wmaraci reklam

Cevap = Sevap

3 Mesajlar 572 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

ozturkm2 ozturkm2 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Faydalı İşler
  • Konum Isparta
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 122
  • Beğeniler 68 / 14
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba sağ köşede yazılı üyelik tarihinden de anlaşılacağı gibi forumda yeniyim ve her günümü öğrenerek geçirmek istiyorum resmini eklediğim domainler hakkında da sizlere danışmak istediğim konular bulunmakta. Resimde görülen domainler birbiri ile direkt bağlantılı benzetme adına söylüyorum, Ekmek*com biri diğeri Etliekmek*com gibi düşünün birbiri ile diret bağlantılı konular ve ikisini de kontrol ettim alıma müsait buraya kadar geliyorum buradan sonrasına gidemiyorum

1 Aranma hacimlerinin sayısı boşta olan domain için iyi mi?
2 Rekabet düşük diyor bunun iyi olduğunu düşünüyorum ama yanılıyor da olabilirim sizin görüşünüz?
3 Sayfanın üstü (düşük aralık) - Sayfanın üstü ( yüksek aralık) dediği ve orada geçen rakamların ortalama getirisini nasıl hesaplarım? Yani şu kadar hit in olursa bu kadar kazana bilirsin gibi bir hesap yapmak istesem formulü ne olur?
4 Maddi bir problemim yok zaman problemim var yani ikisini de hayata geçirmek istesem bilemiyorum yeterli olur mu 600 lira kadar para harcaya bilirim reklam olur makale olur vs. Harcamayı düşündüğüm para bu işler için komik rakamlarda olabilir yine görüşlerinize maruz

Teşekkürler,
Kolay Gelsin.

"]

[/URL]

wmaraci
reklam

Javadanadam Javadanadam WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.07.2020
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Bilgisayar mühendisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 474
  • Beğeniler 331 / 148
  • Ticaret 3, (%100)
Böyle başlıklar açmayın ki google dan hit gelsin
ozturkm2

kişi bu mesajı beğendi.

10679 10679 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 03.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 458
  • Beğeniler 124 / 125
  • Ticaret 7, (%100)
Arkadaşa katılıyorum :) hiti domain getirmez içerik getirir. Zaman konusunda sıkıntınız varsa bence bu sıkıntı. Kısa vadeli düşünmemelisiniz. 600 tl boşa gider. İyi bir host iyi bir tema akılda kalacak bir domain daha sonra iş içerik kalitesine kalıyor.
ozturkm2

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al