wmaraci reklam
lidertakipci

forumlarda tanitim

3 Mesajlar 859 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

ibrahim92 ibrahim92 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek öğrenci
  • Mesajlar 142
  • Beğeniler 20 / 11
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaslar elimde bir forum listesi var 20-30 forum o forumlara makale eklesem link olarak blogumdaki makalenin linkin versem nasil olur?mesela bir foruma gidiyorum gitarda tab konusunda makale yaziyorum ordan kendi blogumdaki gitarda tab yazisina link veriyorum nasil olur?ve ya ek tavsiyeleriniz varsa buyurun

Ek Olarak: yardim edin hacilar :D

wmaraci
reklam

kuruoglu kuruoglu Sms Onayı Gerekli Kullanıcı
  • Üyelik 13.02.2011
  • Yaş/Cinsiyet 49 / E
  • Meslek
  • Mesajlar 700
  • Beğeniler 123 / 149
  • Ticaret 7, (%100)
Genelde bu yöntemin amacı şudur. Forum siteleri google bootlarının sık uğradığı yerlerdir.
Blog'unuzda yayınladığınız yeni bir yazının indekslenme süresini kısaltmak için, yazıyı kendi blog'unuzda post eder etmez, link'ini de eklemek koşuluyla forumlarda paylaşabilirsiniz.
Zaten bir çok forumda konu dışı kategorisi bu amaçla kullanılıyor malesef. Yani bir nevi imleme oluyor.

ibrahim92 ibrahim92 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek öğrenci
  • Mesajlar 142
  • Beğeniler 20 / 11
  • Ticaret 0, (%0)

kuruoglu adlı üyeden alıntı

Genelde bu yöntemin amacı şudur. Forum siteleri google bootlarının sık uğradığı yerlerdir.
Blog'unuzda yayınladığınız yeni bir yazının indekslenme süresini kısaltmak için, yazıyı kendi blog'unuzda post eder etmez, link'ini de eklemek koşuluyla forumlarda paylaşabilirsiniz.
Zaten bir çok forumda konu dışı kategorisi bu amaçla kullanılıyor malesef. Yani bir nevi imleme oluyor.

İmleme dışında bir faydası varmı peki?Yani googleda daha yukarıda çıkmak için

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al