wmaraci reklam

Hakkım olanı alamıyorum ve bu çok üzüyor

17 Mesajlar 1.863 Okunma
wmaraci reklam

kaptann kaptann WM Aracı Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Tekniker
  • Konum Giresun
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 229
  • Beğeniler 76 / 75
  • Ticaret 1, (%100)
Siteme kos koca 2017 yılında toplam 1.5k cık tekil hit gelmiş, şimdi ise haftada 2k "organik" tekil hit geliyor. Bu günlük 3-4k hite sahip olan diğer sitelere bakınca bir hiç gibi görünüyor ancak, kimin ne düşündüğünün pek bir önemi yok bu benim için bir başarıdır.
Biraz sabır gerek.
ciplakyazar

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

darknov4 darknov4 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad V** S**
  • Mesajlar 3084
  • Beğeniler 1387 / 910
  • Ticaret 29, (%100)
Bu kadar kısa sürede para kazanmayı hedeflemeniz yanlış

osidosi osidosi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek .
  • Konum Adana
  • Ad Soyad O** Y**
  • Mesajlar 942
  • Beğeniler 5 / 362
  • Ticaret 0, (%0)
bu işlerde hak diye bir şey yok. kesin para istiyorsanız, günde 4 5 saat analitiğe bakmak yerine 8 saat bir işte çalışacaksın hocam, paşa paşa alırsın hakkını.

webten para kazanmak şans ve biraz deyim yerindeyse işin p*çi olmak gerek. senin elinle yazdığın makeleyi, gider adam botla sitesine çeker ve senin 50 katın trafik alır. Para basar, backlick alır tanıtım alır reklam alır. Rakibe hacklick yapar, onu yaparlar bunu yaparlar...

mesleğiniz web ile ilgili değilse, bu işe sadece hobi olarak bakın buna göre vakit ayırın. yoksa böyle üzer işte.

jorphy jorphy WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Profesyonel Editör
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 968
  • Beğeniler 101 / 284
  • Ticaret 9, (%100)

osidosi adlı üyeden alıntı

bu işlerde hak diye bir şey yok. kesin para istiyorsanız, günde 4 5 saat analitiğe bakmak yerine 8 saat bir işte çalışacaksın hocam, paşa paşa alırsın hakkını.

webten para kazanmak şans ve biraz deyim yerindeyse işin p*çi olmak gerek. senin elinle yazdığın makeleyi, gider adam botla sitesine çeker ve senin 50 katın trafik alır. Para basar, backlick alır tanıtım alır reklam alır. Rakibe hacklick yapar, onu yaparlar bunu yaparlar...

mesleğiniz web ile ilgili değilse, bu işe sadece hobi olarak bakın buna göre vakit ayırın. yoksa böyle üzer işte.

hocam zaten evden oturup analitiğe bakmıyorum ki, bir dükkanım var ve müşteri geldikçe ayağa kalkıyorum. bu oturduğum süre boyunca da siteme organik hit çekmeye çalışıyorum, tam amacım para kazanmak değil..

ayrıca yargılama istemedim, konuyla alakalı fikir istedim.

önce yıkıcı yerine yapıcı eleştirmeyi öğrenelim, sonra üslubu en sonunda da varsa konu hakkında fikriniz fikrinizi alalım, yoksa da bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmayalım.

saygılar.

wmaraci
wmaraci

osidosi osidosi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek .
  • Konum Adana
  • Ad Soyad O** Y**
  • Mesajlar 942
  • Beğeniler 5 / 362
  • Ticaret 0, (%0)

jorphy adlı üyeden alıntı

hocam zaten evden oturup analitiğe bakmıyorum ki, bir dükkanım var ve müşteri geldikçe ayağa kalkıyorum. bu oturduğum süre boyunca da siteme organik hit çekmeye çalışıyorum, tam amacım para kazanmak değil..

ayrıca yargılama istemedim, konuyla alakalı fikir istedim.

önce yıkıcı yerine yapıcı eleştirmeyi öğrenelim, sonra üslubu en sonunda da varsa konu hakkında fikriniz fikrinizi alalım, yoksa da bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmayalım.

saygılar.

Burada gelip ağlarsanız, insanlarda bu duruma göre yorumunu yapar. Önce kendi yazdığınızı okuyun, sonra yazdığımı okuyun. nerede hata yapıyorum? diye sorulmuş bende cevabımı ve tavsiyemi verdim. bu işte şunu yap al sana trafik diye bir şey yok.

jorphy jorphy WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Profesyonel Editör
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 968
  • Beğeniler 101 / 284
  • Ticaret 9, (%100)

osidosi adlı üyeden alıntı

Burada gelip ağlarsanız, insanlarda bu duruma göre yorumunu yapar. Önce kendi yazdığınızı okuyun, sonra yazdığımı okuyun. nerede hata yapıyorum? diye sorulmuş bende cevabımı ve tavsiyemi verdim. bu işte şunu yap al sana trafik diye bir şey yok.

seo uzmanısınız galiba hocam, çok doğru bilgiler verdiniz hemen uygulayacağım içeriklerimde teşekkürler iyi geceler size

UseTheYourBrain UseTheYourBrain WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.09.2019
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad O** Ö**
  • Mesajlar 105
  • Beğeniler 30 / 29
  • Ticaret 3, (%100)
Hocam, Oyun Haber TR adlı websitemde " windows 10 etkinleştirme " anahtar kelimesinde ilk sayfada çıkıyorum ve sadece bu içerikten günde ort. 100 kişi gelmekte. İçeriği %100 özgün yazdım ve birkaç resim dışında yazıda bulunan tüm resimleri ben çektim. Yazımı inceleyip daha fazla fikir edinmek istersen: https://www.oyunhabertr.com/windows-10-x-butun-surumler-nasil-etkinlestirilir/

Ha bu arada ufak bir taktik vereyim, anahtar kelimeleri h1, h2, h3 ... başlıklarında geçirmeye gayret edin. İçeriği yazarken okurla samimi olun ve içeriğinize yorumunuzu katmaktan çekinmeyin.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al