wmaraci reklam

display none link

2 Mesajlar 475 Okunma
smmexpress

videoavcisi videoavcisi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek uzman
  • Konum Sinop
  • Ad Soyad V** K**
  • Mesajlar 385
  • Beğeniler 54 / 46
  • Ticaret 2, (%100)
display none olarak verilen linklerin arama motoru sıralamasında bir faydası olur mu?

wmaraci
reklam

ucretliseo ucretliseo http://www.indirxl.com Kullanıcı
  • Üyelik 26.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Hemşir
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 159
  • Beğeniler 18 / 40
  • Ticaret 10, (%100)
Olmaz mı, hele ki kaliteli sitelerden alınırsa çok güzel faydası oluyor, büyük sitelerin geneli bu yüzden büyük ve haksız rekabetin de asıl kaynağı bu. Örneğin film sektöründe ilk 2-3 safadaki birçok sitede bunlar mevcut. Adamlar bir siteyi çıkartıyor ardından ikinciyi açıyor 3 derken güzel bir zincir kuruyor bunlar sayesinde. Ben gördüğüm yerde şikayet maili atıyorum rakiplerle baş edebilmek için, tabi genelde eklenen siteler kurumsal ya da ona yakın siteler olduğu için çok fazla mailleri kontrol etmiyorlar. Linkleri kaldırmıyorlar kaldırmadıkça da siteler sıralamalardan düşmüyor. Ancak bu riskli bir iş özellikle sürekli güncellenen algoritma yakaladığı yerde büyük cezalar verebiliyor. Hacklink kullanım türünün farklı çeşitleri var şuan spam olarak algılanmayan 2-3 çeşit ekleme yöntemi de mevcut. Detaylı bilgi için hacklink diye arama motorlarında ararsanız çok büyük kaynaklar bulursunuz ve olumlu olumsuz sonuçlarını görebilirsiniz.
Özet: Bana göre özellikle arama motorlarının sıralama mantığındaki kanayan yaradır hacklink ve maalesef işe yarıyor.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al