Giriş Yap / Kayıt Ol
thodex

WM Aracı'na üyelikler tekrar açıldı! Kayıt olmak için TIKLAYIN!

8Beğeni
  • 3 Yazan SeoMasterKing
  • 1 Yazan cipralex
  • 1 Yazan enerjiveguc
  • 2 Yazan hepyasemin
  • 1 Yazan KeremMert

Cevap Yaz Favorilerime Ekle
Seçenekler Stil
Geri Git   Forum > > Yeni Başlayanlar

Her gün düzenli içerik girilmelimi - Blog ?

Okunmamış 16 Eylül 2020, 03:28
KeremMert Adlı Üyenin Avatarı
WM Aracı

Yaş / Cinsiyet: 24 / Erkek
Meslek: Sosyal Medya
Ad, Soyad: Ke... Me...
Ticaret: 4, 100%
Herkese öncelikle merhabalar merak ettiğim bir soru var.

Bir proje doğrultusunda blog tarzı bir site açtım alanımızda pek rakip yok hiç denecek kadar az öyle söyleyeyim.

Gelelim soruya açtığım siteye her gün düzenli içerik girmelimiyim, yoksa belli günleremi sarkıtayım örnek veriyorum 1 gün girip ertesi gün boş bırakıp diger gün 1 içerik şeklindemi yapmalıyım,google bu konuda nasıl bilgi sahibi arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim,teşekkürler.
278.000 VE GÜNLÜK 3MİLYON ERİŞİM ALAN FACEBOOK SAYFASINA REKLAM VERMEK İSTER MİSİNİZ?
Okunmamış 16 Eylül 2020, 03:31
Primer Adlı Üyenin Avatarı
WM Aracı

Meslek: Güvenlik
Ad, Soyad: Mu... Çe...
Ticaret: 8, 100%
Ne kadar ekmek o kadar köfte. Çok içerik, çok ziyaretçi artık gerisinin bağlantısını siz kurarsınız
Okunmamış 16 Eylül 2020, 03:45
WM Aracı

Alıntı:
Primer Adlı Üyeden Alıntı
Ne kadar ekmek o kadar köfte. Çok içerik, çok ziyaretçi artık gerisinin bağlantısını siz kurarsınız
Ben bir kaç yerde okumuştum tam hatırlamıyorum fakat siteye günde 5,6 içerik girmesi pek faydalı değil diye
278.000 VE GÜNLÜK 3MİLYON ERİŞİM ALAN FACEBOOK SAYFASINA REKLAM VERMEK İSTER MİSİNİZ?
Okunmamış 16 Eylül 2020, 04:52
SeoMasterKing Adlı Üyenin Avatarı
WM Aracı

Yaş / Cinsiyet: 42 / Erkek
Ad, Soyad: Za... Sa...
Ticaret: 0, 0%
Merhaba sitenizin, yaşı ve kitlesine bağlı olarak aldığı trafik miktarını göz önünde tutarak, içerik grimenizi tavsiye ederim.
Örnek olarak siteniz daha yeni kayıt edilmiş bir alan adına sahipse, yoğun içerik girmeniz siteniz için ters etki oluşturacaktır.
Bizim önerimiz yeni sitelerin belirli günlerde ve hep aynı zaman diliminde kısa olmayan uzun makale hazırlamalarıdır.
Örnek olarak her pazartesi günü saat 14:00 'de minumum 800 kelimelik maksimum 5 anahtar kelimeye sahip içerik eklemek ve bunu her pazartesi yapmak sitenizin hedef kelimelerde ve otorite puanlarında pozitif bir yükselme getirecektir.
Bizim yeni sitelere tavsiyemiz haftada maksimum 2 veya 3 adet içeriği belirli gün ve saatte düzenli olarak eklenmesidir.
İyi çalışmalar dilerim...
KeremMert, CoolDad ve viarequal bunu beğendi.
Konu SeoMasterKing tarafından (16 Eylül 2020, 04:54 ) değiştirilmiştir.
Okunmamış 16 Eylül 2020, 10:38
WM Aracı

Yaş / Cinsiyet: 35 / Erkek
Meslek: Tasarım
Ad, Soyad: Gö... Ün...
ben 6 senedir her gün içerik giriyorum, bu bazen 4-5'i buluyor, zararını görmedim, faydasını gördüm mü bunu ölçemem tabii. seo oranlarım iyi. neil patel var yabancı seo uzmanı, o da 2020 için şunu diyor, bir konu hakkında 4-5 benzer yazı yayınlayacağınıza, tek bir yazıyı düzenli olarak geliştirin ve genişletin.
KeremMert bunu beğendi.
Okunmamış 16 Eylül 2020, 10:49
enerjiveguc Adlı Üyenin Avatarı
Wordpress Destek

