freelance iş ilanları

Dedicated IP NEdir açıklama yapabilirmiyiz. Seo hostingle bir ilgisi varmıdır

13 Mesajlar 5.100 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

turkedition turkedition WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Bilgisayar Programcılığı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** A**
  • Mesajlar 435
  • Beğeniler 90 / 80
  • Ticaret 1, (%100)

BlacKDeWiL adlı üyeden alıntı

http://sanaldosya.org/

Evet sitenizinn hızı güzel gibi benimm site wordpress

hiç stabil değil bazen hızlı bazen bastıktan 6-7 saniye sonra açılıyor. ama hızlı dediğimde çok hızlı hiçbir zaman olmadı. Teşekkür ederim bilgilendirme için peki siteleri tşaıma yapıyorlarmı bilgin vamrı bu konuda daha önce hiç taşımadım veritabanına bişey olur diye korkuyorum. Birde dostum ftp httpdocs mu yani her site için ayrı ftp açabiliyomuyuz yoksa yoksa public_html mi her site aynı ft içerisinde klasör şeklindemi?

Eğer taşınacak site cPanel kullanıyor ise yapıyorlar diye biliyorum. İsterseniz bende yardımcı olabilirim site taşıma konusunda. Host aldıktan sonra ftp ve veritabanı bilgilerinizi vermeniz yeterli. Teamviewer'dan da yardımcı olabilirim.

Ek Olarak: Birde dostum ftp httpdocs mu yani her site için ayrı ftp açabiliyomuyuz yoksa yoksa public_html mi her site aynı ft içerisinde klasör şeklindemi?Benim tek sitem var, bu yüzden bilmiyorum. guzel.net.tr'ye üye olup destek masasından sorabilirsiniz. Ama birden fazla ftp hesabı açabiliyorsunuz.

wmaraci
reklam

BlacKDeWiL BlacKDeWiL WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek İnternet Cafe
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad F** B**
  • Mesajlar 43
  • Beğeniler 0 / 6
  • Ticaret 0, (%0)

TheSeoMaster adlı üyeden alıntı

DEdicated Ip Yerine Girmak istediğiniz Arama Sözcüğünde İlk Sıradaki WEB Sitesinin Bulunduğu IPde veya aynı C Class içerisindeki bir ipden hosting alırsanız çok daha Fazla Faydası Olur !

hmm güzel bi fikir ama cv örnekleri kelimesinde ilk sırada olan bir ip yi nasıl tespit edicez ve hosting firması her istediğimiz ip yi bize sağlayabilecekmi :)

Ek Olarak:

turkedition adlı üyeden alıntı

Eğer taşınacak site cPanel kullanıyor ise yapıyorlar diye biliyorum. İsterseniz bende yardımcı olabilirim site taşıma konusunda. Host aldıktan sonra ftp ve veritabanı bilgilerinizi vermeniz yeterli. Teamviewer'dan da yardımcı olabilirim.

Ek Olarak: Benim tek sitem var, bu yüzden bilmiyorum. guzel.net.tr'ye üye olup destek masasından sorabilirsiniz. Ama birden fazla ftp hesabı açabiliyorsunuz.

tşk ederim hosta karar veriyim sana ulaşırım dostum eğer hosting firması yapmıyorsa

TheSeoMaster TheSeoMaster Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 24.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 45 / K
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Isparta
  • Ad Soyad H** G**
  • Mesajlar 8
  • Beğeniler 8 / 2
  • Ticaret 1, (%100)

BlacKDeWiL adlı üyeden alıntı

hmm güzel bi fikir ama cv örnekleri kelimesinde ilk sırada olan bir ip yi nasıl tespit edicez ve hosting firması her istediğimiz ip yi bize sağlayabilecekmi :)

Ek Olarak:

tşk ederim hosta karar veriyim sana ulaşırım dostum eğer hosting firması yapmıyorsa

Genelde ayni firmadan alirsan ya ayni ip olur yada ayni class bide arayip kanusacan o zaman olur . Gecenlerde bi sitem icin yaptim. Ama dummy site oldugu icin uzerine dusmedim

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al