lostyazilim

Film Sitem hakkında yardım edebilecek arkadaşlara ihtiyacım var?

10 Mesajlar 808 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

alevyaprak alevyaprak WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / K
  • Meslek Webmaster
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 17
  • Beğeniler 3 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
Öncelikle film sitem bu ve ben ilk başlarken link yapımı http://siteadresi/category/postname.html şeklinde yapmıştım. Daha sonraları sitede 100 filmi geçtikten sonra link yapısını değiştirip http://siteadresi/postname/ haline getirdim. Wordpress kullanıcısıyım ve şuan 404 to 301 eklentisinden hata alıyorum sürekli:eek: Bu konuda ne yapmam gerekir biraz araştırdım ve her gün güncel yazılarla film atmaya devam ettiğim zaman kendisi otomatik düzelecektir şeklinde bir sonuca ulaştım ama ekstra bir şeyler yapmam gerekiyor mu? Bu konuda bilgisi olan arkadaşlar varsa yardımcı olurlarsa sevinirim:) Ve birde site hakkındaki düşünceleriniz nelerdir eksik yada fazla olan ne varsa söylerseniz memnun olurum :) Şimdiden teşekkürler:rolleyes:

wmaraci
reklam

metapak metapak WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 1052
  • Beğeniler 134 / 491
  • Ticaret 19, (%100)
Şu eklentiyi kurun ve aktif hale getirin. Otomatik olarak 301 yönlendirmesi yapacaktır.
https://wordpress.org/plugins/permalink-finder/
alevyaprak

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 15.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / K
  • Meslek Webmaster
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 17
  • Beğeniler 3 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
Vakit ayırıp bilgi verdiğiniz için teşekkür ederim :)

zangess zangess Ya Sev Ya Terket! Kullanıcı
  • Üyelik 09.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek webtasarim
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad U** i**
  • Mesajlar 1153
  • Beğeniler 339 / 275
  • Ticaret 13, (%100)
Kardesim teman piyasanin en iyi 3 fil temasindan biri yani site guzel. Arkadasin dedigi gibi, Permalink finder isini gorur. Ayrıca Logosuz olur mu hiç? Hemen bit logo yap:-)

https://biyokimlik.com
wmaraci
wmaraci

KadirHames KadirHames Emekli Seo Uzmanı Kullanıcı
  • Üyelik 19.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek öğretici
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad A** H**
  • Mesajlar 2080
  • Beğeniler 438 / 437
  • Ticaret 32, (%94)
bu sekilde soru soranlara karsı acayip bir kıllıgım var benim sanki wm aracı tanıtım yazısı sitesi veya backlink alma sitesi gibi geliyor sanırım sizlere ama öyle degil linkinizi direk yazaydınız sanırım cok kişi size yardım edecekti bakın benim gibi yardım sever biri bile kıl oldum abi sarkısını söylüyor saygılarımla
darknov4

kişi bu mesajı beğendi.

işte buu

• Üyelik 15.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / K
  • Meslek Webmaster
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 17
  • Beğeniler 3 / 5
  • Ticaret 0, (%0)

zangess adlı üyeden alıntı

Kardesim teman piyasanin en iyi 3 fil temasindan biri yani site guzel. Arkadasin dedigi gibi, Permalink finder isini gorur. Ayrıca Logosuz olur mu hiç? Hemen bit logo yap:-)

Teşekkürler :) logo işini halledecem en kısa sürede şuan hazırlıyorum :) zaman ayırıp cevap verdiğin için teşekkür ederim :)

• Üyelik 15.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / K
  • Meslek Webmaster
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 17
  • Beğeniler 3 / 5
  • Ticaret 0, (%0)

KadirHameş adlı üyeden alıntı

bu sekilde soru soranlara karsı acayip bir kıllıgım var benim sanki wm aracı tanıtım yazısı sitesi veya backlink alma sitesi gibi geliyor sanırım sizlere ama öyle degil linkinizi direk yazaydınız sanırım cok kişi size yardım edecekti bakın benim gibi yardım sever biri bile kıl oldum abi sarkısını söylüyor saygılarımla

Birkaç yazıda arkadaşlar siteyi koymamışlar yorumlarda siteyi belirtin denilmiş bende burdan yola çıkaraktan link olarak paylaştım rahatsızlık verdiysem kusuruma bakmayın amacım bilgi almaktı sadece :confused:
KadirHames

kişi bu mesajı beğendi.

Kayrahan Kayrahan Atatürk Kullanıcı
  • Üyelik 31.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek E-Ticaret Yöneticisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 484
  • Beğeniler 69 / 117
  • Ticaret 1, (%100)
Bu tema bu hale gelebiliyor mu panelden ya :) Film izleme ekranında ki sağda olan o gereksiz renkli alanları kaldırmanız güzel olmuş. Temanın üst menü tarzını sevmiyorum, onun haricinde güzel tema. Güzel olmuş gayette hızlı, başarılar dilerim.

Neden link yapısını o şekilde değiştirme gereği duydunuz?
alevyaprak

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 15.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / K
  • Meslek Webmaster
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 17
  • Beğeniler 3 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
Kayrahan panelden genel ayarlar kısmını kurcala biraz orada film detayından kaldırabilirsin yanlış hatırlamıyorsam :) Teşekkür ederim bu arada yorumun için :) Link kısmınıda categoriyi kafasına göre atıyordu saçma sapan olmasın diye kaldırim dedim keşke ellemeseydim :D

Kayrahan Kayrahan Atatürk Kullanıcı
  • Üyelik 31.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek E-Ticaret Yöneticisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 484
  • Beğeniler 69 / 117
  • Ticaret 1, (%100)
Anladım teşekkürler. Oturmuş bir sitede ne metalarda ne de link yapısında değişiklik yapmamak gerek bu büyük bir sıkıntı. Kategori atamasını sanırım seçtiğiniz kategorilerde alfabetik olarak yapıyordu yada ilk seçtiğiniz kategoriyi baz alıyordu sanırım. Orada gözüken kategori seçtiğiniz kategorilerden birisi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al