wmaraci reklam

Bugün bana yarın size :)

13 Mesajlar 1.224 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Miraccsanci Miraccsanci WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Ögrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 368
  • Beğeniler 86 / 89
  • Ticaret 7, (%100)
Hocam yeni isen bu işlerde bi önce blogger ve wordpress arasındaki farkları incele araştırma yap 1-2 gün aceleye getirme bi anda başlayıp sönme ondan dolayı diyorum. Hatta gerekirse denemek için birileri sponsorda olabilir şu an elimde hostum yok olsaydı yer açardım sizede.
FurkanCanoz hkccrn

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

gun611 gun611 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.03.2019
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 289
  • Beğeniler 92 / 46
  • Ticaret 7, (%100)

Miraccsanci adlı üyeden alıntı

Hocam yeni isen bu işlerde bi önce blogger ve wordpress arasındaki farkları incele araştırma yap 1-2 gün aceleye getirme bi anda başlayıp sönme ondan dolayı diyorum. Hatta gerekirse denemek için birileri sponsorda olabilir şu an elimde hostum yok olsaydı yer açardım sizede.

hocam sağolasın düşünmen yeter ama denemem lazım daha yeniyim kimse sponsor olmaz şu veridyenden 5 tl lik başlangıç web hostingini almayı düşünüyorum şuanda bi test edeyim bakayım edeyim diye ama hangisini seçmem lazım https://i.hizliresim.com/ZXyRVA.png domain godaddyden aldım birde linux seç daha iyi olur dediler ?

hkccrn hkccrn Nope Kullanıcı
  • Üyelik 11.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Hakkari
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 1526
  • Beğeniler 1318 / 738
  • Ticaret 35, (%100)
Projene göre karar vereceksin linux veya Windows olacağına. Sen wordpress ile başla ama alma şimdi. Forumda hostixo var. 1 yıl hosting sponsorlugu veriyor. Ben hem ücretli hem de ücretsiz hostingi kullanıyorum. İkisi de aynı. Al bir tane kullan. Kayıtlı domain var ns yonlendiricem olarak işaretle. Godaddy de nsleri yönlendir. Bir kaç saat sonra aktif olur nsler
scobur gun611

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al