Yaş / Cinsiyet: 48 / Erkek
Ad, Soyad: Be... Ak...
belirli bir program sürecinde içerik girmek çok yoğun siteler için zaruri ihtiyaçtır. spesifik konularda içerikler üretip fazla da rakibiniz yoksa, arama sonuçlarında konunuz doğrultusunda yine ilk sıra/sayfada çıkarsınız. genel konular üzerine içerik üretiyorsanız, o zaman sitenizin dinamikliği önemli unsurdur. her gün içerik üretmelisiniz, botları çekmelisiniz ve siteyi canlı tutmalısınız.
Oluşturduğunuz içeriklerin etiket ve seo yapılandırmalarını iyi yapın yeter.
KeremMert bunu beğendi.
Okunmamış 16 Eylül 2020, 11:02
hepyasemin Adlı Üyenin Avatarı
Şimdi tövbe zamanı..

Yaş / Cinsiyet: 43 / Erkek
Meslek: mühendis
Ad, Soyad: İb... Ya...
Ticaret: 63, 100%
kaliteli bir içeriği ne kadar bir sürede üretebiliyorsanız, o zaman aralığında yazı giriniz. 200-300 makaleli ancak 50 hit bile almayan çok web sitesi var. Önemli olan içerik kalitesi.
KeremMert ve jorphy bunu beğendi.
Okunmamış 17 Eylül 2020, 23:35
WM Aracı

Alıntı:
SeoMasterKing Adlı Üyeden Alıntı
Merhaba sitenizin, yaşı ve kitlesine bağlı olarak aldığı trafik miktarını göz önünde tutarak, içerik grimenizi tavsiye ederim.
Örnek olarak siteniz daha yeni kayıt edilmiş bir alan adına sahipse, yoğun içerik girmeniz siteniz için ters etki oluşturacaktır.
Bizim önerimiz yeni sitelerin belirli günlerde ve hep aynı zaman diliminde kısa olmayan uzun makale hazırlamalarıdır.
Örnek olarak her pazartesi günü saat 14:00 'de minumum 800 kelimelik maksimum 5 anahtar kelimeye sahip içerik eklemek ve bunu her pazartesi yapmak sitenizin hedef kelimelerde ve otorite puanlarında pozitif bir yükselme getirecektir.
Bizim yeni sitelere tavsiyemiz haftada maksimum 2 veya 3 adet içeriği belirli gün ve saatte düzenli olarak eklenmesidir.
İyi çalışmalar dilerim...
Alıntı:
cipralex Adlı Üyeden Alıntı
ben 6 senedir her gün içerik giriyorum, bu bazen 4-5'i buluyor, zararını görmedim, faydasını gördüm mü bunu ölçemem tabii. seo oranlarım iyi. neil patel var yabancı seo uzmanı, o da 2020 için şunu diyor, bir konu hakkında 4-5 benzer yazı yayınlayacağınıza, tek bir yazıyı düzenli olarak geliştirin ve genişletin.
Alıntı:
enerjiveguc Adlı Üyeden Alıntı
belirli bir program sürecinde içerik girmek çok yoğun siteler için zaruri ihtiyaçtır. spesifik konularda içerikler üretip fazla da rakibiniz yoksa, arama sonuçlarında konunuz doğrultusunda yine ilk sıra/sayfada çıkarsınız. genel konular üzerine içerik üretiyorsanız, o zaman sitenizin dinamikliği önemli unsurdur. her gün içerik üretmelisiniz, botları çekmelisiniz ve siteyi canlı tutmalısınız.
Oluşturduğunuz içeriklerin etiket ve seo yapılandırmalarını iyi yapın yeter.
Alıntı:
hepyasemin Adlı Üyeden Alıntı
kaliteli bir içeriği ne kadar bir sürede üretebiliyorsanız, o zaman aralığında yazı giriniz. 200-300 makaleli ancak 50 hit bile almayan çok web sitesi var. Önemli olan içerik kalitesi.

Dediklerinizi teker teker okudum hepiniz emek verip yazdığın için teşekkür ediyorum.
SeoMasterKing bunu beğendi.
Okunmamış 27 Eylül 2020, 03:38
Gece, Gündüz, Hayal...

Yaş / Cinsiyet: 24 / Kadın
Ad, Soyad: Ze... Ka...
Planlı içerik girişi yapmak yorumlardaki gibi daha mantıklı olacaktır. Yeni bir siteye ilk günden olur olmaz içerikleri doldurup ilgileniyomuşçasına içerik eklemek. Spam yapmak gibi bişi, zarar verir.
Cevap Yaz Favorilerime Ekle

igresellers

Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 üye ve 1 Ziyaretçi)

Seçenekler
Stil
Normal Normal

Geri Git   Forum > Yeni Başlayanlar