wmaraci reklam
lidertakipci

Çözemedim Backlink hikayesini

3 Mesajlar 427 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

foxx foxx WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek çalışan
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** P**
  • Mesajlar 686
  • Beğeniler 115 / 115
  • Ticaret 13, (%100)
arkadaşlar merhaba,

yeniyim ve bu konuyu açık şekilde algılayamadım bir türlü nedir bu backlink hikayesi artıları eksileri nelerdir? ne işe yarar pagerenk'ten falan bir sürü özelliklerden bahsediyor? bana bilgi verirmisiniz şu şudur şu budur diye affınıza sığınıyorum uğraştırdığım için :)

wmaraci
reklam

Zen Zen WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Web
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1061
  • Beğeniler 16 / 189
  • Ticaret 1, (%100)
Backlink diğer sitelerden alınan geri bağlantılardır. Yani sitenizin diğer sitelerde paylaşılması veya dış seo diyebiliriz.

Link satın alma olayına ben karşıyım. İşi bilmeyen biri için çok tehlikelidir. Ancak yinede sizin bileceğiniz iş alırsanız da ayarı kaçırmamak şart. Yoksa yarar yerine zarar görebilirsiniz.

Ayrıntılı olarak öğrenebilmeniz için araştırma yapmanız şart. Bu yorumla anlatılacak birşey değil. Deneyerek tecrübe edeceksiniz zaten zaman içinde bazen ağzınız yanacak, bazen yüzünüz gülecek :)

foxx foxx WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek çalışan
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** P**
  • Mesajlar 686
  • Beğeniler 115 / 115
  • Ticaret 13, (%100)

Zen adlı üyeden alıntı

Backlink diğer sitelerden alınan geri bağlantılardır. Yani sitenizin diğer sitelerde paylaşılması veya dış seo diyebiliriz.

Link satın alma olayına ben karşıyım. İşi bilmeyen biri için çok tehlikelidir. Ancak yinede sizin bileceğiniz iş alırsanız da ayarı kaçırmamak şart. Yoksa yarar yerine zarar görebilirsiniz.

Ayrıntılı olarak öğrenebilmeniz için araştırma yapmanız şart. Bu yorumla anlatılacak birşey değil. Deneyerek tecrübe edeceksiniz zaten zaman içinde bazen ağzınız yanacak, bazen yüzünüz gülecek :)

güzel açıklamaların için teşekkür ederim. detaylı şekilde araştırmalıyım kesinlikle bilen kişi neler sağladığını ve ne gibi dezavantajları olabilir onları

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al