wmaraci reklam
lidertakipci

FTP şifrenizi değiştiremezsiniz - GoDaddy

4 Mesajlar 1.525 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Artco Artco Mimar/Reklam uzmanı Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Açık Hava Reklamcılığı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** E**
  • Mesajlar 17
  • Beğeniler 2 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar ftp şifremi değiştiremiyorum, godaddy'de bununla ilgili destek makalelerine ve panelime epeyce baktım ve en sonunda yardım menülerinden birinde ftp şifresi değiştirilemez diye bir yazı okudum. Godaddy'de ftp şifresi değiştirebilmek mümkün müdür, mümkünse nasıl yapmam gerekiyor? tşkler.

wmaraci
reklam

mts mts WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Uykucu
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad S** U**
  • Mesajlar 476
  • Beğeniler 54 / 125
  • Ticaret 22, (%100)
Evet bu mümkündür. Cpanel bölümüne girdiğinizde, "ftp accounts" veya türkçe arayüz kullanıyorsanız ftp hesapları bölümüne giriyorsunuz. Hostunuz tek site için veya çoklu site kurulumuna elverişli olan paketmi bilmiyorum ama, oradan şifresini değiştireceğiniz ftp hesabını seçin. FTP hesap isminin yanında, asma kilit resmi olacak oradan yapılıyor.

Artco Artco Mimar/Reklam uzmanı Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Açık Hava Reklamcılığı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** E**
  • Mesajlar 17
  • Beğeniler 2 / 2
  • Ticaret 0, (%0)

mts adlı üyeden alıntı

Evet bu mümkündür. Cpanel bölümüne girdiğinizde, "ftp accounts" veya türkçe arayüz kullanıyorsanız ftp hesapları bölümüne giriyorsunuz. Hostunuz tek site için veya çoklu site kurulumuna elverişli olan paketmi bilmiyorum ama, oradan şifresini değiştireceğiniz ftp hesabını seçin. FTP hesap isminin yanında, asma kilit resmi olacak oradan yapılıyor.

Ayarları siteden yaptım. Tek site için hostum var, - Başlangıç Düzeyi Yönetimli WordPress - C paneli hiç kullanmadım

mts mts WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Uykucu
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad S** U**
  • Mesajlar 476
  • Beğeniler 54 / 125
  • Ticaret 22, (%100)
Godaddy hesabınıza giriş yaparsanız ordan erişebilirsiniz hostunuza ait Cpanel'e oradan her türlü kontrolunuzu ve değişikliğinizi gerçekleştirebiliyorsunuz.

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al