wmaraci reklam

Devam Etmeli Miyim? Önerilerinize İhtiyacım Var

28 Mesajlar 2.610 Okunma
wmaraci reklam

CoaX CoaX AmeleMaster Kullanıcı
  • Üyelik 04.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek CoaXSEO
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** P**
  • Mesajlar 1049
  • Beğeniler 216 / 667
  • Ticaret 8, (%88)
Motivasyon olarak sevdiğin müzikleri dinleyebilirsin tabi.
uzun bir süre makale yazmak, o makalenin sağıyla soluyla uğraşmak, araştırmalar yapmak
bunlar zamanla kafa patlatabilir.
Ruh halini arada bir değiştirmen gerekiyor bence.
Mesela çok fazla sabit kalma.Kalk biraz sonra yine gel.
Arada telefonla, tv, aile ile ilgilenmen
bunların hepsi senin tercihlerin
RADEMON

kişi bu mesajı beğendi.

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

dgkn34 dgkn34 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Part-time Blogger
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad D** O**
  • Mesajlar 73
  • Beğeniler 8 / 28
  • Ticaret 0, (%0)
RADEMON hocam newspaper temasını öneriyorum ben kesinlikle. Çoğu kişi yavaş diyor fakat biraz emek harcadıktan sonra ve uğraştıktan sonra temayı hızlandırmak zor değil. Ben 2 hafta önce 60$ gibi bir ücrete aldım. Eğer alırsan Wp Fastest Cache uygulamasıyla bile destekleyebilirsin. Hem yapımcısı Türk destek olmuş olursun premium alırsan. Bu arada kimsenin hevesini kırmasına izin verme. Hiç değilse deneyim olur. Unutmayalım ki emek olmadan bir şey olmaz :) Başarılar diliyorum
RADEMON

kişi bu mesajı beğendi.

RADEMON RADEMON WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci (Yüksek Okul)
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad H** B**
  • Mesajlar 244
  • Beğeniler 139 / 83
  • Ticaret 6, (%100)

dgkn34 adlı üyeden alıntı

RADEMON hocam newspaper temasını öneriyorum ben kesinlikle. Çoğu kişi yavaş diyor fakat biraz emek harcadıktan sonra ve uğraştıktan sonra temayı hızlandırmak zor değil. Ben 2 hafta önce 60$ gibi bir ücrete aldım. Eğer alırsan Wp Fastest Cache uygulamasıyla bile destekleyebilirsin. Hem yapımcısı Türk destek olmuş olursun premium alırsan. Bu arada kimsenin hevesini kırmasına izin verme. Hiç değilse deneyim olur. Unutmayalım ki emek olmadan bir şey olmaz :) Başarılar diliyorum

Güzel bir temaymış hocam bütçeyi ayarlamam gerek :) Değerli cevabınız için teşekkür ederim pes etmeme konusunda inatçıyım biraz dediğiniz gibi sonuca odaklanıyorum "olmasa da tecrübe" mottosu var :) Tekrar teşekkür ederim

MehmetMasa MehmetMasa WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 1946
  • Beğeniler 552 / 554
  • Ticaret 40, (%100)

RADEMON adlı üyeden alıntı

Tema önerebilir misiniz hocam bu temayı türk bir temacıdan almıştım. Açıkçası hoşuma gitmişti dolu hali, ama ben hariç kimse beğenmiyor :) Herkese hitap eden bir temayı kim istemez? Varsa önerebileceğiniz yada şuraya bak dediğiniz tema alabilirim

Temanızı değiştirmeyin bence..
Yeterince sade ve şık bir tema ben sitemde sadece blog yazsam pörtfoy, e-ticaret olmasa kesinlikle bunun gibi bir tema kullanırdım.
Şuan sadece blog olan bir sitem Yüzme Nasıl Öğrenilir ama sizin temanız daha güzel geldi.
Tavsiyem yazı içerisine reklam eklemeniz wordpress eklentiler vardı.
RADEMON

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci

• Üyelik 26.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad H** B**
  • Mesajlar 244
  • Beğeniler 139 / 83
  • Ticaret 6, (%100)

mehmetmasa adlı üyeden alıntı

Temanızı değiştirmeyin bence..
Yeterince sade ve şık bir tema ben sitemde sadece blog yazsam pörtfoy, e-ticaret olmasa kesinlikle bunun gibi bir tema kullanırdım.
Şuan sadece blog olan bir sitem Yüzme Nasıl Öğrenilir ama sizin temanız daha güzel geldi.
Tavsiyem yazı içerisine reklam eklemeniz wordpress eklentiler vardı.

Çok teşekkür ederim yorumunuz için. Reklam yerleşimi için bu haftasonu hatrı sayılır bir ağabeyim yardımcı olacak, konuştuk şuan makale arıyorum internetten günde 3 adet olmaz üzere gireceğim yavaş yavaş ilgilenmeye başlıyorum. Tekrar teşekkür ederim :)

Kepler Kepler WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Esnaf
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad O** C**
  • Mesajlar 387
  • Beğeniler 143 / 51
  • Ticaret 0, (%0)
... bilgi alışverişinde bulunabileceğim bu platformda geçiriyorum. Henüz acemi sayılırım, kusurum olduysa/olursa şimdiden affola :)
Hocam bu metni değiştirin. Sağlık kategorisinde önerisi olan sitenin sağlıklı bilgiler aktaramayabileceği yönünde bir izlenim oluşturuyor.

Kepler Kepler WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Esnaf
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad O** C**
  • Mesajlar 387
  • Beğeniler 143 / 51
  • Ticaret 0, (%0)
Hakkımızda, telif hakkı, iletişim ve gizlilik politikası sayfaları sizde kategori olarak gözüküyor. Bu yanlış. Bunların sayfa olması lazım. Örneğin, cilt bakımı, saç bakımı, genel sağlık kategoridir. Wordpress i iyice öğrenmeniz gerekiyor. Bunun için udemy sitesinden eğitim satın alabilir veya youtubedan bulabilirsiniz. Mobilden yazdığım için sitenizi çok fazla inceleyemiyorum.

• Üyelik 26.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad H** B**
  • Mesajlar 244
  • Beğeniler 139 / 83
  • Ticaret 6, (%100)

Kepler adlı üyeden alıntı

Hakkımızda, telif hakkı, iletişim ve gizlilik politikası sayfaları sizde kategori olarak gözüküyor. Bu yanlış. Bunların sayfa olması lazım. Örneğin, cilt bakımı, saç bakımı, genel sağlık kategoridir. Wordpress i iyice öğrenmeniz gerekiyor. Bunun için udemy sitesinden eğitim satın alabilir veya youtubedan bulabilirsiniz. Mobilden yazdığım için sitenizi çok fazla inceleyemiyorum.

Wordpress'in öğrenileceği pek bir şeyi yok hocam. Çoğunu zaten eklentiler hallediyor tema deseniz hazır satın aldım. O kategorileştirmeyi de Adsense onay versin, sitede görebilsin diye yaptım. Gerçi footer'a da koydum gibi sanki hatırlamıyorum ki 3 haftadır siteyle uğraşamıyorum pc bozuk mobilden de zor oluyo haliyle bakalım bugün halledersem kasayı birkaç yorumu daha dikkate alarak düzenleyeceğim siteyi.

Teşekkür ederim yorum için :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al