler 1159 / 1158
  • Ticaret 51, (%100)
En sevdiğim;
Kontrgerilla atak yapacaksın. Sana yapılanın aynısını kat be kat fazlasıyla uygulayacaksın. Aynı seviyeye inmek/inmemekle alakası yok. Tek caydırıcı yöntem budur. Ücreti mukabilinde yıldız veren kişileri bul 100-150 tane 1 yıldız verdir bakalım nasıl vazgeçiyorlar...

[Firma Rehberlerine Ekleme Hizmeti] TAM 500 Rehber!
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 15.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad A** P**
  • Mesajlar 532
  • Beğeniler 57 / 82
  • Ticaret 15, (%100)
Benim uygulamadığım ( eğer varsa ) google'a bildirme tarzı bir şey uyguladıklarında bu sefer ben zarar göreceğim?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al